loader

Deniyoruz: Maybelline Brow Ultra Slim Kaş Kalemi

Favoriye Ekle

Kaşlarını şekillendirmek için ince uçlu kaş kalemlerinden iyisi yok! Bugünkü yazımızın konuğu ise Maybelline Brow Ultra Slim kaş kalemi!

İnce, seyrek ve şekilsiz kaşlara sahipsen, kaş şekillendirmek senin için makyajın vazgeçilmez adımlarından biri olmalı. Son zamanların yükselen makyaj trendlerinden doğal ve belirgin kaşlar ise hiç de ulaşılması zor bir görüntü değil. Tek ihtiyacın olan doğal bir etki verecek ince uçlu bir kaş kalemi. Maybelline kaş kalemlerinden Brow Ultra Slim, belirgin ve doğal kaşlar için en iyi kaş kalemlerinden. Gel şimdi bu incecik uçlu kaş kalemlerine daha yakından bakalım.

Maybelline Brow Ultra Slim Kaş Kalemleri

Maybelline Brow Ultra Slim Kaş Kalemleri

İnce, seyrek ve boşlukları olan kaşlar için ince uçlu kaş kalemleri, kaş şekillendirmek için en etkili ve pratik makyaj malzemelerinden biri. Kaş kaleminin incecik bir ucunun olması, doğal kaş görünümü için son derece kullanışlılar. Kaşlarının boşluk olan kısımlarına, kaş kıllarına benzer incelikte doğal çizgiler atarak belirgin ve doğal kaşlara sahip olabilirsin.

Maybelline kaş kalemleri arasına yeni katılan ve dener denemez çok beğendiğimiz Brow Ultra Slim kaş kalemlerinin uçları inanılmaz ince. 1.5 mm inceliğe sahip bu kaş kalemleri, doğal kaş kılı çizmek için ideal. Üstelik yapıları da yumuşak olduğu için çok kolay uygulanıyor ve doğal bir görünüm veriyorlar.

Maybelline Brow Ultra Slim Kaş Kalemleri’nin Yapısı

Maybelline Brow Ultra Slim Kaş Kalemleri’nin Yapısı

Bir kaş kalemini güzel yapan şey, bitişinin doğal olmasıdır. Kaş şekillendirirken amaçladığımız şey, kendi kaş kıllarımızı taklit ederek boşluklara kaş kalemi ile çizgiler çekmektir. O yüzden incecik ucuyla Maybelline Brow Ultra Slim Kaş Kalemi, bu konuda son derece başarılı. Rengi ne çok silik, ne de gereğinden fazla pigmentli, boşlukları doldurmak için tam gereken yoğunluğa sahip.

Maybelline Brow Ultra Slim Kaş Kalem’lerinin yapısı yumuşak ve ucu da çok ince olmasına rağmen uygularken kırılmak gibi bir riski de yok. Kalemin arkasındaki kaş fırçası ile boşlukları doldurduktan sonra kaşlarını tarayarak daha doğal bir görünüm elde edebilirsin. Uyguladıktan sonra hemen sabitleniyor, gün içerisinde de dağılmıyor ve etkisini kaybetmiyor.

Maybelline Brow Ultra Slim Kaş Kalemi ile Kaş Nasıl Şekillendirilir?

Maybelline Brow Ultra Slim Kaş Kalemi ile Kaş Nasıl Şekillendirilir?

Dediğimiz gibi Maybelline Brow Ultra Slim Kaş Kalemlerini uygulamak son derece kolay. İlk adımda, kalemin arkasındaki kaş fırçası ile kaşlarını tersine tara. Üst ve alt sınırlarını kalemle çizdikten sonra kaşlarını normal bir şekilde tara.

Geriye kalan boşlukları ve belirginleştirmek istediğin noktalara, doğal kaş çizgileri çek. Son adımda da daha doğal bir görünüm elde etmek için kaşlarını tekrar tara ve ürünü dağıt. İşte bu kadar kolay!

Maybelline Brow Ultra Slim Kaş Kalemlerinin renkleri ise her cilt tonuna uyacak cinsten: Sarışınlar için Blonde rengi, kumrallar için Medium Brown rengi ve esmerler için de Black Brown rengi çok doğal bir kaş görünümü veriyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler