loader

Deniyoruz: Maybelline Color Strike Pen Farlar

Favoriye Ekle

Kolay göz makyajları için yepyeni bir keşfimiz var: Maybelline Color Strike Kalem Farları birlikte deniyoruz!

Göz makyajı yapmak kimi zaman zorlayıcı olabiliyor. Dökülen, dağılan, gün içerisinde rengi solan farlar hem uygularken epey uğraştırıyor, hem de üzerinden zaman geçtiğinde göz makyajımız hayal kırıklığına dönüşebiliyor. Hele ki bu konuda o kadar profesyonel değilsek, göz makyajından vazgeçebiliyoruz. Neyse ki Maybelline’in Color Strike Kalem Farlarıyla tanıştık ve göz makyajı bizim için en zevkli makyaj adımlarından biri haline geldi!

Maybelline Color Strike Kalem Farlar

Maybelline Color Strike Kalem Farlar

Kalem formundaki makyaj malzemeleri, bizim için her zaman hayat kurtarıcı. Kalem şeklinde tutuldukları için kontrol etmesi son derece kolay olduğu için, hep hayal ettiğimiz göz makyajı stillerini daha pratik bir şekilde yapabiliyoruz.

Maybelline Color Strike Kalem Farlar, kalem formları, kremsi his bırakan, 12 saate kadar kalıcı ve yoğun pigmentli formülleriyle daha ilk denemede bizi kendine hayran bıraktı. Tek sürüşte rengini yoğun bir şekilde veren bu krem farlar, solmaya, dökülmeye, dağılmaya dayanıklı bir formüle sahipler. Yumuşak sünger aplikatörü ile uygularken pudradan kreme dönüşüyorlar ve geride kremsi bir his bırakıyorlar. En güzel kısmı ise tek sürüşte tüm yoğunluklarını net bir şekilde veriyorlar ve göz kapağındaki çizgilere dolmadan 12 saate kadar sabit kalıyorlar.

Yumuşak ama aynı zamanda da sivri sünger aplikatörü, göz makyajında harika bir kontrol sağlıyor. İstersen keskin çizgilerle grafik bir göz makyajı yap, istersen dağıtarak buğulu bir göz makyajı yap, tamamen senin yaratıcılığına kalmış. Renklerini yoğun bir şekilde verdikleri için defalarca üstünden geçmeye gerek kalmıyor, dağıtılmak istendiğinde de kolay bir şekilde dağıtılabiliyor. Tabii sabitlenmeden önce hızlı davranmayı unutmamalısın.

Maybelline Color Strike Kalem Farların Renkleri

Maybelline Color Strike Kalem Farların Renkleri

Maybelline Color Strike Kalem Farlar, günlük ve gece makyajında rahatlıkla kullanılabilecek 6 renk çeşidine sahip. 4 metalik, 2 de mat bitişli bu farlar, söylediğimiz gibi son derece yoğun pigmentliler. Metalik altın, bronz gibi metalik toprak tonlarla birlikte nude ve bordo tonlu iki mat renk ile harika göz makyajları yapmak mümkün. Yoğun pigmentleri sayesinde renklerini tam veren bu farlar, yumuşak sünger aplikatörleriyle tek seferde harika bir göz makyajı elde etmeyi sağlıyorlar. Üstelik sünger aplikatörü ile farı hafifçe dağıtıp yumuşak bir geçiş elde etmek de son derece kolay.

Şimdi gel birlikte Maybelline Color Strike Kalem Farların renklerine daha yakından bakalım.

Maybelline Color Strike Kalem Far 15 Tempt

Maybelline Color Strike Kalem Far 15 Tempt

Bordo göz makyajlarını seviyor ama tam aradığın gibi bir bordo farı bulamıyorsan, Color Strike 15 Tempt rengini mutlaka denemelisin. Mat bitişli bu bordo far, tek sürüşte rengini opak bir şekilde veriyor. Üstelik gün boyu çizgilere dolmuyor ve rengi solmuyor.

Maybelline Color Strike Kalem Far 30 Spark

Maybelline Color Strike Kalem Far 30 Spark

Metalik rose gold renkli Color Strike 30 Spark, hem günlük hem de gece makyajında gözleri ön plana çıkarmak ve ışıltı katmak için en kullanışlı renklerden biri. Bu farı ister tek başına kullanabilir, istersen de daha koyu renklerle kombinleyebilir, göz kapağının tam ortasına uygulayarak gözlerini boyutlandırabilirsin.

Maybelline Color Strike Kalem Far 35 Flash

Maybelline Color Strike Kalem Far 35 Flash

Göz makyajında altın renkli farklar genellikle renklerini çok vermeyebiliyor, hatta dökülme yapabiliyorlar. Color Strike 35 Flash, yoğun pigmentli altın rengiyle gözlerde sıcacık metalik bir etki bırakıyor. Üstelik gün boyu da asla yoğunluğunu kaybetmiyor ve dökülmüyor.

Maybelline Color Strike Kalem Far 40 Rally

Maybelline Color Strike Kalem Far 40 Rally

Bronz göz makyajları her zaman popülerliğini koruyor. Color Strike 40 Rally de, her cilt tonuna yakışacak bir bronz renge sahip. Günlük olarak tek başına kullanılabileceği gibi, gece makyajına ışıltı katmak için de ideal bir renk.

Maybelline Color Strike Kalem Farlar 45 Chase

Maybelline Color Strike Kalem Farlar 45 Chase

Serideki diğer mat bitişli renk olan Color Strike 45 Chase, tam katlanma bölgesine uygulanabilecek nude bir tona sahip. Bu farı geçiş rengi olarak kullanabileceğin gibi, tek başına da kullanabilir, istersen dumanlı göz makyajlarında alt kirpik diplerine de uygulayabilirsin. Tam bir joker!

Maybelline Color Strike Kalem Far – 50 Hustle

Maybelline Color Strike Kalem Far – 50 Hustle

Metalik haki tonlu Color Strike 50 Hustle rengi, özellikle ela gözlerin rengini ön plana çıkarmak için ideal. Kahverengi gözlüler de gözlerinin daha açık görünmesi için bu rengi tercih edebilirler. Metalik bitişi, günlük ve gece makyajlarında son derece çekici bir etki yaratıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/