loader

Deniyoruz: Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion Rujlar

Favoriye Ekle
Parlak rujlar bu bahar geri dönüyor! Eğer sen de bizim gibi parlak dudak makyajını seviyorsan, nemlendirici etkili Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion rujlara bayılacaksın!

Bahar ayları kapıdayken ve güneş ufaktan yüzünü göstermeye başlamışken, bahar makyajı tüyolarımızı paylaşmanın zamanı gelmiştir! Bahar demek bizim için canlı renkler, parlak bitişler demek. Bu bahar makyaj trendleri arasında parlak rujların geri dönüşü olduğuna göre, Maybelline New York’un Color Sensational Shine Compulsion rujları makyaj çantalarımızın vazgeçilmezleri olacaklar demektir. Parlak bitişli, nemlendirme özellikli ve yoğun renk veren bu Shine Compulsion rujları tek tek denedik ve şimdi seninle paylaşıyoruz!

Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion Rujlar

Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion Rujlar

Işık saçan parlaklıklarıyla bu bahar makyajınla tüm dikkatleri üzerinde toplamanı sağlayacak Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion rujlar, hem renkleriyle hem de nemlendirme özellikleriyle son zamanlardaki favorilerimizden.

Yoğun renk etkisi, yüksek parlak bitişleri ve nemlendirici olmaları ile bir rujdan beklediğimiz her şeyi bir arada bize sunan Maybelline Shine Compulsion rujlar, 8 farklı renk seçeneğiyle bu bahar makyaj çantamızın ayrılmazı olmaya hazırlar.

Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion Rujların Renkleri

Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion Rujların Renkleri

8 farklı renk seçeneği bulunan Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion ruj koleksiyonunda hem nüde tonlar hem de tam baharlık parlak renkler var. Hem yüksek bir parlaklık verirken hem de yoğun renk veren bu rujların yapısı da son derece konforlu. Dudakta yapışkan bir his bırakmadıkları için rahat kullanılabildikleri gibi, uygulaması da gayet kolay.

Tamamen nude ve açık tondaki 50 Baddest Beige tüm makyajlara yakışacak bir renk. Eğer soğuk tonlu nude rujları seviyorsan, 55 Taupe Seduction rengini de çok beğeneceğin kesin. Çikolata tonlu nude rujlar tercih ediyorsan 60 Chocolate Lust, biraz daha sıcak tonlu nude rujları seviyorsan da 65 Spicy Mauve’u deneyebilirsin.

Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion Rujların Renkleri 2

Gelelim Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion rujların canlı renklerine; Tam bahar mevsimine giriş yaparken daha da parlamanı garantileyecek renklerden biri de 70 Secret Blush. Tam bir günlük pembe olan bu ruju mutlaka denemelisin. Eğer turuncu rujlardan yanaysan 80 Arousing Orange ve fuşya tonlu 100 Magenta Affair özellikle bronz tenlere çok yakışacak renkler. Parlak mor rujları seviyorsan da 120 Berry Blackmail favorin olacak!

Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion Rujların Yapıları

Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion Rujların Yapıları

Metalik pembe ambalajlı Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion rujların Yapıları daha dışından ne kadar yüksek parlaklık verdikleri belli oluyor. Renk seçeneklerinin tam baharlık oluşunun yanında, bu rujların en sevdiğimiz tarafı da dudakları nemlendiriyor oluşları. Hem kuruyan dudaklarına nem sağlamak hem de ruj sürmekten ödün vermemek istiyorsan bu rujlar tam sana göre.

Maybelline rujlar arasında en parlak bitişe sahip olan Color Sensational Shine Compulsion rujlar, içerisindeki nemlendirici yağlarla hem dudağı nemlendiriyorlar hem de ışığı yansıtıyorlar. Yüksek pigmentli oluşları, yapışkan his bırakmamaları ve dağılmamaları sayesinde bu rujları biz dener denemez çok sevdik!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler