loader

Deniyoruz: Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Maskesi

Favoriye Ekle

Kirpik bakımına ilgiliysen ve kirpiklerini güçlendirecek ve daha yumuşak olmalarını sağlayacak Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Maskesi’ni birlikte inceliyoruz.

Kirpik bakımını evde yapanlardansan, kirpik maskeleri ile daha güçlü, yumuşak ve gür kirpiklere sahip olabilirsin. Kirpik serumu, kirpik uzatma yağı ve kirpik maskeleri, kirpiklerin daha güçlenmesini sağlarken, dökülmelerine engel oluyor, daha gür ve yoğun görünmelerine yardımcı oluyor. Özellikle maskarayı yoğun bir şekilde uyguluyorsan, hatta sık sık takma kirpik takıyorsan, kirpik maskesi ile zayıflayan kirpiklerine bakım yaparak güçlendirebilirsin. Bu yazımızda, Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Maskesi yorumlarımızla karşındayız!

Kirpik bakımı evde nasıl yapılır?

Kirpik bakımı evde nasıl yapılır?

Birçoğumuz için kirpiklerimiz, yüzümüzde makyajla ön plana çıkarmayı en çok sevdiğimiz noktamız. Yoğun, uzun ve kıvrık kirpikler için maskarayı birkaç kat üst üste uyguluyor, hatta sık sık takma kirpik kullanıyoruz. Yoğun maskara uygulaması ve takma kirpik yapıştırıcısı, çok sık kullanıldığında kirpiklerin güçsüzleşmesine ve sağlığını kaybetmesine neden olabiliyor. Buna kirpik perması, ipek kirpik ve kirpik liftingi gibi uygulamalar da dahil.

Kirpiklerin güçsüzleşmesine neden olan tüm bu uygulamalar için, kirpik bakımı yaparak daha güçlü, yumuşak ve gür görünen kirpiklere sahip olabilirsin. Cansız ve güçsüz kirpiklerine bakım yapmak için kirpik serumlarını, kirpik bakım yağlarını ve kirpik maskelerini kullanabilirsin. Bizim kirpik bakımını evde yapmak için çözüm arayışımızda karşımıza çıkan ve etkisinden çok memnun kaldığımız bir kirpik maskesi ile seni de tanıştırmak istedik: Maybelline Falsies Lash Mask, formülündeki Argan yağı ile daha bakımlı, güçlü ve yumuşak kirpiklere sahip olmamızı sağladı, hem de çok kısa bir süre içinde!

Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Bakım Maskesi

Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Bakım Maskesi

Eğer daha yoğun, hacimli ve uzun görünen kirpikler için maskaranı birkaç kat uyguluyorsan ve bunu çok sık tekrarlıyorsan, kirpiklerin zaman içerisinde güçsüzleşebilir. Yoğun uygulanmış maskarayı temizlemek için gözlerini makyaj temizleyiciyle çok ovuşturacağın için kirpiklerin dökülebilir. Aynı şekilde eğer sık sık takma kirpik takıyorsan, kirpik yapıştırıcısının da benzer bir etkisi olabilir. Kalıcı kirpik uygulamalarını hiç söylemiyoruz bile!

Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Bakım Maskesi 2

Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Maskesi, formülündeki argan yağı ve shea yağı ile kirpiklerin daha güçlü, yumuşak ve bakımlı olmalarını sağlıyor. Kirpiklere gece uygulanan bu maske, gece boyu kirpiklere bakım yaparak, sabaha yumuşacık olmalarını sağlıyor. En güzel tarafı, kirpiklere bakım yaparken, maskara uygulamasını da kolaylaştırıyor. Kirpikleri güçlendirdiği için, maskara uygulandıktan sonra da daha dramatik bir etki elde etmeyi sağlıyor. Maybelline Falsies Lash Lift Maskara'nın profesyonel kirpik liftingi etkisinden sonra, bir de evde kirpik bakımı yapmamızı sağlayan Falsies Lash Mask sayesinde kirpiklerimizde, güzellik salonuna gitmeye gerek kalmadan mükemmel bir görünüm elde edebiliyoruz. Daha ne isteriz ki?

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır?

Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır?

Maybelline kirpik maskesini gece uyumadan önce, makyajdan iyice arındırdığın kirpiklerine uygulayabilirsin. Kremsi formülü ve kıvrımlı aplikatörü sayesinde kirpiklere çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor. Tüm kirpiklerine birkaç seferde tüm ürünü uygulamak saniyeler alıyor. Daha sonra krem formül sabitleniyor ve uyurken göze kaçma gibi bir duruma da neden olmuyor. Gece boyunca kirpiklerinde kalan maskeyi, sabah uyandığında suyla yıkayarak durulayabilirsin.

Maybelline Falsies Lash Mask Kirpik Bakım Maskesi’ni haftada 3 kere, gece uyumadan kirpiklerine uygulayarak çok daha güçlü, yumuşak ve bakımlı kirpiklere sahip olabilirsin. Bu kirpik maskesini düzenli olarak kullandığında kirpiklerindeki değişimi kendi gözlerinle göreceksin. Maskaranın çok daha pürüzsüz bir şekilde uygulandığını ve kirpiklerinin eskisine oranla maskara sürdüğünde daha dramatik göründüğünü fark edeceksin. Üstelik verdiği yumuşacık his ve mis gibi kokusu da bir harika!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler