loader

Deniyoruz: Maybelline New York Fit Me! Kapatıcı

Favoriye Ekle

Cillteki sivilce izlerini, kızarıklıkları, göz altı morluklarını doğal ve kusursuz bir şekilde gizleyen Maybelline Fit Me kapatıcı'yı denedik ve tüm detaylarıyla bu yazımızda anlatıyoruz!

Cilt dokusuna ve rengine birebir uyan, kızarıklıkları, sivilceleri ve diğer gizlemek istediğin tüm kusurları tek seferde kapatan, göz altı morluklarını başarılı bir şekilde gizleyen Maybelline Fit Me! Concealer, en iyi göz altı kapatıcısını arayanların favorisi. Denediğimiz ilk günden beri "Onsuz olmaz!" dediğimiz bu harika kapatıcıyı, şimdi tüm yönleriyle birlikte inceliyoruz.

Maybelline New York Fit Me! Kapatıcı

Maybelline New York Fit Me! Kapatıcı
Göz altı morluklarından şikayetçiysen, doğal bitişli, kalınlık yapmayan bir kapatıcı arıyorsan, hayatının kapatıcısı Maybelline New York Fit Me! kapatıcı olabilir ve gerçekten de övüldüğü kadar var!

Maybelline New York Fit Me concealerın toplam 5 rengi bulunuyor ve bu renkler, tüm ten renkleriyle uyumlu olacak tonlarda. Göz altı morluklarını, kızarıklıkları ve sivilceleri kusursuz bir şekilde kapayan Maybelline New York Fit Me! kapatıcının son derece mat ve doğal bir bitişi var.

Maybelline Fit Me Kapatıcının Yapısı

Maybelline Fit Me Kapatıcının Yapısı

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Fit Me! kapatıcı, son derece hafif bir formüle sahip. Sünger aplikatörü ile gerekli bölgelere kolay bir şekilde uygulanıyor ve cilde dağılıyor. Bir kapatıcının bize göre en önemli özelliği ise göz çevresine uygulandığında çizgilere dolmaması ve ciltte gözenek görünümünü belirginleştirmemesi. Fit Me! kapatıcı bu konuda son derece başarılı, ne göz çevresindeki ince çizgilere doluyor, ne de gözenekleri belirgin hale getiriyor. E adı üstünde, Fit Me! Ciltle aynı Fit Me! Matte + Poreless fondötende olduğu gibi tam bir uyum sağlıyor.

Yağ içermeyen formülü sayesinde Maybelline New York Fit Me! kapatıcının bitişi doğal-mat, ciltte ekstra parlamalara neden olmuyor. Yağsız oluşu aynı zamanda tüm cilt tiplerinin severek kullanacağı bir kapatıcı olduğu anlamına geliyor, gerçekten de bu kapatıcıyı sevmemek imkansız!

Fit Me! kapatıcı renkleri ve renk kodları

Fit Me! kapatıcı renkleri ve renk kodları

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Fit Me! Concealer'ın toplamda 5 rengi bulunuyor. Her cilt tonuna birebir uyan bu renk seçeneklerinden en açığı 05 Ivory. Özellikle beyaz tenlilerin hiç dinmeyen "en açık kapatıcı rengi" arayışlarını sonlandıracak bir tonda. Bu renk yüzün yüksek bölgelerini aydınlatmak için de son derece kullanışlı. 

Biraz daha somon alt tonlu Fit Me! 10 Light rengi, özellikle göz altındaki koyu halkaları gizlemek için ideal. Pembe alt tonlu Fit Me! 15 Fair rengi ise, soğuk alt tonlu ciltler için çok uygun. Eğer sarı tonlu bir kapatıcı arıyorsan, Fit Me concealer'ın 20 Sand rengi tam sana göre. Esmerler için de Fit Me! 25 Medium rengi birebir.

Maybelline Fit Me! kapatıcı nasıl uygulanır?

Maybelline Fit Me! kapatıcı nasıl uygulanır?

Sünger uçlu aplikatörü ile Maybelline New York Fit Me! kapatıcıyı göz altlarına, burun çevresindeki kızarıklıklara ve sivilce izlerinin üzerine uygulayabilirsin. Sonrasında ister parmaklarınla istersen de nemli makyaj süngeri ile dağıtabilirsin.

Eğer sonrasında sabitleme ihtiyacı hissedersen, Fit Me! Matte + Poreless pudra ile uyguladığın yerlerin üzerinden geçerek kalıcılığını arttırabilirsin.

Maybelline New York Fit Me! Kapatıcıyı neden çok sevdik?

Maybelline New York Fit Me! Kapatıcıyı neden çok sevdik?

https://makyaj.com/concealer-nedir-ve-nasil-kullanilirUzun süredir Maybelline New York Fit Me! kapatıcı için övgüleri duyuyorduk ama dener denemez hepsinin de haklı olduğunu öğrenmiş olduk. Özellikle sivilce izlerini ve göz altı morluklarını çok doğal ve kolay bir şekilde kapatan Fit Me! concealer, aynı zamanda uzun süre kalıcı. Gün içinde renk değiştirmiyor, sık sık yenilemek gerekmiyor.

Çizgilere dolmayışı, ince yapılı olmasına rağmen kusurları çok güzel kapatışını biz çok sevdik! En iyi kapatıcılar listemizin ilk sıralarına büyük bir güvenle yerleşen Maybelline New York Fit Me! Kapatıcıyı sen de çok seveceksin. Uygun fiyatlı iyi bir kapatıcı arayışının son bulacağına emin olabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön