loader

Deniyoruz: Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Spreyi

Favoriye Ekle

Glass skin görünümü veren, ıslak makyajlar için birebir Maybelline Glass Makyaj Spreyi’ni birlikte deniyoruz!

Glass skin yani cam gibi cilt görünümü her geçen gün popülerliğini artırıyor. Islak ten makyajları, nemli ve parlak bitişler, makyaj trendleri arasında yükselişte. Bu ıslak ten makyajı trendini takip etmek için, makyaj sabitleme spreylerinden yardım alabilirsin. Bu yazımızda, cilde glass skin görünümü veren, parlak bitişli Maybelline Glass Spray makyaj sabitleme spreyini birlikte deniyoruz!

Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Spreyi

Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Spreyi

Ten makyajında ışıltılı, parlak ve nemli bitişleri seviyorsan, glass skin yani cam cilt görünümü hoşuna gidiyorsa, Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Spreyi tam sana göre demektir. Makyajında mat bir fondöten kullanmış olsan bile, sadece makyaj spreyi ile parlak ve ıslak bir bitiş elde etmek istiyorsan, Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Sprey çok işine yarayacak demektir.

Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Spreyi, çift fazlı bir makyaj sabitleme spreyi. Ten makyajını sabitlerken, cilde anında nemli, ışıltılı ve parlak bir görünüm veriyor. Gün boyu kalıcı formülü ile ten makyajının bozulmadan, gün boyu parlak görünmesini sağlıyor. Bunu yaparken de cilde yağlı bir görünüm vermeden, doğal parlak ve nemli bir bitiş veriyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Spreyi’nin Etkisi

Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Spreyi’nin Etkisi

Parlak, ışıltılı bir ten görünümü elde etmek için, Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Spreyi ten makyajının son adımında yüzüne uygulayabileceğin gibi, tek başına da kullanabilirsin. Cilde anında nemli ve parlak bir bitiş veren sprey, ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Gün boyu parlaklık etkisini kaybetmeden, ten makyajının kalıcılığını koruyor.

Çift fazlı bir formülü olduğu için, Maybelline Glass Spreyi kullanmadan önce iyice çalkalamak gerekiyor. Sprey aplikatörü, ürünü yüze damlacık olmadan eşit bir şekilde püskürtebiliyor. Bu sayede de tüm cilde eşit bir şekilde dağılarak, doğal ve parlak bir bitiş veriyor.

Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Sprey Nasıl Kullanılır?

Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Sprey Nasıl Kullanılır?

Maybelline Glass Spreyi, iyice çalkaladıktan sonra yüzünden 15 cm uzakta tutarak uygulayabilirsin. Eşit bir şekilde cildine dağılacağı için çok fazla uygulamana gerek kalmayacak.

Ten makyajına başlamadan önce, Maybelline Face Studio Primer Aydınlatıcı Makyaj Bazı'nı uygulayabilir, fondötenden sonra ise yüzünün yüksek noktalarına Chrome Extreme aydınlatıcılardan 200 Diamond Glow rengini uygulayabilirsin. Son adımda da Glass Sprey’i uyguladığında, cildinin cam gibi parlak göründüğünü göreceksin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/