loader

Deniyoruz: Maybelline New York Color Sensational Rujların Yeni Renkleri

Favoriye Ekle

Maybelline Color Sensational rujların en yeni renklerini birlikte deniyoruz!

Maybelline Color Sensational rujlar eminiz ki herkesin makyaj çantasında minimum bir tane bile olsa bulunuyordur. Kremsi bitişleri, yoğun renkleri ve geniş renk seçenekleri sayesinde çok sevdiğimiz ve kullanışlı bulduğumuz bu rujlar şimdi yeni 8 rengi ile karşımızda. Bakalım yeni Color Sensational ruj renklerinden hangisi tam sana göre?

Maybelline Color Sensational Rujlar

Maybelline Color Sensational Rujlar

Kremsi bitişleri, dudağı asla kurutmayışları, yoğun renk etkisi ve geniş renk seçenekleri ile Color Sensational rujlar her zaman favorimiz. Makyaj koleksiyonumuza baktığımızda da, herkes tarafından sevilen en popüler renklere sahibiz, eminiz ki sen de öylesindir. Efsanevi 745 Wooden Brown, 930 Nude Embrace, 965 Siren in Scarlet ve 162 Feel Pink gibi renkler, her cilt tonuna ve makyaj stiline yakışan bu renkler sana da yabancı değildir. İşte bu harika renklere yepyeni 8 renk eklendi. Maybelline Color Sensational rujların yeni renklerini birlikte incelemeye ne dersin?

Maybelline Color Sensational Rujların Renkleri

Maybelline Color Sensational Rujların Renkleri

Nude, kiremit, pembe, bordo, kırmızı ve mercan tonlarındaki bu yeni renkler, aynı zamanda yepyeni bir içeriğe de sahip: Shea yağı. Nemlendirici etkisiyle dudakların kurumasına engel olan Shea yağı, aynı zamanda rujların daha kremsi bir bitişe sahip olmalarını sağlıyor. Color Sensational rujların yoğun pigmenti formülleri, tek sürüşte zengin bir renk etkisi verdiği gibi aynı zamanda Shea yağı içeriği ile yumuşacık da bir his bırakıyor.

Color Sensational rujların en sevdiğimiz kısmı ise yoğun renk vermelerinin yanında dağılma ve yayılma yapmamaları. Bu kadar kremsi bir formül ve yoğun renk etkisini bir rujda bulmak gerçekten zor.

Maybelline Color Sensational – 111 Double Shot

Maybelline Color Sensational – 111 Double Shot

Kahverengi tondaki Color Sensational 111 Double Shot rengi, özellikle kış makyajları için en güzel ruj renklerinden biri. Eğer kahverengi nude rujları seviyorsan, bu ruju toprak tonlu göz makyajları ile kombinleyerek kullanabilirsin.

Maybelline Color Sensational – 122 Brick Beat

Maybelline Color Sensational – 122 Brick Beat

Kiremit tonlu ruj trendi hiçbir zaman geçecek gibi değil! Maybelline Color Sensational rujların 122 Brick Beat rengi ise tüm cilt tonlarına yakışacak bir kiremit tonuna sahip. Günlük makyajında dikkat çekici ve sıcak tonlu bir ruj kullanmak istersen, bu rengi tercih edebilirsin.

Maybelline Color Sensational – 133 Almond Hustle

Maybelline Color Sensational – 133 Almond Hustle

Sıcak tonlu nude rujlar radarına giriyor ve her makyajınla uyum sağlayacak bir nude ruj arıyorsan, Color Sensational 133 Almond Hustle rengini deneyebilirsin. Işıltılı farlar kullanarak yaptığın göz makyajlarınla çok yakışacak bu ton, herkesin makyaj çantasında olması gereken ruj renklerinden.

Maybelline Color Sensational – 177 Bare Reveal

Maybelline Color Sensational – 177 Bare Reveal

Dudak rengi nude bir ruj arıyorsan, Color Sensational 177 Bare Reveal rengi tam sana göre demektir. Günlük makyajında her renge uyum sağlayacağı gibi, koyu dumanlı gece makyajlarında da dudaklarını geri plana atmak için çok kullanışlı bir renk.

Maybelline Color Sensational – 200 Rose Embrace

Maybelline Color Sensational – 200 Rose Embrace

Pembe ruj önerisi arıyorsan, Color Sensational rujların 200 Rose Embrace rengini gözümüz kapalı önerebiliriz. Yoğun bir pembe tonuna sahip bu ruj, günlük makyajında pembe renklerini sevenler için ideal.

Maybelline Color Sensational – 333 Hot Chase

Maybelline Color Sensational – 333 Hot Chase

Parlak, iddialı ve göz alıcı bir kırmızı ruj arıyorsan, Color Sensational 333 Hot Chase rengini deneyebilirsin. Her cilt tonuna yakışacak bir alt tona sahip olan bu ruj, eyeliner makyajları ile birlikte kullanıldığında ise çok çekici bir etki yaratıyor.

Maybelline Color Sensational – 344 Coral Rise

Maybelline Color Sensational – 344 Coral Rise

Mercan rengi rujlar, özellikle buğday tenlilere en çok yakışan ruj renklerinden biri. Color Sensational 344 Coral Rise ise parlak ve canlı mercan rengi ile makyaj koleksiyonunda bulunması gereken renklerden biri. Özellikle yazın bronz teninde mükemmel duracağına emin olabilirsin.

Maybelline Color Sensational – 411 Plum Rule

Maybelline Color Sensational – 411 Plum Rule

Bordo ve mürdüm ruj renkleri, iddialı makyajları sevenlerin olmazsa olmazlarından. Color Sensational 411 Plum Rule rengi, “Bir tane bordo rujum olsun” diyenlerin tüm beklentisini karşılayacak bir renk. Özellikle gece makyajlarında bordo ruj kullanmak istersen, bu ruju elinin altında bulundurmanı öneririz.

Yorumlar

1 Yorum

Makyaj.com Üyesi 25 May 2020 - 16:24

Benim en sevdiğim ve severek kullandığım bir seri mat olmasına hayranım

1 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
1 Kişi faydalı buldu
25 May 2020 - 16:24

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler