loader

Deniyoruz: Maybelline Falsies Lash Lift Maskara

Favoriye Ekle

Kirpik liftingi etkili maskaralar son zamanların en yükselen makyaj trendlerinden biri. Bu yazımızda da kirpik liftingi etkili Maybelline Falsies Lash Lift maskarayı denedik ve yorumluyoruz!

Eğer kısa ve düz kirpiklere sahipsen bugüne kadar mutlaka kirpik liftingi yaptırmayı düşünmüş olmalısın. Kirpiklere kalıcı bir kıvrıklık veren kirpik liftingi uygulaması, çok cazip görünse de kirpiklere zararları da olabiliyor. Eğer kirpik liftingi etkisini evde, pratik bir maskaradan almak istersen, sana mükemmel bir önerimiz var: Maybelline Falsies Lash Lift maskarayı denedik ve yorumlarımızla karşındayız!

Maybelline Falsies Lash Lift Maskara

Maybelline Falsies Lash Lift Maskara

Kirpik liftingi etkili maskaralar, kirpiklere olan bakış açımızı tamamen değiştirdiler. Artık avuç dolusu para döküp kalıcı makyaj uygulamaları yaptırmamıza gerek kalmadı. Evde kirpik liftingi etkisi elde etmek için denediğimiz en yeni maskara ile soluğu hemen burada aldık! Maybelline Falsies Lash Lift Maskara, kirpiklere verdiği lifting ile daha uzun ve daha kalkık görünen kirpiklerin sırrını açığa çıkardı.Maybelline Falsies Lash Lift Maskara, profesyonel kirpik liftingi uygulamasından ilham alarak tasarlanmış bir maskara. Hem kirpik liftingi etkisini istiyor hem de bu uygulama için hem zaman hem de kabarık bir bütçe ayırmak istemiyorsan, Maybelline Falsies Lash Lift Maskara’yı mutlaka denemelisin. Biz denedik ve sonuçtan çok memnun kaldık!

Maybelline Falsies Lash Lift Maskara’nın Etkisi

Maybelline Falsies Lash Lift Maskara, çift taraflı ve eğimli kıl fırçası ile kirpikleri kökten kavrayıp kaldırıyor. Güçlü formülü ile kirpikleri kalınlaştırıyor ve kaldırma etkisinin de 16 saate kadar kalıcı olmasını sağlıyor. Böylece bu maskarayı uyguladığında, daha uzunve kalkık kirpiklere sahip olabiliyorsun.

Maybelline Falsies Lash Lift Maskara’nın kirpik liftingi etkisinin çok başarılı olmasının yanında, diğer iyi tarafı ise uzun saatler boyunca kalıcı olması. Güçlü formülü sayesinde kirpikler 16 saate kadar –yani sabahtan gecenin geç saatlerine kadar- kalkık, hacimli ve uzun görünmeye devam ediyorlar. Bu zaman boyunca da maskara göz altlarına dökülme ve akma yapmıyor. Çıkarmaya geldiğinde de çift fazlı bir göz makyajı temizleyicisiyle kolay bir şekilde çıkıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Falsies Lash Lift Maskara’nın Fırçası

Maybelline Falsies Lash Lift Maskara’nın Fırçası

Çift taraflı ve eğimli kıl bir fırçaya sahip Maybelline Falsies Lash Lift Maskara’yı özel yapan şey, fırçasının tüm kirpikleri köklerinden kavrayabilmesi. Kirpikleri en dipten kaldırdığı için de en kısa ve düz kirpikler bile kalkıyor. Böylece maskara uygulamadan önce kirpik kıvırıcıya ihtiyacın kalmıyor. Aynı zamanda formülü kirpiklerin etrafını sararak kalınlaştırdığı için kirpikler hem kalkık, hem daha uzun hem de hacimli görünüyor.

Ayrıca bu maskarayı öyle defalarca üst üste uygulamana gerek yok, istediğin kalkık ve uzun kirpik etkisini tek katta bile alabilirsin. Uygularken kirpikleri birbirine yapıştırmadığı için saniyeler içinde evde kirpik liftingi etkisini hissedebilirsin.

Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara

Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara

Kirpiklerinde hem kirpik liftingi hem de ultra siyah bir etki elde etmek istiyorsan, Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara tam sana göre demektir. Daha yoğun, ultra siyah formüle sahip olan bu maskara, kirpiklerde simsiyah bir etki bırakıyor. Uzun, hacimli, kalkık kirpiklere bir de ultra siyah etki verdiği için, en açık renkteki kirpikler bile tam örtücülükle simsiyah görünüyor.

Bu ultra siyah etki, kirpiklerin daha hacimli ve belirgin görünmelerini de sağlıyor. Böylece Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah maskara ile evde kirpik liftingi etkisi elde ederken, daha belirgin görünen kirpiklere de sahip olabilirsin.

Yorumlar

2 Yorum

Makyaj.com Üyesi 15 May 2020 - 19:39

Tek kelimeyle harika bir rimel! Kirpiklerinizde uzun, hacimli, tek tek ayrılmış ve kıvrık görünüm istiyorsanız mutlaka denemelisiniz! ????♥️

8 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
8 Kişi faydalı buldu
15 May 2020 - 19:39

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler