loader

Deniyoruz: Maybelline New York Color Sensational Dudak Kalemleri

Favoriye Ekle
Dudakların daha dolgun görünmesi ve dudak çizgisinin kusursuz görünmesi için dudak kalemlerine büyük görev düşüyor. Maybelline New York’un Color Sensational dudak kalemleri de son zamanlarda denediğimiz en kalıcı ve pratik dudak kalemlerinden.

Dudak makyajında kalıcılığın önemi büyük. Aynı zamanda dudak çizgisini belirginleştirmek, dudakların daha dolgun görünmesini sağlamak için dudak kalemleri bir çoğumuzun vazgeçilmezi. Ruj rengiyle birebir uyumlu dudak kalemini bulmak her zaman kolay olmasa da, Maybelline New York’un Color Sensational dudak kalemlerinin yeni renkleriyle bu dert ortadan kalktı. Hem kalıcı, hem pratik hem de dudakların çok daha belirgin görünmesini sağlayan bu dudak kalemlerine şimdi daha yakından bakalım.

Maybelline New York Color Sensational Dudak Kalemleri

Maybelline New York Color Sensational Dudak Kalemleri

Dudak kaleminin, dudak makyajında ne kadar çok şey değiştirdiği malum. Dudak çizgisini kusursuzlaştıran, rujun kalıcılığını artıran ve dağılmasına engel olan dudak kalemleri, makyaj çantandan eksik etmemen gereken makyaj malzemelerinden. Peki, doğru dudak kalemini nasıl seçebilirsin biliyor musun? Tercih ettiğin dudak makyajına göre şimdi sana dudak kalemlerinin ne çok iş başardığını anlatıyoruz.

Maybelline New York Color Sensational dudak kalemleri, Color Sensational rujlarla birebir aynı renkte oldukları için, kusursuz dudak makyajını son derece kolaylaştırıyorlar. Favori rujunla aynı renkte bir dudak kalemi aramaya artık son verebilirsin.

Maybelline New York Color Sensational Dudak Kalemlerinin Yapısı

Maybelline New York Color Sensational Dudak Kalemlerinin Yapısı

Kremsi ve yumuşak formülü ile dudak çerçevesine kolay bir şekilde uygulanan Maybelline New York Color Sensational dudak kalemleri, kısa sürede sabitlenerek kalıcı bir etki bırakıyor.

Üzerine ruj uyguladıktan sonra da, rujun kalıcılığını artırıyor, dağılmasını engelliyor, dudak çizgisini belirginleştiriyor ve dudakların daha dolgun görünmesini sağlıyor.

Maybelline New York Color Sensational Dudak Kalemlerinin Renkleri

Maybelline New York Color Sensational Dudak Kalemlerinin Renkleri

Maybelline New York Color Sensational dudak kalemlerine yeni eklenen renkler, favori Color Sensational rujlar ile birebir aynı renkte. Doğru rengi, kalemlerin rujlarla aynı olan isimlerine bakarak kolayca seçebilirsin.

Nötr nude, şeftalimsi nude, grimsi nude, kahverengi tonları ve bordoları içeren yeni renklerin hepsi hem tek başına, hem de rujlarla birlikte kullanmaya son derece uygun.

Maybelline New York Color Sensational Dudak Kalemleri Nasıl Kullanılır?

Maybelline New York Color Sensational Dudak Kalemleri Nasıl Kullanılır?

Dudak çizgini belirginleştirmek, daha kalıcı ve bozulmayan bir dudak makyajı elde etmek için Color Sensational rujun ile aynı renkteki dudak kalemini kullanmalısın. Dudak kalemini ilk olarak “Cupid’s Bow” adı verilen, üst dudağının ortasına, bir X çizerek başla. Daha sonra da dudaklarının köşeleri ile birleştirerek dudaklarını tam çizginin üzerinden çerçevele. Köşeleri dudak kalemi ile doldurduktan sonra üzerine aynı renkteki rujunu uygulayabilirsin.

Editörün Notu: Maybelline New York Color Sensational dudak kalemlerinin her birinin arkasındaki minik kalemtıraşla dilediğin zaman kalemin ucunu sivrileştirebilirsin!

Maybelline New York Color Sensational Dudak Kalemleri 06 Beige Babe

Eğer dudaklarının daha dolgun görünmesini istiyorsan, kullanacağın Color Sensational rujundan bir ton koyu renkte dudak kalemini tercih edebilirsin. Yine aynı şekilde dudaklarını çerçevele ama bu sefer çektiğin çizgiler dudak çizginden çok az daha dışarıda olsun. Dudaklarını dudak kalemiyle doldurduktan sonra, bir ton açık rujunu dudaklarına uyguladığında, dudaklarının daha dolgun göründüklerini fark edeceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler