loader

Deniyoruz: Maybelline New York Affinitone Fondöten

Favoriye Ekle

En iyi fondötenler listemizin ayrılmaz üyesi, taze, aydınlık, doğal ve sağlıklı cilt görünümünü sevenlerin favorisi Maybelline Affinitone Fondöten'i deniyoruz!

Ten makyajının doğal bitişli olması, hiç makyaj yapmamış gibi ama aynı zamanda da kusursuz cilt görünümü, makyajımızda önemsediğimiz en önemli noktalardan. Ciltteki renk eşitsizliklerini iyi bir şekilde gideren, bunu yaparken de maske görünümü vermeyen doğal bitişli bir fondöten tam anlamıyla bizim için hazine değerinde. Bugünkü fondöten testimizin baş rolü de Maybelline New York’un yenilenen formülü ile Affinitone fondötenine ait.

Maybelline Affinitone Fondöten ile Doğal ve Kusursuz Görünüm

Maybelline Affinitone Fondöten ile Doğal ve Kusursuz Görünüm

Cildindeki sivilce izleri ve renk eşitsizliklerini tek seferde bir fondötenle yok etmek istiyor ama yüksek kapatıcılık sağlayan bir fondötenin verdiği maske görünümünden de kaçınıyorsan sana harika bir fondöten önerimiz var: Maybelline Affinitone fondöten! Yenilenen formülü ile tekrar hayatımıza giren bu müthiş fondötene tekrar vurulduk desek yalan olmaz.

Tamamen kusursuz bir ten görünümü ve doğal bir bitiş için hepimizin pek çok makyaj tüyosu var. Bazlar, pudralar, baking yöntemleri… Bu tüyolar bir çok yönden hayatımızı kurtarsa da, yeri geliyor tek bir ten ürünüyle doğal bir bitişin peşine düştüğümüz oluyor. Özellikle son dönemlerde hayatımıza giren “nefes alan fondötenlerin” vaad ettiği hafif yapı, kapatıcılık ve doğal bitiş, itiraf edelim aklımızı çok çeliyor. İşte bu noktada Affinitone fondöten’in doğal ve sağlıklı bir bitiş sunan ve aynı zamanda da kusurları harika bir şekilde gizleyen yapısı bulunmaz bir nimet gibi.

Maybelline Affinitone Fondötenin Yapısı

Deniyoruz: Maybelline New York Affinitone Fondöten_2

Maybelline Affinitone fondöten, son derece hafif dokulu bir yapıya sahip, bu da ince yapılı olduğu anlamına geliyor. İçerisindeki doğal renkli pigmentler, yeterli bir kapatıcılık sunuyor ve cilde uyum sağlayarak pürüzsüz bir sonuç veriyor.

Affinitone fondötenin yenilenen formülünde E vitamini ile birlikte hyaluronik asit de bulunuyor. Bu da, Affinitone fondötenin cildi nemlendirerek bakım yaptığı anlamına geliyor. Cilt bakımı ve makyajı aynı anda elde etmek mükemmel!

Affinitone Fondötenin Özellikleri:

Yenilenen formülüyle Maybelline Affinitone fondöten, mükemmel özelliklere sahip.

  • E vitamini ve hyaluronik asit içeriği ile cildi nemlendiriyor.
  • Tek katta ciltteki renk eşitsizliklerini ve kusurları gizliyor.
  • Hafif dokulu formülüyle ciltte ağırlık hissi yaratmıyor.
  • Gözenek görünümünü azaltıyor.
  • Cilde doğal, canlı, tazelenmiş, aydınlık ve sağlıklı bir görünüm veriyor.
  • Gün boyu kalıcı bir etkiye sahip.
  • Yorgunluk görünümünü azaltıyor.
  • Cilt dokusuna uyum sağlıyor ve hiç makyaj yapmamış gibi duruyor.
  • Tüm cilt tiplerinin kullanabileceği bir formüle sahip. Cildi nemlendirirken, ekstra yağlanmasına neden olmuyor.

Maybelline Affinitone Fondöten Renkleri

Maybelline Affinitone Fondöten Renkleri

Affinitone fondötene dair bir diğer beğendiğimiz özellik ise cilt tonumuza uygun rengi çok kolay bulabilmek oldu. Soğuk ve sıcak alt tonlu ciltlere yönelik renk seçenekleri ile birebir uyum yakalayabilmek, Maybelline New York Affinitone fondötenin yanına bir artı daha koymamızı sağladı.

Toplam 7 rengi bulunan Affinitone fondöten, açık ve buğday tenliler için doğru seçenekler sunuyor. Esmerleri de unutmayan koyu tonlar sayesinde geniş bir seçim şansının varlığı, tartışmasız bir lüks.

Maybelline Affinitone Fondöten'in en açık rengi olan 03 Light Sandbeige, açık tenliler için en kullanışlı renklerden. 14 Creamy Beige, 16 Vanilla Rose ve 17 Rose Beige renkleri ise buğday tenliler için uygun. Esmer tenliler ise 20 Golden Rose, 24 Golden Beige ve 42 Dark Beige renklerini tercih edebilirler.

Maybelline Affinitone Fondöten Nasıl Kullanılır?

Deniyoruz: Maybelline New York Affinitone Fondöten_4

Maybelline New York Affinitone fondötenin formülünün yenilendiğini söylemiştik, şimdi gözenekleri azaltan formülüyle ile gerçekten pürüzsüz bir bitiş sağlıyor. Ne tamamen mat ne de parlak, tam aradığımız o doğal ve sağlıklı görünümü cilde tek kat uygulamada veriyor.

Gün içinde son derece kalıcı olan ve bizi yarı yolda bırakmayan Affinitone fondöteni tüm ciltlerinin severek kullanacağına eminiz. Eğer sen de doğal bitişli ama aynı zamanda pürüzsüz bitiş sağlayan bir fondöten denemek istersen, Maybelline New York Affinitone fondöten’i mutlaka listene ekle!

Affinitone Fondöten Hangi Ciltler İçin Uygun?

Affinitone Fondöten Hangi Ciltler İçin Uygun?

Affinitone fondöteni tüm cilt tipleri çok severek kullanabilirler. İçerisindeki E vitamini ve hyaluronik asit sayesinde nemlendiren bu fondötene en kuru ciltliler bile bayılacak. Cildin hafif dokusu ile de karma ve yağlı ciltler de ciltlerinde ekstra yağlanmaya neden olmayacağı için rahatlıkla kullanabilirler.

Maybelline Affinitone Fondöten Kullananlar ve Yorumları

Maybelline Affinitone Fondöten Kullananlar ve Yorumları

Maybelline Affinitone Fondöten kullananlar, tıpkı bizim ki bu fondöteni öve öve bitiremiyorlar! Bakalım yorumları neler:

Ayça:

"Cildimdeki kusurları gizlerken, aydınlık ve doğal görünmesini istiyorum. Affinitone fondötenin yapısı o kadar hafif ki, birkaç pıt pıt ve tamam!"

Esra:

"Maybelline Affinitone fondöteni ne zaman sürsem, arkadaşlarım hep cildimin güzel göründüğünü söyler. Çevremdekiler fondöten önerisi istediğinde aklıma ilk gelen bu fondöten oluyor. Cildi çok taze gösteriyor ve kusur gizlemede de gayet iyi."

Yorumlar

2 Yorum

Makyaj.com Üyesi 15 May 2020 - 18:32

Yıllardır annemle birlikte kullandığımız fodötenlerden bir♥️

6 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
6 Kişi faydalı buldu
15 May 2020 - 18:32

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler