loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris'in En Yeni Ürünleri ile Aydınlık Sonbahar Makyajı

Favoriye Ekle

Sonbahara yeni ürünlerle girmek gibisi yok: L’Oréal Paris’in en yeni ürünleriyle aydınlık bir sonbahar makyajı nasıl yapılır öğrenmek için, şu an en doğru yerdesin!

Bizi biliyorsun, yeni ürün denince heyecanımızı gizlemekte zorlanıyoruz, hemen deneyip soluğu burada alıyoruz. Bu yazıdaki sonbahar makyajımızın en yeni konukları ise L’Oréal Paris'in ülkemize yeni gelen ürünleri olacak. Aydınlık bir sonbahar makyajının tüm detaylarını öğrenmek istiyorsan, okumaya devam et!

Mat ten makyajı

Deniyoruz: L'Oréal Paris'in En Yeni Ürünleri ile Aydınlık Sonbahar Makyajı_1

Mat makyaj, her açısıyla popülerliğini sürdürüyor. Mat ten, mat dudaklar her zaman bizim de favorimiz. Bu yüzden, sonbahara yakışır şekilde ten makyajımıza L’Oréal Paris Infallible Matte fondöten ile başlıyoruz. Bu fondötenin mat eksinin yanında, kapatıcılığı da mükemmel. Renk eşitsizliklerini tek seferde kapattığı için çoğunlukla kapatıcı kullanmaya çoğunlukla gerek de kalmıyor.

Belirgin kaşlar: L’Oréal Paris Paradise Brow Pomade

Deniyoruz: L'Oréal Paris'in En Yeni Ürünleri ile Aydınlık Sonbahar Makyajı_2

Makyajımızın ilk “yeni” ürünü ile kaşlarımızı doldurarak belirginleştiriyoruz. L’Oréal Paris Paradise Brow Pomade, krem yapıda bir kaş ürünü. Tepesindeki minik fırçası ile kaşlarımızın seyrek yerlerini neredeyse saniyeler içinde doldurarak, bu sezonun popüler “Belirgin Kaş” trendine uyum sağlıyoruz. Kremsi jel formülü o kadar doğal bir sonuç veriyor ki, arttırarak kullanılabiliyor. Aynı zamanda kapağındaki fırçasının eğimi kaş yapısına çok iyi oturuyor ve kolay uygulama sağlıyor, bu yeni kaş pomadını biz çok sevdik!

Işıltılı ve aydınlık göz makyajı

Deniyoruz: L'Oréal Paris'in En Yeni Ürünleri ile Aydınlık Sonbahar Makyajı_3

Aydınlık makyajımızı, gözlere taşırken nude ve metalik tonlar tercih ediyoruz. Böylece hem daha enerjik hem de daha aydınlık bakışlara sahip olacağız. Öncelikle L’Oréal Paris’in Infaillible Eye Paint krem farlarından 306 Nudist rengini tüm göz kapağımıza sürüyoruz ve karıştırma fırçasıyla iyice dağıtıyoruz. Sonrasında, metalik bir şampanya rengi olan 205 Champagne’i göz kapaklarımızın tam ortasına ve göz pınarlarımıza uygulayıp yine iyice dağıtıyoruz. Böylece bakışlarımıza hoş bir aydınlık katmış olduk.

Hacimli kirpikler: L’Oréal Paris Paradise Maskara

Deniyoruz: L'Oréal Paris'in En Yeni Ürünleri ile Aydınlık Sonbahar Makyajı_4

İşte geldik makyajın en heyecanlı kısmına: Kirpiklerimizde L’Oréal Paris’in çok uzun süredir heyecanla beklediğimiz maskarası Paradise maskaranın etkisini deniyoruz. Yabancı youtuberların öve öve bitiremediği Paradise maskara, gerçekten de kirpiklere inanılmaz bir hacim veriyor. Kıvrımlı fırçası kirpikleri çok güzel kavrayıp kıvırıyor ve tek seferde gerçekten şaşırtıcı bir hacim veriyor. Makyaj camiasının bu kadar çalkalanmasında haklı bir sebep varmış!

Bakışlarımızı daha da aydınlık bir hale getirmek için son olarak, alt kirpik çizgimize L’Oréal Paris Infaillible Gel Crayon Eyeliner’lardan krem rengini sürüyoruz. Alt kirpik dibine bu şekilde krem rengi kalem sürmek her zaman çok daha aydınlık ve canlı bir etki veriyor, aynı zamanda gözleri daha da büyük gösteriyor.

Sabitlenmiş, aydınlık ve doğal bir ten makyajı

Deniyoruz: L'Oréal Paris'in En Yeni Ürünleri ile Aydınlık Sonbahar Makyajı_5

Göz makyajımızı bitirdikten sonra ten makyajımızın son detaylarına geri dönüyoruz. L’Oréal Paris’in yine en yeni ürünlerinden Infaillible Ultra Matte Prestige Powder ile makyajımızı sabitliyoruz. Özellikle göz altları ve T bölgesine uyguladığımız bu pudra, gün içinde hem makyajımızın bozulmasına engel olacak hem de parlamayı kontrol altına alacak. Infaillible Ultra Matte pudranın incecik yapısı çok kolay dağıtıldığı için yoğun bir görünüme yol açmadığı için, şimdiden kış makyajımızın favori ürünlerinden biri olmaya aday!

Gelelim bizi heyecanlandıran bir diğer yeni ürüne: True Match Highlight! Bu aydınlatıcı cilde o kadar doğal ve sağlıklı bir ışıltı veriyor ki, hayran kalmamak elde değil. Beyaz, toz pembe ve toz mavi renklerden oluşan Icy Glow, muhteşem bir inci ışıltısı veriyor. Bize sorarsan bu aydınlatıcı son zamanların en güzel şeyi!

Son adımda olan allık aşamasında ise uzun süredir bayılarak kullandığımız L’Oréal Paris Infaillible Blush Paint’in şeftali tonları barındıran Ambers rengindeki allık paletini seçtik. Bu paletteki tüm renkleri birbirine karıştırarak kullanmayı çok seviyoruz. Yanaklarımıza çok doğal bir renk verdikten sonra dudak makyajımıza geçiyoruz.

Metalik-nude dudaklar

Deniyoruz: L'Oréal Paris'in En Yeni Ürünleri ile Aydınlık Sonbahar Makyajı_6

L’Oréal Paris Infaillible Nudist Lip Paint ruj serisi, sanırız bu sonbaharın en güzel renklerini bir arada barındırıyor. Bu makyaj için tercihimiz 209 Nude on Fleek. Tam dudak rengi olan bu likit mat ruj üzerine, aydınlık makyajımızın etkisini arttırmak için, yine yeni bir ürün olan Merry Metals likit metalik rujlardan altın renkli 306 Lolita rengini kullanıyoruz. Yılbaşı serisi altında yer alacak olan Lip Paintlerin metalik renklerini görür görmez, bir an önce Yılbaşı zamanına ışınlanmak istediğimiz bir gerçek!

Deniyoruz: L'Oréal Paris'in En Yeni Ürünleri ile Aydınlık Sonbahar Makyajı_7

L'Oréal Paris'in Ekim ayı içinde satışa çıkacak bu yeni ürünlerine biz tamamen bayıldık! Umarız sen de bizim kadar seversin, hatta makyaj çantanın değişmezleri arasına girerler!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler