0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Deniyoruz: Maybelline New York Made For All Rujlar

Favoriye Ekle
Deniyoruz: Maybelline New York Made For All Rujlar

İstisnasız herkeste güzel duracak bir renkte ruj var desek ne derdin? Bugüne kadar kafanda yer eden “O renk bana yakışmaz” fikrini bir kenara at ve Maybelline New York’un yeni Color Sensational Made For All rujlarını bizimle birlikte keşfet!

Hepimizin aklında belli başlı bazı kalıplar var: “Bana kırmızı ruj yakışmaz.” veya “Bir türlü aradığım ten rengi ruju bulamadım.” Artık bu düşünceler tamamen geride kaldı çünkü Maybelline New York harika bir ruj koleksiyonu çıkardı. Color Sensational Made For All rujlar, her cilt tonuna yakışacak mükemmel 6 evrensel renkten oluşuyor ve sana yakışmaması imkansız! Gel şimdi birlikte, herkese yakışan bu rujları birlikte inceleyelim.

Şeyda Erdoğan ile hazırladığımız Youtube videomuzda, sokağa çıktık ve Made For All rujların gerçekten herkese yakışıp yakışmadığını test ettik! "Bir kırmızı ruj herkese yakışır mı?" diye soruyorsan eğer, videomuzu mutlaka izlemelisin!

Maybelline New York Color Sensational Made For All rujlar


Maybelline rujlar her zaman favorilerimiz arasında. Renk çeşitliliği, dudağı kurutmayan kremsi yapıları bizim için vazgeçilmez. Ruj seçerken, yapısından ve bitişinden çok, renk olarak bize yakışıp yakışmayacağı da ilk sırada geliyor. Kimimiz mürdüm tonlarından uzak dururken, kimimiz kırmızı rujla mesafeli, kimimiz de “o” nude ruj tonunu bulamamaktan şikayetçi.


Maybelline New York Color Sensational Made For All rujlar da, istisnasız her cilt tonuna yakışacak 6 evrensel tondan oluşuyor. 50 farklı cilt tonunda test edilerek seçilmiş bu 6 tonu denedikten sonra, bunun gerçek olduğunu kendi gözlerimizle gördük! Zaten yapılarıyla, renkleriyle ve bitişleriyle her zaman çok severek kullandığımız Maybelline rujlara katılan bu yeni ekip, özellikle kırmızı mat ruj 382 Red For Me bizi tamamen kendine aşık etti!

Maybelline New York Color Sensational Made For All rujlar - 382 Red For Me


Gelelim Made For All rujların en can alıcı rengine: 382 Red For Me! Herkese yakışacak tek bir kırmızı mat ruj resmen hazine niteliğinde. İster soğuk cilt alt tonuna sahip ol ister sıcak, ne kadar “Kırmızı ruj bana yakışmıyor.” veya "Bu kadar seçenek arasında doğru kırmızıyı nasıl bulurum?" diye düşünürsen düşün, 382 Red For Me her şeyi değiştirecek.


Bugüne kadar mesafeli olduğun kırmızı ruj sürme fikri artık senin için heyecan verici bir şey olacak çünkü bu kırmızı ruj istisnasız herkese yakışıyor. Kırmızı ruj seçerken artık sana yakışıp yakışmayacağını düşünmeyeceksin. Mat bitişli Maybelline New York Color Sensational Made For All 382 Red For Me’yi denedikten sonra ne demek istediğimizi anlayacaksın!

Maybelline New York Color Sensational Made For All rujlar - 373 Mauve For Me


Nude rujların yükselişi durdurulamaz boyutlarda. Herkese, her cilt tonuna yakışacak tek bir dudak rengi ruj bulmak da epey zorlu bir iş. Maybelline New York Color Sensational Made For All ruj serisindeki 373 Mauve For Me de, her cilt tonuna yakışacak gül kurusu tonlarında bir nude ruj.


Ne sıcak ne de soğuk, tamamen nötr bir tona sahip Mauve For Me, gerçekten de herkese yakışabilecek bir renk. Maybelline rujların o kremsi yapısı ve kolay sürülme özelliği tabii ki bu rujlarda da mevcut.

Maybelline New York Color Sensational Made For All rujlar - 376 Pink For Me


Eğer pembe rujların sana yakışmayacağını düşünüyorsan, 376 Pink For Me fikrini tamamen değiştirecek.


Her duruma, her makyaja ve her cilt tonuna uygun bir pembe ruja sahip olmak istersen, Made For All 376 Pink For Me’yi mutlaka denemelisin. Cildi solgun göstermeyen bu pembe ruj, herkese yakışacak!

Maybelline New York Color Sensational Made For All rujlar - 379 Fuchsia For Me


Fuşya ruj denince aklımıza otomatik olarak bronz bir ten ve sıcacık yaz ayları geliyor. Kışın da sıcacık tonuyla insanın içini ısıtan bu tona olan önyargını kırmanın zamanı çünkü sana birebir mükemmel uyacak bir fuşya ruj var!


Maybelline New York Color Sensational Made For All rujlardan 379 Fuchsia For Me, her cilt tonuna yakışacak evrensel bir ton!

Maybelline New York Color Sensational Made For All rujlar - 385 Ruby For Me


Eğer 382 Red For Me ile kırmızı rujlara olan önyargını kırdıysan, Made For All serisindeki 385 Ruby For Me ile de tanışmalısın. Yakut tonlarındaki göz alıcı bu kırmızı saten bir bitişe sahip.


Tüm dikkatleri dudaklarına çekmek için 385 Ruby For Me’den daha güzel bir yöntem olamaz. Her cilt tonuna yakışacak bu saten kırmızıyı mutlaka denemelisin.

Maybelline New York Color Sensational Made For All rujlar - 388 Plum For Me


Mürdüm tonlarında rujlara karşı biraz çekimser misin? Eğer mürdüm tonda rujların sana yakışmadığını düşünüyorsan, işte sana bu düşünceni sonsuza kadar değiştirmen için bir fırsat: Maybelline New York Color Sensational Made For All 388 Plum For Me, her cilt tonuna yakışacak bir mürdüm tonu.


İçerisinde nötr tonlar barındırdığı için cildinin solgun görünmesine ve dişlerinin de sarı görünmesine engel olacak. Mürdüm rujların önündeki bu iki büyük engeli kaldıran 388 Plum For Me, evrensel mürdüm tonuyla gerçekten göz kamaştırıcı.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön