loader

Deniyoruz: Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Favoriye Ekle

Eski adıyla “Maybelline Age Rewind”, yeni adıyla “Maybelline Instant Anti Age Eraserkapatıcının her ne kadar adı değişse de, makyaj çantamızdaki yeri asla değişmedi! En iyi kapatıcılardan biri olan Maybelline Insant Anti Age Eraser Kapatıcı'yı deniyoruz!

Bize sorarsan, makyaj çantalarımızın olmazsa olmazı kapatıcılardır. Göz altlarındaki morlukları gizleyen, yorgun görünümü ortadan kaldıran, cilt tonunu eşitleyen ve çok daha kusursuz görünmemizi sağlayan kapatıcılar, ten makyajında çok önemli. Kapatıcı deyince de aklımıza ilk gelen, en sevilen kapatıcılardan biri olan Maybelline Insant Anti Age Eraser Kapatıcı'yı yeni ambalajıyla senin için tekrar denedik ve tüm detaylarını paylaşıyoruz!

Maybelline Instant Anti Age Eraser: Göz altı Kapatıcısı

Maybelline Instant Anti Age Eraser: Göz altı Kapatıcısı

İlk çıktığı günden beri elimizden düşürmediğimiz, sihirli etkili Maybelline kapatıcı olmasaydı ne yapardık, düşünmek bile istemiyoruz! “Maybelline Age Rewind Kapatıcı” adıyla hayatımıza giren bu mükemmel kapatıcı hiçbir zaman makyaj çantalarımızdaki yerini kaybetmeyecek.

Göz altı morluklarını tek seferde gizleyen, yüze anında aydınlık bir etki veren, cilt tonunu eşitleyen ve diğer tüm kusurları gizleyen Maybelline Insant Anti Age Eraser Kapatıcı'nın şimdi bir görevi daha var: Koyu rengi ile artık kontür uygulaması da yapabiliyor, bronzer olarak da kullanabiliyoruz.

Maybelline Instant Anti Age Eraser Concealer’ın Yoğun Kapatıcı Etkisi

Maybelline Instant Anti Age Eraser Concealer’ın Yoğun Kapatıcı Etkisi

Eğer göz altı morluklarından şikayetçiysen ve iyi bir kapatıcı önerisi arıyorsan, çoktan Maybelline Insant Anti Age Eraser Kapatıcı'yla tanışmış olmalısın. Henüz denemediysen de inan çok şey kaçırıyorsun!

Her şeyden önce, Maybelline kapatıcının bu kadar popüler olmasının sebebi, sünger aplikatörü ile çok pratik bir şekilde uygulanması ve incecik yapısına rağmen yüksek kapatıcılık vermesi.

Maybelline Eraser kapatıcının özelliklerini ise şöyle listeleyebiliriz:

 • Yüksek kapatıcılığa sahip
 • Göz çevresindeki yorgunluk izlerini tek seferde gizleyebiliyor.
 • Yenilenen formülü ile 12 saate kadar* cildi nemlendiriyor.
 • Mat ve donuk görünen cildi aydınlatıyor, tazelenmiş bir etki veriyor.
 • Sünger aplikatörü ile çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor.
 • Ciltteki renk eşitsizliklerini ve lekeleri kusursuz bir şekilde örtüyor.
 • Göz altındaki şişkinliği, ince çizgileri ve koyu halkaları gizliyor.
 • İnce formülü ile ağırlık yaratmıyor.
 • Çizgilere dolmuyor, gün içinde rengi değişmiyor ve kalıcılığını koruyor.
 • Her cilt tipine uyum sağlıyor.
 • 10 farklı renk seçeneğine sahip.
 • Koyu rengi kontür ve bronzer için kullanılabiliyor.
 • Goji Berry içeren formülü cilde canlılık vermeye yardımcı oluyor.
 • Gözenekleri tıkamıyor.


* Instrumental test, 25 kişi

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı'nın Yapısı

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı'nın Yapısı

Maybelline Instant Anti Age Eraser son derece ince bir yapıya sahip. Yüksek kapatıcılık özelliğine rağmen, göz altında kalın bir katman yaratmıyor. Bu sayede de gün içerisinde ağırlık olmadan etkisini koruyabiliyor. En koyu göz altı morluklarını gizlemek için bile fazla uygulamaya gerek kalmıyor. Kremsi yapısı sayesinde ciltte çok kolay bir şekilde dağılıyor.

Maybelline Instant Anti Age Eraser Hangi Ciltler İçin Uygun?

Maybelline Instant Anti Age Eraser Hangi Ciltler İçin Uygun?

Kuru ciltler genellikle göz çevrelerinin daha da kuru olması sebebiyle mat bitişli kapatıcıları tercih etmezler. Maybelline Anti Age Eraser Kapatıcı ise özellikle kuru ciltlilerin çok severek kullanacağı bir kapatıcı. Aynı şekilde yağlı ciltlerin göz çevresinde aradıkları sabitlenme özelliği de çok başarılı. Tüm cilt tiplerinin severek kullanacağı ve kendine uygun bulacağı bu kapatıcı gerçekten de sihirli!

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcının Renk Skalası

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcının Renk Skalası

Tüm cilt tonlarına kolaylıkla uyum sağlayacak Maybelline Insant Anti Age Eraser Kapatıcı renkleri, tam 10 çeşitte. En açık tenlilerden esmerlere, tüm cilt tonlarına hitap eden bu renklere, kontür yapmak için kullanabileceğimiz yepyeni bir renk de eklendi.

Eğer tenin çok beyazsa ve cildinden bir ton daha açık bir kapatıcı bulmakta zorlanıyorsan, esmersen ve koyu kapatıcı tonları arasından doğru rengi seçemiyorsan, aradığın tüm kapatıcı renklerini Maybelline Insant Anti Age Eraser Concealer’da bulabilirsin. 

Editörün Önerisi: Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcının tüm renklerini incelemek için bu makalemize göz atabilirsin.

Instant Anti Age Eraser Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Instant Anti Age Eraser Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Instant Anti Age Eraser Kapatıcı'yı, sünger aplikatörü ile uygulamak da inanılmaz kolay. Başlığını çevirerek süngere ürün gelmesini sağladıktan sonra direkt olarak göz altlarına uygulayabilirsin.

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın açık renklerini göz altlarına üçgen şeklinde, alnına, çenene ve burun üzerine uygulayarak yüzünü aydınlatabilir, yeni çıkan 149 Deep Bronze rengini de kontür yapmak için kullanabilirsin. Bu rengi elmacık kemiklerinin altına, alın köşelerine, çene çizgine ve burnunun iki yanına uygulayarak yüzünü pratik bir şekilde boyutlandırabilirsin.

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı'yı Kullananlar

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı'yı Kullananlar

Gelelim Maybelline Anti Age Eraser Kapatıcı kullananların yorumlarına! Arkadaşımızdan iyi bir kapatıcı önerisi almak, bizim için doğru kapatıcıyı ararken son derece önemli, o yüzden gel beraber, Anti Age kapatıcıyı kullananların neler dediklerine birlikte göz atalım:

Seda;

“Göz altımdaki morlukları kapatmak için bugüne kadar bir sürü kapatıcı denedim. Kimisi göz altımda çok yoğun bir görünüm oluşturdu, kimisi de doğal bitişliydi ama yetersiz kaldı. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı ise denediklerim arasında en iyisiydi. Hem göz altı morluklarımı kapadı hem de sivilce izlerini ve renk eşitsizliklerini gizledi. Gün içinde her kontrol ettiğimde rengi koyulaşmadan ilk uyguladığım gibi duruyordu. Bu kapatıcıyı tek başına bile kullanmayı çok seviyorum.”

Ece;

“Benim için cildimdeki kusurları, özellikle de göz altındaki morlukları doğal bir şekilde gizleyebilmek önemli. Kalın yapılı kapatıcılarla hiç anlaşamadığım için Maybelline Anti Age Eraser Kapatıcı'yı dener denemez çok sevdim. Çizgilere dolmayışı ve sürer sürmez cildimi aydınlatmasını başarılı buluyorum. Üstelik bir de şimdi koyu rengi çıkmış diye duydum, onu da en kısa sürede denemek için sabırsızlanıyorum!”

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler