loader

Deniyoruz: Maybelline Dream Satin BB Krem

Favoriye Ekle

Günlük makyajında doğal ve sağlıklı bir ten görünümü elde etmeyi seviyorsan, Maybelline BB krem incelemesiyle karşındayız! BB kremler, özellikle günlük makyajımızdaki en büyük kurtarıcılarımız. Hem kusurları gizleyen hem de aynı anda cildimize bakım yapan BB kremler olmasaydı ne yapardık bilmiyoruz! Bugünkü ürün incelememiz ise Maybelline BB kremlerden Dream Satin BB Krem. 8 farklı etkili bu BB kremi bakalım bizim kadar beğenecek misin?

Maybelline Dream Satin BB Krem

Maybelline Dream Satin BB Krem

Günlük makyajında BB krem kullanmayı seviyorsan, Maybelline BB kremler cilde verdikleri doğal ve kusursuz etki sayesinde favorin olmaya adaylar. 8 farklı etkiye sahip Maybelline Dream Satin BB krem, bugüne kadar denediğimiz en doğal bitişli ve cildi sağlıklı gösteren BB kremlerden. Ciltteki kusurları gizliyor, bakım yapıyor ve çok daha canlı görünmesini sağlıyor.

Maybelline Dream Satin BB Krem’in Yapısı

Maybelline Dream Satin BB Krem’in Yapısı

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

8 farklı etkisi olan Maybelline Dream Satin BB Krem, cildi nemlendiriyor, renk eşitsizliklerini dengeliyor, kusurları gizliyor, aydınlık ve sağlıklı bir görünüm veriyor, cildin daha yumuşak olmasını sağlıyor ve içerisindeki SPF 30 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

Eğer cildinin gün boyu nemli kalmasını sağlamak istiyorsan, Maybelline Dream Satin BB Krem ile cildine hem bakım yapabilir hem de kusursuz görünmesini sağlayabilirsin. Eğer yağlı cilde sahipsen ve aydınlık bir ten makyajı yapmak istiyorsan, formülü yağ içermediği için gönül rahatlığıyla bu BB kremi kullanabilirsin.

Maybelline Dream Satin BB Krem Nasıl Uygulanır?

Maybelline Dream Satin BB Krem Nasıl Uygulanır?

Maybelline Dream Satin BB Krem’in formülü çok kolay dağıldığı ve ciltle bütünleştiği için, parmaklarınla bile rahatça uygulayabilirsin. Tıpkı cildine nemlendirici sürer gibi kolayca dağılıyor. Ekstra kapatıcılık istediğin bölgelere ikinci bir kat daha uygulayabilirsin. Verdiği aydınlık ve canlı etki ile cildin gün boyu çok güzel görünecek. Açık ve açık-orta tonu bulunan Maybelline BB Krem, cilde uygulandıktan sonra cilt tonuna uyum sağlıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler