loader

Deniyoruz: Maybelline New York Fit Me Kapatıcı

Favoriye Ekle

Maybelline Fit Me Kapatıcı'yı denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Cilt dokusuna ve rengine birebir uyan, kızarıklıkları, sivilceleri ve diğer gizlemek istediğin tüm kusurları tek seferde kapatan, göz altı morluklarını başarılı bir şekilde gizleyen Maybelline Fit Me Kapatıcı, en iyi göz altı kapatıcısını arayanların favorisi. Denediğimiz ilk günden beri "Onsuz olmaz!" dediğimiz bu harika kapatıcıyı, şimdi tüm yönleriyle birlikte inceliyoruz.

İşte karşında Maybelline Fit Me Kapatıcı ve renkleri...

Maybelline Fit Me Kapatıcı

Maybelline Fit Me Kapatıcı

Göz altı morluklarından şikayetçiysen, doğal bitişli, kalınlık yapmayan bir kapatıcı arıyorsan, hayatının kapatıcısı Maybelline Fit Me Kapatıcı olabilir ve gerçekten de övüldüğü kadar var! Hiç ağrılık yaratmadan yüksek performans gösteren bu kapatıcı, bir çoğumuzun makyaj çantasının vazgeçilmez üyelerinden biri.

Maybelline Fit Me Fondöten gibi cilde uyum sağlayan bu kapatıcıya daha yakından bakalım...

Maybelline Fit Me Kapatıcı'nın Yapısı

Maybelline Fit Me Kapatıcı'nın Yapısı

Maybelline Fit Me Kapatıcı'nın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Doğal ve kusursuz bir ten görünümü sağlıyor.
  • Ciltteki kızarıklıklar, izler, kusurlar ve sivilceleri iyi bir şekilde gizliyor.
  • Ortadan yükseğe artırılabilir örtücülüğe sahip.
  • İnce ve hafif bir formülü var, ciltte ağırlık yaratmıyor. Varlığı belli olmuyor.
  • Yağ içermeyen bir formüle sahip.
  • Cilt tonuna ve dokusuna uyum sağlıyor.
  • Gözeneklerin tıkanmasına neden olmuyor.
  • İnce aplikatörü ile çok kolay uygulanıyor ve dağılıyor.
  • Gün içerisinde renk değiştirmediğini, kuruluk yapmadığımı ve çizgilere dolmadığını gözlemledik.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Fit Me kapatıcı renkleri

Maybelline Fit Me kapatıcı renkleri

Fit Me Concealer'ın toplamda 5 rengi bulunuyor. Her cilt tonuna birebir uyan bu renk seçeneklerinden en açığı 05 Ivory. Özellikle beyaz tenlilerin hiç dinmeyen "en açık kapatıcı rengi" arayışlarını sonlandıracak bir tonda. Bu renk yüzün yüksek bölgelerini aydınlatmak için de son derece kullanışlı. 

Biraz daha somon alt tonlu Fit Me Kapatıcı 10 Light rengi, özellikle göz altındaki koyu halkaları gizlemek için ideal. Pembe alt tonlu Fit Me Kapatıcı 15 Fair rengi ise, soğuk alt tonlu ciltler için çok uygun. Eğer sarı tonlu bir kapatıcı arıyorsan, Fit Me concealer'ın 20 Sand rengi tam sana göre. Esmerler için de Fit Me Kapatıcı 25 Medium rengi birebir.

Maybelline Fit Me Kapatıcı nasıl uygulanır?

Maybelline Fit Me! kapatıcı nasıl uygulanır?

Sünger uçlu aplikatörü ile Maybelline Fit Me Kapatıcı'yı göz altlarına, burun çevresindeki kızarıklıklara ve sivilce izlerinin üzerine uygulayabilirsin. Sonrasında ister parmaklarınla istersen de nemli makyaj süngeri ile dağıtabilirsin.

Eğer sonrasında sabitleme ihtiyacı hissedersen, Fit Me! Matte + Poreless pudra ile uyguladığın yerlerin üzerinden geçerek kalıcılığını arttırabilirsin.

Maybelline Fit Me Kapatıcı kullananlar olarak yorumlarımız:

Maybelline Fit Me Kapatıcı kullananlar olarak yorumlarımız:

Uzun süredir Maybelline Fit Me Kapatıcı için övgüleri duyuyorduk ama dener denemez hepsinin de haklı olduğunu öğrenmiş olduk. Özellikle sivilce izlerini ve göz altı morluklarını çok doğal ve kolay bir şekilde kapatan Fit Me Concealer, aynı zamanda uzun süre kalıcı. Gün içinde renk değiştirmiyor, sık sık yenilemek gerekmiyor.

Çizgilere dolmayışı, ince yapılı olmasına rağmen kusurları çok güzel kapatışını biz çok sevdik! En iyi kapatıcılar listemizin ilk sıralarına büyük bir güvenle yerleşen Maybelline Fit Me Kapatıcı'yı sen de çok seveceksin. Uygun fiyatlı iyi bir kapatıcı arayışının son bulacağına emin olabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler