loader

Deniyoruz: Maybelline Curl Bounce Maskara

Favoriye Ekle

Kirpik kıvırıcıya gerek bırakmayan Maybelline sarı rimel Curl Bounce Maskara’yı denedik ve yorumlarımızı paylaşmaya geldik!

Devasa hacimli ve kıvrık kirpiklere hangimiz “Hayır” diyebiliriz ki? Birçoğumuz kirpiklerimizi olduğundan çok daha kıvrık göstermek için maskara öncesi kirpik kıvırıcı kullanıyoruz. Peki kirpik kıvırıcının verdiği etkiyi veren bir maskara keşfettik desek? Tiktok viral maskaralar arasında son zamanlarda çok popüler olan Maybelline Curl Bounce Maskara’yı denedik ve deneyimlerimizi hemen seninle paylaşmaya geldik!

İşte karşında Maybelline Curl Bounce Maskara ve özellikleri…

Maybelline Curl Bounce Maskara

Maybelline Curl Bounce Maskara

Eğer düz kirpiklere sahipsen, kirpiklerinin daha kıvrık olması için kirpik kıvırıcı olmadan maskara adımına geçmiyor olabilirsin. Bazı durumlarda ise kirpik kıvırıcı yetersiz kalabilir, kirpiklerin kısa sürede eski düz formuna kavuşabilir. Peki sana kirpik kıvırıcıya gerek duymadan kirpiklerinin gün boyu kıvrık kalmasını sağlayacak ve devasa hacim verecek bir maskara olduğunu söylesek?

Maybelline sarı rimel Curl Bounce Maskara, hacimli ve kıvrık kirpik görünümünü hedefleyenler için en iyi maskara seçeneklerinden. Tiktok’ta viral olduğu günden beri denemek için gün saydığımız bu maskaraya sonunda kavuştuk, hemen uyguladık ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Maybelline Curl Bounce Maskara’nın Özellikleri

Maybelline Curl Bounce Maskara’nın Özellikleri

Eğer sen de her maskara öncesi kirpik kıvırıcı kullanmaktan yorulduysan, inatla dümdüz olan kirpiklerinin uzun süre kıvrık kalmasını sağlamak için ne yapabileceğini düşünüyorsan, bu maskara tam sana göre!

Maybelline Curl Bounce Maskara’nın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Özel formlu fırçası sayesinde göz şekline uyum sağlıyor ve tüm kirpikleri kıvırıyor.
  • Kirpiklere devasa hacim etkisi veriyor.
  • 24 saate kadar* kalıcı etkiye sahip.
  • Topaklanma yapmıyor.
  • Hassas gözlerin kullanımı için uygun.
  • Vegan formüle sahip.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Curl Bounce Maskara Nasıl Uygulanır?

Maybelline Curl Bounce Maskara Nasıl Uygulanır?

Tek yapman gereken, kirpik kıvırıcı adımını atlamak! Maybelline Curl Bounce Maskara’nın göz şekline uyan eğimli kıl fırçası, tüm kirpikleri kıvırma konusunda çok başarılı. Daha ilk uygulamada bile kirpiklerinin anında kıvrıldığını görebilirsin.

Daha yoğun hacimli ve kıvrık kirpikler için, ilk katı uyguladıktan 10-20 saniye sonra 2. Kat maskarayı da uygulayabilirsin. Topaklanma yapmayan formülü sayesinde çok kolay uygulandığını göreceksin.

Maybelline Curl Bounce Maskara’nın kalıcılığı ise gerçekten çok başarılı. Hem hacim etkisini hem de kıvrıklığını gün boyu kaybetmiyor. Kirpikler gün içerisinde düşmediği gibi göz altına dökülme de yapmıyor. Çift fazlı bir göz makyajı temizleyicisiyle de çok kolay temizleniyor.

Maybelline Curl Bounce After Dark Maskara

Maybelline Curl Bounce After Dark Maskara

Kirpiklerin hem çok kıvrık ve hacimli hem de gece kadar siyah görünsün istiyorsan, Maybelline Curl Bounce After Dark Maskara'yı deneyebilirsin. Devasa hacimli ve kıvrık kirpikler, şimdi ekstra siyah formülü ile gece siyahlığında bir etki sağlıyor.

Maybelline Curl Bounce After Dark Maskara

Ayrıca topaklanma yapmıyor ve hassas gözlerin kullanımı için de uygun.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler