loader

Deniyoruz: Maybelline New York Fit Me! Transparan Pudra

Favoriye Ekle

Transparan pudralar, makyajın sabit kalması ve gün boyu kusursuz görünmesi için imdadımıza yetişiyorlar. Bugünkü yazımızda, makyajı sabitleyen, cildi matlaştıran ve gözenek görünümünü gizleyen harika bir transparan pudra önerimiz var!

Transparan pudralardan önce ne yapıyorduk kim bilir! Likit ten ürünlerini tenimize sabitleyip gün boyu bozulmadan kalmalarını sağlayan, cilde kusursuz bir filtre etkisi veren, gözenek görünümünü gizleyip parlamaları kontrol altına alan bu sihirli makyaj malzemesini makyaj rutinimize dahil ettiğimizden beri her şey çok değişti. Son zamanlarda çok severek kullandığımız bir transparan pudrayı seninle paylaşmak istedik: Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless transparan pudra, bu yazımızın başrolünde.

 Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless transparan pudra ne işe yarar?

Maybelline New York Fit Me! Matte   Poreless transparan pudra ne işe yarar?

Transparan pudranın ten makyajında ne kadar çok şey değiştirdiğini öğrendikten sonra bir daha elinden düşüremeyeceğine eminiz. Özellikle gün içinde yağlanma ve parlama problemin varsa, gözenek görünümünden şikayetçiysen ve ten makyajının çabuk bozulduğunu düşünüyorsan, makyaj çantanda bir transparan pudraya şiddetle ihtiyacın var demektir.

Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless transparan pudranın en önemli özelliği, cilde kusursuz bir etki veriyor olması. İncecik yapısı ile ciltle anında uyum sağlıyor ve doğal-mat bir görünüm veriyor. Yağlanma yüzünden ciltteki parlamaları kontrol altına alıyor, gözenek görünümünü gizliyor ve ten ürünlerini yerine sabitleyerek kalıcılıklarını artırıyor. Kısacası gözeneksiz ve kusursuz makyajın kapılarını aralıyor.

Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless transparan pudra nasıl kullanılır?

Maybelline New York Fit Me! Matte   Poreless transparan pudra nasıl kullanılır?

Fondöten ve kapatıcı gibi likit ürünleri cildine uyguladıktan sonra sabitlemek için hemen transparan pudra adımına geçmelisin. Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless transparan pudrayı ilk önce göz altlarına, göz kapaklarına ve T bölgene uygulamalısın. Aynalı ve kendi süngeri bulunan yeni ambalajıyla uygulaması da son derece pratik.

Editörün Önerisi: Ten makyajında pürüzsüz bir görünüm ve doğal mat bir bitiş elde etmek istiyorsan, sana önerimiz Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondöteni ve Fit Me! kapatıcıyı uyguladıktan sonra, transparan pudrası ile de sabitlemen. Birbirleriyle çok iyi anlaşan bu 3 ürünü birlikte kullanarak kusursuz bir ten makyajı elde edebilirsin.

Maybelline New York Fit Me! Matte   Poreless transparan pudra nasıl kullanılır? 2

Göz çevrene transparan pudra uyguladığında kapatıcının kalıcılığını artıracak ve çizgilere dolmasını engellemiş olacaksın. T bölgesi de gün içinde çabuk yağlandığı için, buraya uyguladığın transparan pudra, parlamaları da kontrol altına almış olacak.

Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless transparan pudranın yapısı

Maybelline New York Fit Me! Matte   Poreless transparan pudranın yapısı

Transparan pudraların en önemli özellikleri son derece ince yapılı olmaları. Beyaz renkli olsalar bile cilde uyguladıktan sonra hemen cilt tonuyla uyum sağlayarak yok oluyorlar ama arka planda da gün boyu makyajı sabit tutuyorlar.

Maybelline New York Fit Me! Matte   Poreless transparan pudranın yapısı 2

Ultra ince toz yapıya sahip Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless transparan pudranın içerisindeki perlit minerali de aynı zamanda gözenek görünümünü gizliyor ve ten makyajını matlaştırıyor. Kısacası bu pudrayı uyguladıktan sonra gün boyu sabit bir ten makyajı ve kusursuz, doğal-mat bir görünüm elde edebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler