loader

Deniyoruz: Maybelline Lash Sensational Maskara Bazı

Favoriye Ekle

Daha uzun ve hacimli kirpikler için pek çok makyaj tüyomuz var, bunlardan biri de maskara bazı kullanmak! Maybelline Lash Sensational maskara primerı da bu konuda en etkili silahlarımızdan!

Yoğun, hacimli, uzun ve tek tek ayrılmış kirpikler için bugüne kadar denemediğimiz makyaj yöntemi ve maskara kalmadı! Kirpik konusunda her zaman daha fazlasını istediğimiz için, bazen tek başına maskara uygulamaktan daha etkili yöntemlere ihtiyacımız olabiliyor. Son zamanlarda ise daha uzun ve hacimli kirpikler için iyi bir yöntemimiz var: Maybelline New York Lash Sensational primer, kirpiklere inanılmaz bir etki veriyor. Lash Sensational maskara primerı yorumlarımızı merak ediyorsan, doğru yerdesin!

Maskara Bazı Gerçekten İşe Yarar Mı?

Maskara Bazı Gerçekten İşe Yarar Mı?

Tıpkı makyaj öncesi cildimize uyguladığımız makyaj bazları gibi, kullandığımız ürünün etkisini artırmak için far ve maskara gibi baz çeşitleri de bulunuyor. Peki maskara bazları gerçekten işe yarıyor mu? Cevabımız: Evet! Bunu nereden mi biliyoruz? Yeni bir maskara bazı denedik ve sonucu kendi gözlerimizle gördük.

Maskara bazları ne işe yarar? diye düşünüyorsan, hemen kısaca açıklayalım: Maskara primer’ı da denen bu makyaj malzemesi, genellikle beyaz renkte olur ve üzerine uygulanan maskaranın etkisini artırır. Daha çok hacim, kıvrıklık ve uzunluk için sen de makyajında maskara bazı kullanmayı deneyebilirsin. Elde ettiğin sonuçtan çok memnun kalacağına emin olabilirsin.

Maybelline Lash Sensational Maskara Primer

Maybelline Lash Sensational Maskara Primer

Maybelline Lash Sensational maskara, en severek kullandığımız, etkisinden memnun kaldığımız ve bittikçe yenisini aldığımız en iyi maskaralarımızdan biri. Kirpiklere verdiği hacim ve tek tek ayrılmış etki gerçekten de bağımlılık yaratacak cinsten. Kozmetik marketlerinin raflarında Lash Sensational Maskara Primer’ını gördüğümüzde ise bu harika maskaranın etkisini ikiye katlayacak bir makyaj malzemesi bulduğumuz için resmen havalara uçtuk!

Maybelline Lash Sensational Maskara Primer ne işe yarıyor? dersen, kirpiklerin daha uzun, daha hacimli görünmesini sağlarken aynı zamanda da daha esnek ve yumuşak olmalarını sağlıyor.

Maybelline Lash Sensational Maskara Primer’ın Etkisi

Maybelline Lash Sensational Maskara Primer’ın Etkisi

Maskara bazları söylediğimiz gibi genellikle beyaz renkte oluyorlar. Maybelline Lash Sensational Maskara Primer da beyaz renkli ve ince, kıl fırçaya sahip. Bu sayede tüm kirpiklere eşit şekilde ulaşıyor ve çok kolay uygulanıyor. Kremsi formülü kirpiklerde ağırlık yaratmıyor, aksine daha da hafiflemelerini sağlıyor.

Maybelline Lash Sensational Maskara Primer’ı kirpiklerine uyguladıktan sonra kurumasını beklemeden üzerine maskaranı uygulayabilirsin. Beyaz görünümü hemen kapanıyor ve kirpikler normal bir maskaraya oranla çok daha uzun ve hacimli görünüyor. Hele bir de üzerine Lash Sensational maskarayı uygularsan, hem takma kirpiklere hem de kirpik kıvırıcına veda edebilirsin, o kadar etkili!

Maybelline Lash Sensational Maskara Primer Nasıl Uygulanır?

Maybelline Lash Sensational Maskara Primer Nasıl Uygulanır?

Öncelikle söylemeliyiz ki Maybelline Lash Sensational Maskara Primer’ı uygulaması çok kolay. Ne makyaj rutinini uzatacak ne de vakit alacak ekstra bir adım değil. Fırçası ince olduğu ve formülü de kremsi olduğu için birkaç fırça darbesiyle tüm kirpiklere eşit bir şekilde dağılıyor. Üzerine maskara uygulamak da son derece kolay çünkü yoğun beyaz bir görünüm bırakmıyor. Bu yüzden beyaz görünümü gizlemek de çok kısa sürüyor. Hatta aksine, maskara uygulama adımını daha da kısaltıyor: Kullandığın maskaranın etkisini artırdığı, kirpiklere daha yoğun hacim ve uzunluk verdiği için, maskaranı öyle defalarca ve üst üste uygulamana artık gerek kalmayacak.

Maybelline Lash Sensational Maskara Primer’ı kirpiklerine, kökten uca olacak şekilde uygulayabilirsin. İnce kıl fırçası sayesinde tüm kirpikleri kökten kavrayarak maskarayı eşit şekilde dağıtır ve kirpikleri birbirine yapıştırmaz. Maskara bazının kurumasını beklemeden üzerine hemen maskaranı uygulayabilirsin. Bizim önerimiz Maybelline Lash Sensational maskara bazı ile maskarayı bir arada kullanman. Bu ikili ile kirpiklerin kusursuz, uzun ve hacimli görünecek!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler