loader

Deniyoruz: Maybelline New York Affinitone Fondöten

Favoriye Ekle
Deniyoruz: Maybelline New York Affinitone Fondöten

En iyi fondötenler listemizin ayrılmaz üyesi, taze ve aydınlık cilt görünümü sevenlerin favorisi Maybelline Affinitone Fondöten'i deniyoruz!

Ten makyajının doğal bitişli olması ama aynı zamanda da cildimizi kusursuz göstermesi, makyajımızda önemsediğimiz en önemli noktalardan. Ciltteki renk eşitsizliklerini iyi bir şekilde gideren, bunu yaparken de maske görünümü vermeyen doğal bitişli bir fondöten tam anlamıyla bizim için hazine değerinde. Bugünkü fondöten testimizin baş rolü de Maybelline New York’un yenilenen formülü ile Affinitone fondötenine ait.

Editörün Önerisi: Şeyda Edoğan'ın Affinitone fondötenle yaptığı ışıl ışıl mezuniyet makyajını izlemek ve ilham almak için videomuzu izlemeyi unutma!

Maybelline Affinitone Fondöten ile Doğal ve Kusursuz Görünüm


Cildindeki sivilce izleri ve renk eşitsizliklerini tek seferde bir fondötenle yok etmek istiyor ama yüksek kapatıcılık sağlayan bir fondötenin verdiği maske görünümünden de kaçınıyorsan sana harika bir fondöten önerimiz var: Maybelline Affinitone fondöten! Yenilenen formülü ile tekrar hayatımıza giren bu müthiş fondötene tekrar vurulduk desek yalan olmaz.

Tamamen kusursuz bir ten görünümü ve doğal bir bitiş için hepimizin pek çok makyaj tüyosu var. Bazlar, pudralar, baking yöntemleri… Bu tüyolar bir çok yönden hayatımızı kurtarsa da, yeri geliyor tek bir ten ürünüyle doğal bir bitişin peşine düştüğümüz oluyor. Özellikle son dönemlerde hayatımıza giren “nefes alan fondötenlerin” vaad ettiği ince yapı, yüksek kapatıcılık ve doğal bitiş, itiraf edelim aklımızı çok çeliyor. İşte bu noktada Affinitone fondöten’in cilde nefes aldıran, doğal ve sağlıklı bir bitiş sunan ve aynı zamanda da kusurları harika bir şekilde gizleyen yapısı bulunmaz bir nimet gibi.

Maybelline Affinitone Fondötenin Yapısı


Maybelline Affinitone fondöten, son derece akışkan bir yapıya sahip, bu da ince yapılı olduğu anlamına geliyor. İçerisindeki doğal renkli pigmentler, çok doğal ve yeterli bir kapatıcılık sunuyor ve asla ama asla yüzde maske etkisi yaratmıyor.

Özel dokusu sayesinde cildin nefes almasını sağlayan Affinitone fondöten, aynı zamanda içerisindeki E vitamini ile cildin gün boyu nemli kalmasını da sağlıyor. Böylece hem çok doğal hem de çok pürüzsüz bir ten makyajı elde etmiş oluyoruz, üstelik incecik tek bir katta!

Editörün Önerisi: Tıpkı Affinitone fondöten gibi hafif yapılı ama kapatıcılığı yüksek bir kapatıcı önerimiz var! Maybelline Anti Age Eraser kapatıcı, incecik yapısına rağmen en koyu göz altı morluklarını bile gizlemeye yetiyor!

Maybelline Affinitone Fondöten Renkleri


Affinitone fondötene dair bir diğer beğendiğimiz özellik ise cilt tonumuza uygun rengi çok kolay bulabilmek oldu. Soğuk ve sıcak alt tonlu ciltlere yönelik renk seçenekleri ile birebir uyum yakalayabilmek, Maybelline New York Affinitone fondötenin yanına bir artı daha koymamızı sağladı.

Toplam 7 rengi bulunan Affinitone fondöten, açık ve buğday tenliler için doğru seçenekler sunuyor. Esmerleri de unutmayan koyu tonlar sayesinde geniş bir seçim şansının varlığı, tartışmasız bir lüks.

Maybelline Affinitone Fondöten'in en açık rengi olan 03 Light Sandbeige, açık tenliler için en kullanışlı renklerden. 14 Creamy Beige, 16 Vanilla Rose ve 17 Rose Beige renkleri ise buğday tenliler için uygun. Esmer tenliler ise 20 Golden Rose, 24 Golden Beige ve 42 Dark Beige renklerini tercih edebilirler.

Maybelline Affinitone Fondöten Nasıl Kullanılır?


Maybelline New York Affinitone fondötenin formülünün yenilendiğini söylemiştik, şimdi cilde nefes aldıran özel dokusu ile gerçekten pürüzsüz bir bitiş sağlıyor. Ne tamamen mat ne de parlak, tam aradığımız o doğal ve sağlıklı görünümü cilde tek kat uygulamada veriyor.

Gün içinde son derece kalıcı olan ve bizi yarı yolda bırakmayan Affinitone fondöteni tüm ciltlerinin severek kullanacağına eminiz. Eğer sen de doğal bitişli ama aynı zamanda pürüzsüz bitiş sağlayan bir fondöten denemek istersen, Maybelline New York Affinitone fondöten’i mutlaka listene ekle!

Affinitone Fondöten Hangi Ciltler İçin Uygun?


Affinitone fondöteni tüm cilt tipleri çok severek kullanabilirler. İçerisindeki E vitamini sayesinde nemlendiren bu fondötene en kuru ciltliler bile bayılacak. Cildin nefes almasını sağlayan dokusu ile de karma ve yağlı ciltler de rahatlıkla kullanabilirler.

Maybelline Affinitone Fondöten Kullananlar ve Yorumları


Maybelline Affinitone Fondöten kullananlar, tıpkı bizim ki bu fondöteni öve öve bitiremiyorlar! Bakalım yorumları neler:

Ayça:

"Cildimdeki kusurları gizlerken, aydınlık ve doğal görünmesini istiyorum. Affinitone fondötenin yapısı o kadar hafif ki, birkaç pıt pıt ve tamam!"

Esra:

"Maybelline Affinitone fondöteni ne zaman sürsem, arkadaşlarım hep cildimin güzel göründüğünü söyler. Çevremdekiler fondöten önerisi istediğinde aklıma ilk gelen bu fondöten oluyor. Cildi çok taze gösteriyor ve kusur gizlemede de gayet iyi."

Yorumlar

2 Yorum

yorum
yorum
15 May 2020 - 18:32

Yıllardır annemle birlikte kullandığımız fodötenlerden bir♥️

Faydalı Buldum
15 May 2020 - 18:32

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön