loader

Deniyoruz: Maybelline Face Studio Chrome Jelly Highlighter

Favoriye Ekle

Makyaj trendlerine bir yenisi daha eklendi: Jel aydınlatıcılar! Maybelline Face Studio Chorme Jelly Highlighter ise son zamanlardaki en büyük takıntılarımızdan biri.

Çok değil, bundan birkaç sene öncesine kadar makyaj rutinlerimizde aydınlatıcı diye bir adım yoktu. Bir gün bir ışıltı ortaya çıktı ve o günden beri “haylaytır” olmadan yapamıyoruz. Toz, likit ve krem aydınlatıcı derken şimdi de o vazgeçemediğimiz ışıltılar yepyeni bir formda karşımızdalar: Jel aydınlatıcılar. Maybelline New York’un o çok sevdiğimiz aydınlatıcı ailesine eklediği Chrome Jelly Highlighter’ı denedik ve soluğu hemen burada aldık. Bakalım bu jel aydınlatıcıyı sen de bizim kadar sevecek misin?

Maybelline Face Studio Chrome Jelly Aydınlatıcılar

Maybelline Face Studio Chrome Jelly Aydınlatıcılar

Hem yoğun hem de dikkat çekici bir aydınlatıcıya hangimiz hayır diyebiliriz? Aydınlatıcı sürdükten sonra ayna karşısında başımızı oynatarak yansımamıza hayran hayran baktığımız doğrudur! Bir aydınlatıcı ne kadar metalik ve inci gibi parlıyorsa, bizim için o kadar iyi! İşte bu hem doğal hem de güçlü aydınlık etkiyi veren yeni bir aydınlatıcı var: Maybelline Face Studio Chrome Jelly Aydınlatıcılar, üstelik de jel formdalar.

Maybelline Face Studio Chrome Jelly Aydınlatıcılar’ın jel formülde olmasının mükemmel bir yanı var, ciltte kayıp gidiyorlar. Metalik yansımaları da ciltte çok kolay dağılıyor. Sonuç ise taa metrelerce uzaktan görünen harika bir ışıltı!

Maybelline Face Studio Chrome Jelly Aydınlatıcıların Yapısı

Maybelline Face Studio Chrome Jelly Aydınlatıcıların Renkleri

Maybelline Face Studio Chrome Jelly Aydınlatıcılar, su bazlı metalik formülleri ve içindeki inci yansımalı pigmentler cilde göz alıcı bir yansıma veriyor. Yapısı hafif ve kolay dağıldığı için üst üste uygulanabiliyor ve ışıltı daha artırılabiliyor. Daha ne isteriz ki!

Maybelline Face Studio Chrome Jelly Aydınlatıcıların jel yapısı, adı üstünde tam bir jel gibi. Akışkan değil ve parmağını değdirdiğinde çukurlaşıyor ve saniyeler sonrasında düzleşiyor. Yoğun bir ışıltı elde etmek için parmağını bir kere değdirmen yeterli. Sonrasında da tampon hareketlerle kolayca dağıtabilirsin.

Maybelline Face Studio Chrome Jelly Aydınlatıcıların Renkleri

Maybelline Face Studio Chrome Jelly Aydınlatıcıların Yapısı

Bu harika jel aydınlatıcıların 2 rengi bulunuyor: Rose gold tonlu 20 Metallic Rose ve bronz tonlu 30 Metallic Bronze. Metallic Rose rengi tüm makyajlarla uyumlu sıcak bir ton. Metallic Bronze tonu ise özellikle yaz makyajlarında fark yaratmak için ideal.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler