loader

Deniyoruz: Maybelline New York Lash Sensational Maskara

Favoriye Ekle

Kirpikleri tek tek ayıran, yelpaze etkisi yaratan Maybelline Lash Sensational maskarayı denedik ve tüm detaylarıyla seninle paylaşıyoruz!

Makyajda dolgun kirpik görünümünün ne kadar çok şey değiştirdiğini biliyorsundur. Ne kadar kısa veya seyrek kirpikli olursan ol, en kısa kirpiklerini bile kavrayan, tek tek ayıran ve dolgunluk veren bir maskara da öyle kolay kolay bulunmuyor. Bizim en iyi rimel listemizdeki neredeyse 4 yıldır değişmeyen favorimiz, herkes tarafından çok sevilen, milyonlarca adet satan, Maybelline maskaralar arasında en popüler olanlardan Lash Sensational Maskara, bugünkü inceleme yazımızın baş rolünde! Üstelik şimdi yenilenen ambalajı ve yaban gülü yağı içeren formülü ile tek tek ayrılmış yumuşak kirpikler ön planda!


Maybelline Lash Sensational Maskara'nın Özellikleri

Maybelline New York Lash Sensational Maskara

Öyle bir maskara düşün ki, en kısa kirpiklerine bile kolayca ulaşıyor, tümünü kökten kavrayıp dolgunlaştırıyor ve tek tek ayırıyor. Böyle bir kirpik görünümü hepimizin hayali! Özellikle belirginleştirmek istediğimiz gözlerimizde böyle bir yelpaze etkisini bir kere deneyince de vazgeçemez olduk ve anında en iyi rimeller listemizin başına ekledik.

Maybelline maskaraların en popüleri olan Lash Sensational Maskara, tam da bahsettiğimiz gibi bir maskara. Çift taraflı silikon fırçası kirpikleri tek tek ayırma, yelpaze etkisi verme ve dolgunlaştırma konusunda inanılmaz başarılı. Yenilenen ambalajı ile albenisi çok yüksek, yaban gülü yağı içeren formülü ile de kirpiklerde ağırlık hissi yaratmıyor. Daha ne isteriz ki!

Maybelline Lash Sensational Maskaranın Yapısı

Deniyoruz: Maybelline New York Lash Sensational Maskara_1

Çift taraflı maskara fırçası daha önce çok sık karşılaşmadığın bir durum olsa gerek. Peki ne işe yarıyor dersen de, hemen anlatalım. Lash Sensational Maskara'nın silikon fırçasının kısa taraklı iç kısmı kirpik köklerine ulaşıp, en kısa olanları bile kavrayıp belirginleştiriyor. Uzun taraklı dış kısmı da özellikle dış kısımdaki kirpikleri yakalıyor, tek tek ayırmaya ve hacim vermeye yarıyor.

Maybelline Lash Sensational Maskara'nın silikon fırçası aynı zamanda kıvrımlı bir forma sahip. Böylece göz şekline ve kirpik çizgisine kolayca oturuyor ve kirpiklere yelpaze etkisi veriyor.

Formülünde bulunan yaban gülü yağı sayesinde kirpiklerin ağırlık yaratmadan yumuşacık kalmasını ve hacimlenmesini sağlıyor.

Maybelline Lash Sensational Maskara Nasıl Kullanılır?

Deniyoruz: Maybelline New York Lash Sensational Maskara_2

Çift taraflı silikon fırçası sayesinde tüm kirpikleri kökten kavrayarak hacimlendiren, dolgunluk veren ve tek tek ayıran Lash Sensational rimel, en “yok gibi” kirpikleri bile gösterişli bir hale getiriyor. Kirpiklerin neredeyse kaşlara değecek kadar belirginleşmesini sağlıyor. Bu yoğun etki gerçekten insanı aynaya baktığında büyülüyor, bizden söylemesi!

Eğer maskara uyguladığında kirpiklerinin birbirine yapışmasından ve daha az görünmelerine neden olan maskaralardan bıktıysan, Lash Sensational Maybelline Maskara'nın yoğunlaştırıcı etkisinin bağımlısı olacağına eminiz, tıpkı bizim gibi! 

Peki, esas önemli noktaya gelelim: Lash Sensational maskaranın bu yoğun ve yelpaze etkisi kalıcı mı? Evet, hem de tüm gün boyunca! Bizzat makyajcom editörleri tarafından denendi ve onaylandı. Tek yapman gereken maskaranın iki tarafıyla da kirpiklerine kökten uca uygulamak.

Maybelline rimelin nasıl çıktığına gelirsek de, çift fazlı göz makyajı temizleyicileriyle, makyaj mendilleriyle ve micellar sularla hiç zorlanmadan, gözleri yormadan kolay bir şekilde çıkıyor. Üstelik, hiç görmek istemediğimiz bir görüntü olan, makyajı temizledikten sonra pamukta dökülen kirpik görüntüsüyle bu maskarayı kullanmaya başladığımızdan beri hiç karşılaşmadık!

Editörün Önerisi: Bakışlarında çekici bir etki elde etmek için makyajını buğulu bir göz makyajı ile tamamlayabilirsin. Hangi far paletini kullanacağına karar veremediysen, Maybelline far paletlerini incelediğimiz bu makaleye göz atmayı unutma!

Maybelline Sensational Maskara'nın Çeşitleri

Maybelline New York Lash Sensational Mürdüm Maskara

Tek tek ayırma, yelpaze ve dolgun etkili Maybelline Lash Sensational maskaranın klasik versiyonu dışında, Intense Black, Waterproof ve Mürdüm-Kahve çeşitleri de var.

Maybelline New York Lash Sensational Intense Black

Eğer kirpiklerde ekstra yoğun bir siyah etkiye ihtiyaç duyuyorsan, Maybelline Lash Sensational Intense Black Maskara'yı tercih edebilirsin. Özellikle açık renkli kirpiklere sahip olanların çok severek kullanacağı bu maskarayı da temizlemesi son derece kolay.

Maybelline New York Lash Sensational Waterproof

Bir de, yağmurlu havalarda, yaz tatillerinde, sporda, parti makyajlarında veya nemli günlerde sık sık imdadımıza koşan Maybelline Lash Sensational Waterproof Maskara'dan bahsedelim. Asla akmayan, yağmurda kalsak bile gözlerimizin altına bulaşmayan bu suya dayanıklı maskara olmasaydı ne yapardık bilemiyoruz!

Maybelline New York Lash Sensational Mürdüm-Kahverengi Maskara

Klasik siyah maskaranın dışına çıkıp farklı renkler kullanmak istersen, Maybelline Lash Sensational Mürdüm-Kahverengi tonunu deneyebilirsin. Kirpiklere çok doğal bir renk veren bu maskara, siyah versiyonu kadar yoğun bir hacim verirken, daha soft bir görünüm elde etmeni sağlayacak.

Maybelline New York Lash Sensational Roses

Eğer sen de bizim gibi Lash Sensational Maskara fanıysan, bu sınırlı sayıdaki koleksiyon senin de çok hoşuna gidecek. 3 farklı renkten oluşan bu özel seri, gül tasarımlı ambalajı ile koleksiyona eklenmeye değer. Tutkuyu simgeleyen Burgundy-Brown, yeni başlangıçları simgeleyen Midnight Black ve özgüveni simgeleyen Smoked Rose renkleri, makyajına bambaşka bir etki katacak.


Maybelline Lash Sensational Kullananlar ve Yorumları


Maybelline New York Lash Sensational Maskara Kullananların Yorumları

Maybelline Lash Sensational Yelpaze Etkili Maskara'nın bu kadar çok sevilmesi hiç de şaşılacak bir durum değil! Her indirimde, bitmesini beklemeden yedeklediğimiz bu harika maskara gerçekten de makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi. Bakalım Lash Sensational kullananlar ne yorum yapmışlar:

Damla:

Kirpiklerim hep kısa ve düz. Biraz daha kıvırmak ve daha yoğun görünmelerini sağlamak için bir çok maskara denedim ve en sonunda Maybelline Lash Sensational Maskara'da aradığımı buldum. Kirpiklerime verdiği yelpaze etkisini çok seviyorum!"

Işıl:

Bu maskaradan vazgeçmem çok zor! Maskara sürmeden sokağa çıkmayanlardanım ve Lash Sensational Maskara bu konuda tüm beklentilerimi karşılıyor. Hem yoğunluk veriyor, hem de kirpiklerim olduğundan çok daha fazla görünüyor. Tek tek ayırması da ayrı harika."

Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum

Maybelline Lash Sensational Kirpik Serumu

Eğer kirpiklerin için bir kirpik serumu da kullanmak istersen Maybelline Lash Sensational Kirpik Serumu'nu ve maskaranın bir arada çok işe yaradığını söylemeliyiz. Bu kirpik serumunu sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere, dört hafta boyunca kullandığında kirpiklerinin ne kadar güçlendiğine inanamayacaksın.

Maskara altına bir baz olarak da kullanılabilen bu serum Maybelline New York Lash Sensational maskara ile birlikte süper bir etkiye sahip! Eğer sen de tek tek ayrılmış, dolgun ve yelpaze etkili kirpikleri seviyorsan, Maybelline New York Lash Sensational maskarayı ve kirpik serumunu bir an önce denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön