loader

Deniyoruz: Maybelline Express Brow Satin Duo Kaş Kalemi

Favoriye Ekle

Sadece 2 adımda dolgun ve belirgin kaşlar için Maybelline Express Brow Satin Duo kaş kalemini birlikte deniyoruz!

Son zamanların en popüler makyaj trendlerinden biri de doğal ama aynı zamanda da belirgin görünen kaşlar. Eskisi gibi keskin şekilli kaş makyajları yerine, şimdi çok daha doğal ve dolgun kaş modelleri moda. Peki bu kaş görünümünü nasıl elde edebilirsin?

Maybelline Express Brow Satin Duo çift taraflı kaş kalemini denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Maybelline Express Brow Satin Duo Kaş Kalemi

Maybelline Express Brow Satin Duo Kaş Kalemi

Eğer seyrek, şekilsiz ve boşlukları olan kaşlara sahipsen, hem doğal hem de belirgin bir kaş görünümü elde etmek için öyle çok fazla ürün kullanmana ve uzun süre uğraşmana gerek yok. Kaşlarına genel bir şekil verdikten sonra boşlukları doğru bir şekilde doldurduğunda hayalindeki kaş modelini elde edebilirsin.

Maybelline Express Brow Satin Duo kaş kalemi, çift taraflı ucu ile hem kaşları şekillendirmeye, hem de boşlukları doğal bir görünümle doldurmaya yarıyor. Çok uzun zamandır aradığın o kaş ürününü bulmuş olabilirsin, bizden söylemesi!

Maybelline Express Brow Satin Duo Kaş Kalemi’nin Özellikleri

Maybelline Express Brow Satin Duo Kaş Kalemi’nin Özellikleri

Kaş makyajını mümkün olan en pratik ve hızlı hale getirmek için Maybelline Express Brow Satin Duo kaş kalemi olmazsa olmazlardan biri! Şimdi gel bu çift taraflı kaş kaleminin özelliklerine daha yakından bakalım:

  • Bir tarafında damla şekilli bir kaş kalemi bulunuyor. Özel formu sayesinde kaşları kolayca şekillendirmeye yarıyor.
  • Diğer tarafındaki sünger aplikatörlü kaş farı ise kaşlar arasındaki boşlukları hızlı ve doğal bir şekilde doldurmaya yarıyor.
  • Gün boyu kalıcı formüle sahip.
  • Bulaşma yapmıyor.
  • 3 farklı renk seçeneği var: Sarışın, kumral ve esmerler için mükemmel renk uyumu sağlıyor.

Maybelline Express Brow Satin Duo Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

Maybelline Express Brow Satin Duo Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?

1. Adım: Kalem tarafı ile kaşlarına genel bir şekil verebilirsin. Önce kaşlarının üst hattını, daha sonra da alt çizgisini belirleyebilirsin.

2. Adım: Süngerli far kısmı ile kaşlarının arasındaki boşlukları doldurabilirsin.

Maybelline Express Brow Satin Duo kaş kaleminin hem kalem tarafı hem de far tarafı o kadar doğal bir sonuç veriyor ki, etkisini yumuşatmak ve bir kaş fırçası ile dağıtmak zorunda kalmayacaksın. Küllü tonları ile istenmeyen sıcak tonlarda görünmüyor. Ayrıca gün boyu kalıcı, bulaşmayan bir formülü olduğu için kaş makyajını tazelemek zorunda kalmayacaksın. Çok hızlı ve kolay uygulandığı için eminiz ki senin de bizim gibi Maybelline Express Brow Satin Duo kaş kalemi favorin olacak!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/