loader

Deniyoruz: Maybelline New York City Bronzer

Favoriye Ekle

Doğal bronz görünüm ve yumuşak bir yüz boyutlandırma etkisini aynı anda sunan Maybelline New York City Bronzer’ı deniyoruz!

Bronzer ve kontür adımı artık makyaj rutinlerimizin atlanmaz adımları oldular. Kontür uygulaması için daha çok soğuk alt tonlu ürünler kullanırken, sıcak tonlu bronzerları ise yüzümüzü ısıtmak için kullanıyoruz. Peki bu iki makyaj tekniğini de tek bir ürünle yapabileceğini söylesek ne dersin? Maybelline New York’un yeni City Bronzer’ı hem bronzer hem de kontür pudrası için bir harika ve biz şimdi tüm detaylarıyla incelemeye başlıyoruz.

Maybelline New York City Bronzer Bronzlaştırıcı ve Kontür Pudrası

Maybelline New York City Bronzer Bronzlaştırıcı ve Kontür Pudrası

Brontouring” yani bronzer ile kontür yapma tekniği, geçtiğimiz yıldan beri yükselen makyaj trendleri arasında. Kontür uygulaması için soğuk tonlar tercih edildiğinden, bronzer ile kontür yapmanın çok doğru olmadığı makyaj artistleri tarafından söylenirdi ama şimdi işler tamamen değişti! Doğru bronzer tonuyla hem yüzünü doğal bir şekilde boyutlandırman ve aynı anda da ısıtman mümkün.

Maybelline New York’un City Bronzer bronzlaştırıcı ve kontür pudrası, “brontouring” uygulaması için ideal. Doğal renk tonlarıyla hem yüzünü boyutlandırabilir hem de ısıtabilirsin. Verdiği doğal bronz görünüm ve yumuşak kontür etkisi gerçekten bir harika!

Maybelline New York City Bronzer’ın Yapısı

Maybelline New York City Bronzer’ın Yapısı 250 medium warm

Maybelline New York City Bronzer bronzlaştırıcı ve kontür pudrası içerisindeki kakao yağı sayesinde uygularken ciltle çok kolay bir şekilde bütünleşiyor. Çok kolay dağıldığı için de doğal bir sonuç veriyor. E tabii kakao yağının verdiği mükemmel kokuyu da es geçmemek gerek, sürer sürmez yaz aylarına, deniz kenarında bir şezlonga ışınlanman mümkün!

Toz yapılı Maybelline New York City Bronzer, fırça ile uygulanırken ciltte eriyip gidiyor. Işıltı içermeyen formülü, kakao yağı ile kadifemsi mat bit bitiş veriyor.

Maybelline New York City Bronzer’ın Renkleri

Maybelline New York City Bronzer’ın Renkleri

En iyi bronzer renklerine sahip Maybelline New York City Bronzer sıcak ve soğuk tonlardan oluşuyor. Soğuk tonlu Maybelline New York City Bronzerlar yumuşak kontür uygulaması için çok kullanışlılar, sıcak tonlular ise içerisinde turuncu tonları barındırmayan son derece nötr renkler. Her cilt tonuna uyabilecek bu bronzer ve kontür pudrası renkleri, gerçekten çok doğal ve yumuşak bir sonuç veriyor.

Maybelline New York City Bronzer Nasıl Kullanılır?

Maybelline New York City Bronzer Nasıl Kullanılır?

Gelelim “brontouring” tekniğini nasıl yapacağına: Cevap çok basit! Maybelline New York City Bronzer’ın ten rengine uygun tonuyla hem bronzer olarak yüzünü ısıt, hem de yüzünde gerekli gördüğün bölgeleri gölgelendir.

Bronzer olarak yüzünü ısıtmak için kullanmak istersen, yüzünün en yüksek noktalarına uygulayabilirsin. Elmacık kemiklerinin altı, şakakların, alın kısmı, burun üzeri, yüzün en yüksek ve güneşin ilk değdiği yerler olarak bronzer sürmen gereken yerler.

Kontür için de bir çok seçeneğin var. Yüzünü biraz daha orantılı göstermek için elmacık kemiklerinin altına, burnunu daraltmak ve kalkık göstermek için iki yana, çene hattını belirginleştirmek için bu çizgiye, alnını daraltmak için de alın bölgene uygulayabilirsin. Yüz şekline göre nasıl kontür yapman gerektiğini öğrenmek için makalemize göz atmayı unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler