loader

Deniyoruz: Maybelline Baby Skin Makyaj Bazı

Favoriye Ekle

Tek hamlede gözenek gizlemeye yarayan Maybelline Baby Skin makyaj bazını birlikte deniyoruz!

Kusursuz ten görünümü önünde duran en büyük engellerden biri de genişlemiş gözenek görünümü. Özellikle de fondöten uyguladıktan sonra daha belirgin hale gelen gözenekleri yok etmenin bir yolu var mı diye merak ediyorsan, doğru yerdesin! Tüm zamanların en sevilen makyaj bazlarından biri olan Maybelline Baby Skin makyaj bazı yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Maybelline Baby Skin makyaj bazı

Maybelline Baby Skin makyaj bazı

Cildimizin bebek gibi pürüzsüz görünmesini hangimiz istemeyiz? Makyaja başlamadan önce makyaj bazı uygulamak, hayalimizdeki pürüzsüz cilt görünümüne bizi bir adım daha yaklaştırıyor. Cildi nemlendiren, gözenek görünümünü yok eden ve fondötenin kalıcılığını artıran makyaj bazları, bebek gibi bir cilde sahip olmamıza yardımcı oluyorlar. Maybelline Baby Skin makyaj bazı da amaçladığımız cilt görünümünü elde etmemizi sağlayan en iyi makyaj bazlarından biri.

Gözenek görünümünü gizlemeye yardımcı olan Baby Skin makyaj bazı, cilde kadifemsi bir yumuşaklık veriyor, cildi gün boyu mat gösterirken nemlendirmeye de yardımcı oluyor. Bebeksi bir cilt için hedeflediğimiz tüm etkileri bize sunan bu makyaj bazına biraz daha yakından bakalım.

Maybelline Baby Skin makyaj bazının özellikleri

Maybelline Baby Skin makyaj bazının özellikleri

Maybelline Baby Skin makyaj bazı, şeffaf renkli bir makyaj bazı. En önemli özelliği, gözeneklerin üzerine uygulandığında “blur” etkisi veriyor. Böylece genişlemiş gözenek görünümü ortadan kalkıyor ve cilt pürüzsüz bir görünüme sahip oluyor.

Bunun dışında Maybelline Baby Skin makyaj bazı, cilde bebeksi, kadife gibi yumuşacık bir his veriyor. Cildin mat olmasını sağladığı gibi nemlendirmeye de yardımcı oluyor. Çok hafif bir formüle sahip olduğu için ciltte çok kolay bir şekilde dağılıyor ve cildin nefes almasını da sağlıyor. Maybelline Baby Skin makyaj bazının en önemli özelliklerinden biri de komedojenik olmaması, yani gözeneklerini gizlerken tıkanmalarına neden olmuyor.

Maybelline Baby Skin makyaj bazı nasıl uygulanır?

Maybelline Baby Skin makyaj bazını makyaja başlamadan önce cildine uygulayabilirsin. Gözeneklerin en yoğun olduğu burun, yanak, alın ve çene kısmına uygulayabilirsin. Eğer cildini ekstra nemlendirme ihtiyacı duyarsan, öncesinde bir nemlendirici de uygulayabilirsin.

Eğer gözeneklerin genişse, bu bölgelere Maybelline Baby Skin makyaj bazını tampon hareketlerle uygulayabilirsin. 1-2 dakika sabitlenmesini bekledikten sonra üzerine fondötenini veya renkli nemlendiricini kolaylıkla uygulayabilirsin.

Makyajını iyi bir şekilde temizlemek için micellar sulardan yardım alabilirsin. Maybelline Baby Skin makyaj bazı gözeneklere yerleşip tıkamadığı için, micellar su ile makyajını temizlemen yeterli olacaktır. Bu harika makyaj bazını Trendyol'da bulabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/