loader

Deniyoruz: L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi

Favoriye Ekle

Cilt bakımında peelingsiz olmaz diyenler burada mı? Yorgunluk izlerini gideren L’Oréal Paris’in yeni çıkan kahve çekirdekli şeker peelingini denedik ve tüm detaylarıyla seninle paylaşıyoruz!

Peeling adımı, cilt bakım rutinimizin vazgeçilmezlerinden biri. Güne kahve olmadan da başlayamadığımızı, kendimize gelemediğimizi düşünürsek, tam bizim için bir cilt bakım ürünü ile tanıştık. Dener denemez etkisini o kadar çok beğendik ki, hemen buraya koşup seninle de paylaşmaya geldik! L’Oréal Paris’in yeni kahve çekirdekli şeker peelinginin tüm süper ekilerini öğrenmeye hazır mısın?

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi

Yorgun görünümle başın dertte mi? Yorgunluk izlerini gizlemek için makyaj rutinine yeni ürünler ve yöntemler ekliyor, şişkinliklerini indirmek için pek çok yol deniyor ama o enerjik ve tazelenmiş hissi elde etmekte zorlanıyor musun? Hiç dert etme, sen de bizdensin! Bu konu için de yepyeni bir ürün bulduk ve tüm detayları paylaşıyoruz.

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi ile tanıştık ve en yoğun geçen günlerin sonunda, yüzümüze yerleşen yorgunluk izlerini yok etmenin, şişkinliklerle baş edip, tazelenmiş, enerjik, ışıldayan ve yumuşacık bir cilt elde etmenin en pratik yolunu bulduk.

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelinginin Yapısı

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelinginin Yapısı

Tıpkı diğer L’Oréal Paris Şeker Peelingleri gibi, Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi de %100 doğal kaynaklı 3 şeker içeriyor. Bunun yanında bir de, kafein içeren kahve çekirdekleri, tatlı badem yağı ve hindistan cevizi yağı içeriyor. Tüm bu harika içerikleriyle peeling, cilte ışıltılı bir görünüm kazandırıyor, güncelerce dinlenmiş yumuşacık bir etki veriyor. Gerçekten sihirli gibi!

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelinginin içerisindeki yapı taşları olan, doğal kaynaklı 3 şeker, tıpkı diğer şeker peelinglerinde olduğu gibi cildi besliyor, gözenekleri temizleyerek, ısıtan dokusuyla yoğun bir peeling etkisi yapıyor. Kahve çekirdekleri ise kafein içeren formülü ile ciltteki şişkinliğin inmesine ve yorgunluk izlerinin azalmasına yardımcı oluyor. Cilt bakım ürünlerinin olmazsa olmazlarından tatlı badem ve hindistan cevizi yağı da cildi tazeliyor ve yumuşacık yapıyor.

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi nasıl kullanmalıyım diye düşünüyorsan, haftada 3 kere olmak üzere cilt bakım rutinine dahil edebilirsin. Kuru parmaklarınla, ıslatmadan cildine uygulayıp cildine yuvarlak hareketlerle masaj yaptıktan sonra, ılık suyla durula ve yumuşacık, capcanlı cildinin tadını çıkarabilirsin.

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelinginin sadece yüz için değil, dudaklar için de harika bir etkisi olduğunu bilmelisin! Dudak peelingi ile ölü derileden arınmış, pürüzsüz ve yumuşacık dudaklara sahip olmak için bu peelingi dudaklarına uygulayabilir ve mat rujlarının her zamankinden daha kusursuz görüneceğine emin olabilirsin.

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelinginin Etkisi

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelinginin Etkisi

İçerisindeki %100 doğal kaynaklı 3 şeker ve kahve çekirdekleri ile L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelinginin daha ilk kullanımdaki etkisini fark etmemek neredeyse imkansız. Anında verdiği tertemiz  ve yumuşacık his, enerjik görünüm gerçekten bağımlılık yaratacak cinsten. 2 hafta sonrasında ise belirgin bir şekilde silinmiş yorgunluk izleri ve dinlenmiş görünümü fark ettiğinde çok mutlu olacağına eminiz. Hele ki gittikçe artan yumuşaklık, canlılık ve sağlıklı görünüm paha biçilemez! Hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uyan bu peelingi bir an önce denemelisin!

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelinginin Etkisi 2

Editörün Önerisi: L’Oréal Paris Şeker Peelingi ailesinin diğer favori üyeleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve cildinin ihtiyacına göre doğru peelingi seçmek için bu makalemize de göz atmayı unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler