loader

Deniyoruz: Maybelline New York Color Sensational Matte Metallics Rujlar

Favoriye Ekle

Bu sezonun en ışıltılı trendi olan metalik rujları denemeye devam ediyoruz: Maybelline New York’un yeni çıkan Color Sensational Matte Metallics rujlarını deniyoruz!

Kuşkusuz sonbahar-kış sezonunun en ışıltılı trendi metalik rujlar. Markaların birbiri ardına koleksiyonlarına ekledikleri metalik rujlar, son günlerin en büyük heyecanı bizim için. Her birini tek tek denemeye ve sonbahar makyajlarımıza adapte etmeyi çok seviyoruz. Eğer sen de trendlerin sıkı bir takipçisiysen ve nabzı makyaj.com'da tutuyorsan, “metalik ruj” trendi dosyamızın bir diğer yazısına hoşgeldin!

Bugünkü konuklarımız Maybelline New York’un dumanı üstünde en yeni ürünleri Color Sensational Matte Metallics rujları. Hazırsan, şimdi bizimle birlikte bu ışıltılı dünyaya adım at!

Metalik Ruj Trendi

Deniyoruz: Maybelline New York Color Sensational Matte Metallics Rujlar_1

Bize 90’ları hatırlatan metalik ruj trendi ile son zamanlarda epey haşır neşir olduğumuzu fark etmişsindir. Metalik dudak makyajını bu sonbahar her yerde göreceğimizi zaten söylemiştik. Şimdi sana bahsedeceğimiz bu harika rujları nasıl kullanabileceğini, nasıl makyajlarla kombinleyebileceğini ve tüm detaylarını keşfetmek için okumaya devam et!

Maybelline New York Color Sensational Matte Metallics

Deniyoruz: Maybelline New York Color Sensational Matte Metallics Rujlar_2

Maybelline New York’un Color Sensational ruj koleksiyonunu zaten çok uzun zamandır severek kullanıyoruz. Kremsi ve dudağı asla kurutmayan yapıları sayesinde bu rujlar, bize sorarsan her makyaj çantasının olmazsa olmazı.

Bu koleksiyona yeni eklenen metalik renklerin de her biri birbirinden harika! Matte dokudaki bu rujların hem sürümü çok kolay, hem de dudağı hiç kurutmuyorlar. Sonbahara uyan harika 5 renkten favorimiz, metalik kızıl bir renk olan 25 Copper Rose. Bordo tonlardaki göz makyajları ile mükemmel bir uyum sağlayan bu ruju denemeni mutlaka tavsiye ederiz.

Deniyoruz: Maybelline New York Color Sensational Matte Metallics Rujlar_3

Yeşil yansımalı kahverengi tonu olan 30 Molten Bronze ise, bu sezonun diğer bir vazgeçilmezi. Metalik nude tonları 35 Steel Chic ve 40 Silk Stone ise her makyaja uyum sağlayacak renkler. Koleksiyonun en dikkat çekici ve iddialı rengi 50 Gunmetal ise koyu yeşil ışıltılı bir siyah. Cesur bir makyaj için ideal!

Metalik rujları makyajına nasıl adapte edebileceğini merak ediyorsan, mat bir ten makyajı ve toprak tonlarda göz makyajları ile harika bir uyum yakaladıklarını unutma! Porselen bir cilt makyajını nasıl yapabileceğini öğrenmek için videomuzu izlemeyi unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler