loader

Deniyoruz: Maybelline New York Hyper Easy Eyeliner

Favoriye Ekle

Eyeliner çekme işini inanılmaz kolaylaştıran bir eyeliner ile karşındayız: Maybelline Hyper Easy Liner!

“Eyeliner nasıl sürülür?” henüz bilmiyor olabilir, öğrenmiş ama bu konuda hala sorun yaşıyor olabilirsin. Bugüne kadar tüm eyeliner deneyimlerini bir kenara bırakmanın ve kolay eyeliner çekme konusunda sana yardımcı olacak bir ürünle tanışmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Maybelline Hyper Easy eyeliner’ı denedik ve yorumluyoruz!

Maybelline Hyper Easy Likit Eyeliner

Maybelline Hyper Easy Likit Eyeliner

Bir eyelinerdan beklentin ne? Tek seferde kolay bir çizgi çekebilmek, o çizginin boşluksuz ve yoğun bir siyahlıkta olması, hataya izin vermeyen ve kolay tutulan bir formunun olması… Liste uzayıp gidiyor. Eyeliner çekmek aslında çok da kolay bir iş değildi – bundan birkaç sene öncesinde, kusursuz eyeliner makyajları gördüğümüzde hayran kalır, hiçbir zaman o kadar ustalaşamayacağımızı düşünürdük. Şimdi ise makyaj markalarının getirdiği yeniliklerle, “zor makyaj” diye bir şey kalmadı. Kusursuz kuyruklu bir eyeliner çekmek artık hiç zor değil.

Maybelline Hyper Easy eyelinerın esnek bir ucu ve çok kolay tutulan bir gövdesi var. Bu sayede eşit ve kusursuz çizgiler çekmek çok kolaylaşıyor. Bu eyelinerın en güzel kısmı ise haznesinde, tek seferde kusursuz bir eyeliner çekmek için yeterli ürün olması. Böylece boşluk kalmadan ve atlama olmadan, yoğun siyah bir eyeliner çekmek mümkün. Ayrıca fırçası da esnek olduğu için göz şekline ve kirpik çizgisine uyum sağlıyor.

Maybelline Hyper Easy Eyeliner’ın Formülü

Yoğun siyah formüllü Maybelline Hyper Easy eyeliner, yoğun bir görünüm elde etmek için öyle birkaç kere üst üste geçmeye gerek bırakmıyor. Eyeliner konusunda en çok hata yaptıran hareket de aslında bu, istediğimiz yoğun siyahlığı elde etmek için çektiğimiz bir çizginin üzerinden birkaç kere geçmek zorunda kalmak. Tek seferde çektiğimiz o ince çizgiler, yeterince siyah olsalar, tekrar dokunmaya gerek kalmadan bize istediğimiz sonucu veriyorlar. Maybelline Hyper Easy’nin esnek ucu ve yoğun formülü, işte bu ikinci kez üstünden geçmeye gerek bırakmadığı için, hata yapma ihtimalini de en aza indiriyor.

Ayrıca Maybelline Hyper Easy eyelinerın formülü 24 saate kadar kalıcı. Bir kere uygulandıktan sonra 20 saniyede sabitleniyor ve gün içinde akmıyor, dağılmıyor ve bulaşmıyor. Çoktan bizim en iyi eyeliner listemize yerleşti bile!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Hyper Easy Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Maybelline Hyper Easy Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Bu eyelinerı uygulamadan öne, nefesini tutmana, elin titremesin diye sabitlemene ve gerilmene hiç gerek yok. Ucu esnek olduğu için, kuyruğunun başlamasını istediğin yerden alt kirpik dibine bir çizgi çek. Sonra çizginin ucundan da göz pınarına doğru, kirpik çizgin boyunca bir çizgi daha çek. İşte bu kadar kolay!

Maybelline Hyper Easy eyelinerın nasıl temizlendiğine gelirsek, hızlı sabitlendiği ve 24 saate kadar kalıcı olduğu için sakın “Bu eyeliner nasıl temizlenecek?” diye düşünme. Temizlemesi de uygulaması kadar basit. Makyaj temizleme suyunu pamuğa dök ve kısa bir süre beklet. Pamuğu sildiğinde hemen çıktığını göreceksin. Gözünü tahriş etmeye ve ovuşturmaya gerek kalmayacak.

Eğer sen de eyeliner çekme konusunda işini kolaylaştıracak, tek seferde hatasız çizgiler çekmeni sağlayacak ve gün boyu kalıcı olacak bir eyeliner arıyorsan, Maybelline Hyper Easy eyelinerı bir an önce denemelisin!

Yorumlar

2 Yorum

Aleyna 27 May 2020 - 17:03

Eyeliner çekmek artık zor değil sende dene ve hayatının nasıl kolaylaştığını gör

1 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
1 Kişi faydalı buldu
27 May 2020 - 17:03

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/