loader

Deniyoruz: Maybelline New York Lasting Fix Matlaştırıcı Makyaj Sabitleme Spreyi

Favoriye Ekle

Makyaj sabitleme spreyleri, makyajlarımızın en önemli kurtarıcıları! Tüm gün fondötenimizin kalıcı olmasını sağlayan Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi, tüm detaylarıyla bu yazımızda!

Makyaj sabitleme spreyleri olmadan önce ne yapıyorduk? Makyaj spreyleri, makyajın son adımında uygulandığında, gün boyu kalıcılığı o kadar çok artırıyorlar ki, gerçekten de olmasalardı ne yapardık bilemiyoruz! Özellikle özel gün makyajlarında çok işe yarayan, kalıcı makyajın en büyük yardımcıları olan makyaj spreyleri artık birçoğumuzun makyaj rutininin atlanmaz bir adımı. Bu yazımızdaki konuğumuz ise Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi!

Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi

Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi

Makyajın kalıcılığını 16 saate kadar artıran, parlamayı kontrol altına alan ve renklerin azalmasını engelleyen Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi, son zamanlarda denediğimiz en iyi makyaj spreylerinden.

Yaz ayları demek, özel gün makyajları demek. Arkadaşlarımızın düğünleri, mezuniyet geceleri ve davetlerken derken, makyajımızda her zamankinden daha fazla kalıcılık arıyoruz. Bu noktada da makyaj sabitleme spreyleri imdadımıza yetişiyor. Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi ise ilk deneyişimizde bizden tam puan aldı! Şimdi tüm detaylarıyla anlatıyoruz!

Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi’nin Özellikleri

Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi’nin Özellikleri

Bir makyaj spreyinden beklentin nedir? Fondöteninin kalıcılığını artırması, renk değiştirmesini engellemesi, parlamayı kontrol altına alarak mat bir bitiş sunması olabilir. Tüm bu özellikleri bir arada sunan Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi, gerçekten de en iyi makyaj spreylerinden.

Makyajın kalıcılığını 16 saate kadar çıkaran, üzerine uyguladığın allık, bronzer gibi renkli ürünlerin zamanla renklerini kaybetmelerini engelleyen bir makyaj spreyi. Üstelik ince yapılı pudra içeriği ile ciltteki parlamayı kontrol altına alıyor ve mat bitiş veriyor. Tam da özel gün makyajlarına göre!

Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi Nasıl Uygulanır?

Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi Nasıl Uygulanır?

Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi’nin spreyi, ürünün yüze ince ve eşit bir şekilde yayılmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış. 15 cm uzaklıktan yüzüne 4-6 fıs kadar sıkabilirsin. Sonrasında da kendi kendine kurumasını beklemelisin. Ürün gerçekten de özel spreyi sayesinde, yüzde damla izi bırakmadan eşit bir şekilde dağılıyor. Kuruyup sabitlendikten sonra da, makyajını çok uzun saatler boyu kontrol etmene gerek kalmıyor. Özel gün makyajlarının daha kalıcı olmasını istiyorsan, Maybelline New York Face Studio Lasting Fix Makyaj Sabitleme Spreyi’ni mutlaka denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler