loader

Deniyoruz: Maybelline New York Fit Me! Allıklar

Favoriye Ekle

Yüzümüzü çok daha sağlıklı, enerjik ve canlı gösteren allıklar olmadan ne yapardık! Bu yazımızın başkahramanları, renkleriyle kalbimizi fetheden Maybelline New York’un Fit Me! Allıkları. Fit Me! allıkların tüm renklerini birlikte inceliyoruz.

Doğru allık rengini bulmak, aslında makyaj tüyoları arasında en önemli adımlardan biri. Cilt tonuyla uyum sağlayan doğru allık rengi, seni çok daha enerjik ve canlı gösterecek. Tabii bu noktada allığın bitişi de çok önemli. Doğal bir görüntü elde etmek için kolay dağılan ve yüze doğal bir sıcaklık veren allıklar tercih etmelisin. Maybelline’in Fit Me allıkları da bu konuda seni asla yarı yolda bırakmayacak allıklardan. Doğal bitişi, kolay dağılması ve renk seçenekleri ile dener denemez çok sevdiğimiz Fit Me! allıkları tüm yönleriyle keşfetmeye hazır mısın?

Maybelline Fit Me! Allıklar

Maybelline Fit Me! Allıklar

Allık seçerken en çok dikkat ettiğimiz şeyler, kolay dağılabilmesi, yoğunluğunun artırılabiliyor olması ve aynı zamanda da renginin de belirgin olması. Tüm bu kriterler, doğal ve canlı bir etki elde etmek için olmazsa olmazlardan. Maybelline Fit Me! allıklar ise aradığımız tüm bu özellikleri bize sunduğu için, daha ilk denememizde bu allıkları çok sevdik.

Maybelline Fit Me! allıklar toz yapıdalar ve renklerini tek seferde bile abartısız bir şekilde veriyorlar. En iyi tarafları ise ciltte çok kolay dağılıyor olmaları. Parça parça veya dalgalı bir görünüm bırakmadan, birkaç fırça darbesiyle hemen dağılıyorlar ve yanaklara kendiliğinden kızarmış bir etki veriyorlar. Eğer etkisini artırmak istenirse de, bu formülü sayesinde yine doğal bir şekilde üst üste uygulanabiliyorlar.

Maybelline Fit Me! Allıkların Renkleri

Maybelline Fit Me! Allıkların Renkleri

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline allıkların toplamda 6 rengi bulunuyor. Şeftali, pembe, mürdüm ve mercan gibi tonlarda olan bu allık tonları, kendiliğinden kızarmış cilt tonlarıyla birebir uyan renkler. Yani kendi cilt tonuna uygun allık rengini seçtiğinde, çok doğal bir etki veriyorlar. Şimdi gel birlikte Maybelline Fit Me! allıkların renklerini inceleyelim.

Maybelline New York Fit Me! Allık – 10 Buff

Maybelline New York Fit Me! Allık – 10 Buff

Maybelline Fit Me allıklardan 10 Buff rengi, cilt tonuna en yakın renklerden biri. Özellikle beyaz tenlilerin severek kullanabileceği bu ton, cilde çok doğal bir sıcaklık veriyor.

Maybelline New York Fit Me! Allık – 30 Rose

Maybelline New York Fit Me! Allık – 30 Rose

Eğer pembe allıkları seviyorsan, Fit Me allıkların 30 Rose rengi tam sana göre. Nötr pembe tonlarındaki bu allığı uygularken, gülümsemeyi unutma. Böylece yanakların kendiliğinden kızarmış gibi görünecek.

Maybelline New York Fit Me! Allık – 35 Corail

Maybelline New York Fit Me! Allık – 35 Corail

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Mercan tonlu allıklar yaz-kış favorimiz. Her cilt tonuna uyabilecek bir renk olan mercan, yüzü çok daha enerjik ve canlı gösteriyor. Fit Me allıklardan 35 Corail rengi de verdiği doğal etki ile mercan allıkları sevenlerin favorisi olacak cinsten.

Maybelline New York Fit Me! Allık – 40 Peach

Maybelline New York Fit Me! Allık – 40 Peach

Şeftali tonlu allıklar, özellikle buğday teniler için en uygun renklerden. Ciltteki sarı alt tonu vurgulayan ve cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlıyor. Fit Me allıklardan 40 Peach rengi de her makyaj çantasında olması gereken renklerden.

Maybelline New York Fit Me! Allık – 45 Plum

Maybelline New York Fit Me! Allık – 45 Plum

Mürdüm allık tonları, soğuk ve koyu tonları ile yüzün çok daha belirgin olmasını sağlıyorlar. Fit Me allıklardan 45 Plum rengi, soğuk tonuyla gerçekten de çok kullanışlı bir renk. Bu allık tonu aynı zamanda köntür makyajı ile de çok yakışıyor.

Maybelline New York Fit Me! Allık – 50 Wine

Maybelline New York Fit Me! Allık – 50 Wine

Fit Me allıklardan 50 Wine, koyu gül kurusu tonuyla cilde çok doğal bir sıcaklık veriyor. Özellikle tam yanakların ortasına uygulandığında, utanıp da kızarmış, spordan yeni çıkmış gibi bir etkisi var. Eğer bronzlerla birlikte kombinlenirse de gerçekten çok doğal, güneşte yanmış bir etki veriyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/