loader

Deniyoruz: Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcıları

Favoriye Ekle

Dudak dolgunlaştırıcı etkisiyle Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcıları birlikte deniyoruz!

Daha dolgun ve pürüzsüz görünen dudaklar bir çoğumuzun hayali. Hatta bunun için estetik işlemlere başvuranlar da çoğunlukta. Peki, daha dolgun ve pürüzsüz görünen dudaklar için dudak dolgusuna ihtiyacın olmadığını söylesek?

Dudak dolgunlaştırma özellikleriyle Maybelline New York Lifter Gloss rujları deniyoruz ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Dudak Dolgunlaştırıcı Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcıları

Dudak Dolgunlaştırıcı Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcıları

Daha dolgun, pürüzsüz, nemli ve kalkık görünen dudakları kim istemez ki? Dudaklarımızın daha dolgun görünmesi için dudak dolgularına başvuruyor, pürüzsüz olmaları için sürekli bakım uyguluyoruz. Tüm bunların hepsini bir arada yapan, dudakları daha dolgun, pürüzsüz ve kalkık gösteren bir dudak parlatıcısıyla tanıştık ve hayatımız değişti: Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcısı yorumlarımızla karşındayız.

Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcılarının Özellikleri

Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcılarının Özellikleri

Lifter Gloss parlatıcılar, formüllerindeki hyaluronik asit ile dudakları daha dolgun, pürüzsüz ve kalkık gösterme özelliğine sahipler. Dudakları yoğun bir şekilde nemlendirerek çok daha pürüzsüz ve dolgun görünmelerini sağlarken, aynı zamanda dudak liftingi etkisi de veriyorlar. Dudak çerçevesini belirginleştirerek çok daha belirgin bir etki sağlıyorlar.

Lifter Gloss dudak parlatıcıların en sevdiğimiz diğer özelliği ise dudaklara yüksek bir parlaklık vermesi. Yapışkan his bırakmayan formülü ve ışıltılı bitişiyle her makyaj stiline uyum sağlayan bu lip glosslar, makyajsız günlerde de bakımlı ve dolgun görünen dudaklar için tam bir kurtarıcı. Lip balm sürmek istediğimiz zamanlarda bile nemlendirme etkisi sayesinde bu lip glossları elimizden düşürmüyoruz.

Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcıların Renkleri

Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcıların Renkleri

Maybelline Lifter Gloss renkleri, tam 7 doğal tondan oluşuyor. Işıltılı ve yüksek parlaklığa sahip formülleriyle şeffaf, nude, pembe ve gülkurusu tonlarındaki bu renkler hem tüm cilt tonlarıyla, hem de tüm makyaj stilleriyle son derece uyumlu. Her türlü makyajla birlikte rahatlıkla kullanılabileceği gibi, makyaj yapmadan tek başına kullanmaya da uygun. Lifter Gloss’un büyük sünger aplikatörü, tek sürüşte tüm dudağa yeterli bir uygulama yapıyor ve gün boyu dudakların nemli hissetmesini sağlıyor. Şimdi gel birlikte Maybelline Lifter Gloss renklerine birlikte bakalım.

Maybelline Lifter Gloss – 001 Pearl

Maybelline Lifter Gloss – 001 Pearl

Lifter Gloss ruj serisindeki beyaz ışıltılı şeffaf renk olan 001 Pearl, en kullanışlı renklerden biri. İçerisindeki minik beyaz ışıltılar, dudağı çok parlak ve aydınlık gösteriyor. Her makyaja uyabileceği gibi makyajsız günlerde tek başına da rahatlıkla kullanılabilir.

Maybelline Lifter Gloss – 002 Ice

Maybelline Lifter Gloss – 002 Ice

İçinde pembe duo-chrome yansımalar bulunan Lifter Gloss Ice rengi, toz pembe tonuyla dudaklarda çok doğal bir ışıltı etkisi yaratıyor. Hem tek başına, hem de sevdiğin nude likit mat rujunla harika duracak.

Maybelline Lifter Gloss – 004 Silk

Maybelline Lifter Gloss – 004 Silk

Nude-pembe tonlu, tam bir dudak rengi olan Lifter Gloss Silk rengi, dudakların daha sağlıklı ve canlı bir tona sahip olmasını sağlıyor. Bakımlı, iyi nemlenmiş ve dolgun dudaklar için ideal bir ton!

Maybelline Lifter Gloss – 005 Petal

Maybelline Lifter Gloss – 005 Petal

Gül kurusu tonlu Lifter Gloss 005 Petal rengi, pembe alt tonlu nude rujları sevenler için en iyi renk seçeneklerinden biri. İçerisinde minik altın tonlu ışıltılar barındıran bu lip gloss, dudağa çok canlı ve parlak bir etki veriyor.

Maybelline Lifter Gloss – 006 Reef

Maybelline Lifter Gloss – 006 Reef


Lifter Gloss rujlar arasında nötr nude tonuyla favorilerimizden biri olan Reef rengi, doğal makyaj görünümlerini sevenler için harika bir renk seçeneği. Dudaklara çok canlı ve doğal bir etki veriyor.

Maybelline Lifter Gloss – 007 Amber

Maybelline Lifter Gloss – 007 Amber

Nude lip glossları seviyorsan, Lifter Gloss 007 Amber rengi tam sana göre. Sıcak alt tonlu bu nude tonu, ışıltısız ama yoğun bir parlaklık veriyor. Bu rengi günlük makyajında kullanabileceğin gibi dumanlı göz makyajlarıyla birlikte de rahatlıkla kullanabilirsin.

Maybelline Lifter Gloss Bronzed Serisi

Maybelline Lifter Gloss Bronzed Serisi

Maybelline Lifter Gloss rujların nude tonlarından sonra, seriye yeni eklenen bronz tonlu Maybelline Lifter Gloss Bronzed Serisi de göz kamaştırıyor. İçerisinde altın ve bakır gibi bronz yansımalar olan bu yeni seri, makyajında toprak tonları kullanmayı sevenler için ideal. Özellikle son dönemde Tiktok'ta da karşımıza sık sık çıkan lip gloss trendi ve bronz makyajlar sayesinde bu renkler görür görmez bizi kendine aşık etti.

Maybelline Lifter Gloss Bronzed Serisindeki Rust, Copper, Bronze, Gold ve Sun renklerinin her biri hem tek başına hem de sevdiğimiz rujların üstüne uygulanmak için ideal. Bu dudak parlatıcıları içerisindeki altın yansımalar sayesinde dudakları çok daha dolgun ve kalkık gösteriyor. Eğer bu yılın dudak parlatıcısı trendine ayak uydurmak istiyorsan, Maybelline Lifter Gloss Bronzed lip glossları mutlaka denemelisin.

Maybelline Lifter Gloss Candy Drop Serisi

Maybelline Lifter Gloss Candy Drop Serisi

Maybelline Lifter Gloss'ların son dönemdeki en popüler renkleri "Candy Drop" serisinde bulunuyor. Şeker renklerinden ilham alarak çıkarılan bu seride en güzel pembe lip glosslar bulunuyor.

Maybelline Lifter Gloss Candy Drop Serisi renkleri

Lifter Gloss Candy Drop serisinde 4 farklı pembe tonlu dudak parlatıcısı bulunuyor. Serinin geri kalan üyeleri gibi hyaluronik asit içeren formülleriyle dudakların daha dolgun ve kalkık görünmesini sağlayan bu lip glossların pembe tonları gerçekten de bir harika.

Maybelline Lifter Gloss 22 Peach Ring

Maybelline Lifter Gloss 22 Peach Ring

Şeftali tonlu 22 Peach Ring lip gloss dudağa çok doğal, pastel bir renk veriyor. Eğer doğal dudak görünümünü seviyor, biraz daha şeker gibi pastel bir ton elde etmek istiyorsan mutlaka denemelisin.

Maybelline Lifter Gloss 23 Sweet Heart

Maybelline Lifter Gloss 23 Sweet Heart

Kırmızı lipg glosslar son zamanlarda çok popüler. Dudak dolgunlaştıran kırmızı renkli lip glosslar dudaklara çok sıcak ve canlı bir etki veriyor. Eğer makyajında daha sıcak ve canlı tonları seviyorsan, Lifter Gloss 23 Sweet Heart rengini deneyebilirsin.

Maybelline Lifter Gloss 24 Bubble Gum

Maybelline Lifter Gloss 24 Bubble Gum

Tam bir şeker pembesi olan Lifter Gloss 24 Bubble Gum, makyajında pembe tonları sevenlerin favorisi. Saydam rengi sayesinde dudaklara doğal bir pembelik veren bu renge bayılıyoruz.

Maybelline Lifter Gloss 25 Taffy

Maybelline Lifter Gloss 25 Taffy

Gelelim Lifter Gloss'ların en popülerine: Maybelline Lifter Gloss Taffy rengi! Bordo renkli bu lipgloss, dudaklara uygulandığında çok tatlı bir vişne tonuna dönüşüyor ve dudakların çok çekici görünmesini sağlıyor. Maybelline Taffy aynı zamanda Tiktok'ta da viral oldu ve deneyen herkes bayılıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler