loader

Deniyoruz: Maybelline Lash Sensational Kahve-Mürdüm Maskara

Favoriye Ekle

En sevdiğimiz maskaralardan biri olan Maybelline Lash Sensational maskaranın kahve-mürdüm rengini denedik ve yorumlarımızla karşındayız!

Yeni maskara deneme konusunda ne kadar heyecanlı olduğumuzu bilirsin! En sevdiğimiz maskaralardan biri olan, bittikçe yenisi aldığımız, indirimde yakalayıp stokladığımız, en çok satan ve sevilen maskaralardan biri olan Maybelline Lash Sensational Maskara’nın şimdi de kahve-mürdüm rengiyle tanıştık. Bu yazımızda, Maybelline Lash Sensational kahverengi maskarayı denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Maybelline Lash Sensational Kahve-Mürdüm Maskara

Maybelline Lash Sensational Kahve-Mürdüm Maskara

Makyaj trendlerini takip ediyorsan, renkli maskaraların ne kadar popüler olduğunu biliyor olmalısın. Özellikle kahverengi maskaralar, bakışlara verdiği doğal etki sayesinde en sevilen maskara renklerinden. Yokmuş gibi makyajlar, doğal makyaj stilleri ve gündüz makyajları için sık sık tercih edilen kahverengi maskaralar, bizim de uzun süredir radarımızda.

Maybelline Lash Sensational maskara, söylediğimiz gibi bizim için en iyi maskaralardan biri. Kirpikleri tek tek ayırma ve hacim verme özelliği sayesinde herkes tarafından çok sevilen bu maskara, şimdi de kahve-mürdüm rengiyle karşımızda. Lash Sensational maskaranın kirpikleri tek tek ayırma ve dolgunluk verme özelliği, kahve-mürdüm gibi çekici bir renk ile birleştiğinde gerçekten de karşı konulamaz bir etkiye sahip olmuş. Biz de görür görmez Maybelline Lash Sensational Kahve-Mürdüm Maskara’yı denedik ve deneyimimizi seninle paylaşıyoruz.


Maybelline Lash Sensational Kahve-Mürdüm Maskara’nın Etkisi

Maybelline Lash Sensational Kahve-Mürdüm Maskara’nın fırçası, formülü ve kirpiklere verdiği etki, klasik Lash Sensational maskara ile aynı. Yelpaze etkili, kıvrımlı fırçası ile her zamanki gibi kirpikleri tek tek ayırıyor, uçtan uca yayıyor ve dolgun bir etki veriyor.

Lash Sensational maskaranın kahve-mürdüm etkisi ise kirpiklere çok çekici ve doğal bir etki veriyor. Eğer siyah maskara kullanmak yerine bir değişiklik yapıp, farklı renkte bir maskara kullanmak istersen, Lahh Sensational kahve-mürdüm beklediğin etkiyi yaratacak. En seyrek kirpikleri bile yayarak yelpaze etkisi veren bu maskara, kahve-mürdüm tonuyla inanılmaz doğal ve çekici bir etki yaratıyor.

Maybelline Lash Sensational Kahve-Mürdüm Maskara Nasıl Uygulanır?

Maybelline Lash Sensational Kahve-Mürdüm Maskara Nasıl Uygulanır?

Biliyorsun ki Lash Sensational maskaranın fırçasının iki tarafı var. Eğimli şekli olan bu fırçanın bir tarafı daha kısa, diğer tarafı ise daha uzun taraklara sahip. En kısa kirpikleri bile belirginleştirmek ve yelpaze etkisiyle yaymak için maskaranın iç tarafını kullanabilirsin. Kirpiklerine dolgunluk vermek ve tek tek ayırmak için de fırçanın dış tarafını kullanabilirsin.

Aynı zamanda Lash Sensational maskaranın fırçasının dış tarafı, alt kirpiklere maskara uygulamayı son derece kolaylaştırıyor. Göz altında iz çıkarmadan, alt kirpiklerini de tek tek ayırarak dolgunlaştırabilirsin.

Peki, Maybelline Lash Sensational Kahve-Mürdüm Maskara kolay temizleniyor mu? Cevap: Evet! Tıpkı klasik Lash Sensational maskara gibi, çift fazlı makyaj temizleyici ile kolayca temizleniyor. Aynı zamanda bu maskaranın etkisi ise gün boyu kalıcı. Göz altına dökülme yapmıyor, akmıyor ve etkisini kaybetmiyor. Eğer sen de göz makyajında daha farklı tonlar kullanmak istiyor, çekici ve doğal bir görünüm elde etmek istiyorsan, Maybelline Lash Sensational Kahve-Mürdüm Maskara’yı bir an önce denemelisin.

Yorumlar

1 Yorum

Makyaj.com Üyesi 03 Ağu 2020 - 19:51

Çok yararlı bir blog:)

Faydalı Buldum
03 Ağu 2020 - 19:51

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler