loader

Deniyoruz: Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara

Favoriye Ekle

Evde kirpik liftingi etkisi elde etmeni sağlayacak, ultra siyah formülüyle Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara’yı denedik!

Kirpik liftingi uygulaması, kısa ve düz kirpiler için mükemmel bir kalıcı makyaj uygulaması. Son dönemde güzellik salonlarına gitmenin zorluğu bir yana, kirpik liftingini evde, sadece bir maskara ile elde etmenin cazibesi ise bizi kendine çekiyor. Bu yazımızda, Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara’yı denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara

Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Black Maskara

Kirpik liftingi etkili maskaralar, bir süredir makyaj çantalarımızın en vazgeçilmez üyelerinden. Eğer senin de düz ve kısa kirpiklerin varsa, ne yaparsan yap bütün gün kıvrık ve uzun görünmelerini sağlayamıyorsan, zaman zaman kirpik liftingi yaptırmayı düşünüyor olmalısın. Fakat kirpik liftingi dendiğinde aklımızda bir sürü soru işareti oluşmuyor değil. Kirpik liftingi kirpiklere zarar veriyor mu? En önemlisi de bu! Bunun yanında düzenli olarak güzellik salonlarına gitmek, işlemi yeniletmek ve buna sürekli bir bütçe ayırmak bazen bir külfet olabiliyor.

İşte biz de tam bu noktada, kirpik liftingi etkisi veren maskaraların peşine düşüyoruz. Maybelline Falsies Lash Lift Maskara’yı ilk denediğimizde, verdiği profesyonel kirpik liftingi görünümüne aşık olmuştuk. O günden beri de maskaramız ne zaman bitse hemen yenisini almış, indirim dönemlerinde yedeklemiştik. Şimdi ise çok daha güzel bir haberle karşılaştık: Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara, ultra siyah formülü ile o çok sevdiğimiz kirpik liftingi etkisine bir de yoğun siyah etki eklenmiş bir şekilde karşımıza çıktı!

Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara’nın Özellikleri

Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Black Maskara’nın Özellikleri

Maybelline Falsies Lash Lift Maskara, kirpik liftingi etkili maskaralar arasında en sevdiklerimizden. Bu etkiye bir de yoğun siyah formül de eklenince bizim için heyecan seviyesi de katlandı! Şimdi gel, Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara’nın özelliklerine daha yakından bakalım:

-       Profesyonel kirpik liftingi görünümü veriyor.

-       Kirpiklerin daha uzun, kıvrık ve kalkık görünmesini sağlıyor.

-       Ultra siyah formüle sahip.

-       Kirpiklere daha dramatik bir uzunluk ve hacim veriyor.

-       Çift taraflı eğimli fırçasıyla en kısa kirpikleri bile kaldırabiliyor.

-       Etkisi gün boyu sürüyor, kirpikler düşmüyor.

-       Çift taraflı makyaj temizleyiciyle kolayca temizlenebiliyoruz.

-       Gün içinde dökülme, akma ve bulaşma yapmadığını gözlemledik.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara Nasıl Uygulanır?

Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Black Maskara Nasıl Uygulanır?

Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara’nın en sevdiğimiz kısmı, ultra siyah bir formüle sahip olması. Bu sayede kirpiklerin çok daha belirgin ve yoğun görünmesini sağlıyor. Üstelik kirpiklerin açık renkteyse, bu ultra siyah formül, kirpiklerini simsiyah yaparak çok daha belirgin olmalarını sağlıyor.

Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara’nın çift taraflı eğimli fırçası, en kısa ve düz kirpikleri kavramak için tasarlanmış. Maskarayı uygularken tüm kirpikler kıvrılıyor ve kalkıyor. Tek yapman gereken, maskara fırçasını kirpik diplerine oturtup yukarı doğru taramak. Eğer etkisini artırmak istersen 2. katı da kolaylıkla uygulayabilirsin. Büyük ve kıvrımlı fırçası tüm kirpiklere eşit bir şekilde ulaştığı için saniyeler içinde kirpik liftingi görünümü elde etmek son derece kolay!

Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Black Maskara Nasıl Uygulanır? 2

Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara’yı temizleme kısmı da gayet pratik. Ultra siyah formülün kolay kolay çıkmayacağını düşünüyorsan, tamamen yanılıyorsun. Gün içinde göz altına dökülme ve bulaşma yapmayan formülü, çift fazlı makyaj temizleyicileriyle hemen çıkıyor. Defalarca ovuşturmaya gerek kalmıyor.

Eğer sen de evde profesyonel kirpik liftingi görünümünü elde etmek ve ultra siyah kirpiklere sahip olmak istiyorsan, Maybelline Falsies Lash Lift Ultra Siyah Maskara’yı bir an önce denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler