loader

Deniyoruz: Maybelline New York Master Camo Renk Eşitleyici Kalemler

Favoriye Ekle

Renk eşitleyiciler dünyasına yeni katılan Maybelline New York Master Camo renk eşitleyici kalemler bugün merceğimiz altında!

Kusursuz ten makyajına giden yolda, renk eşitleyici kapatıcıların rolü çok büyük. Cilt tonundaki her türlü sorun için farklı renkte bir kapatıcı var ve hepsi de bu sıkıntıları bize unutturan küçük mucizeler gibiler. Aynaya baktığımızda makyajımızın porselen gibi kusursuz görünmesini sağlayan ve arka planda da kendimizi çok daha iyi hissetmemize neden olan bu küçük sihirli ürünlerin en yenileri ise Maybelline New York’tan geldi: Master Camo renk eşitleyici kalemler.

Maybelline New York Master Camo Renk Eşitleyici Kalemler

Deniyoruz: Maybelline New York Master Camo Renk Eşitleyici Kalemler_1

Renk eşitleyici kapatıcıları makyaj rutinimize dahil edeli ve varlıklarından çokça yararlanmaya başlayalı epey bir zaman oluyor. Stick veya palet formunda olan bu renkli kapatıcılar, Maybelline sayesinde bir yeniliğin eşiğinde: artık bu renkli kapatıcılar kalem şeklinde ve son derece pratik!

Maybelline New York Master Camo Renk Eşitleyici Kalemler Ne İşe Yarar?

Deniyoruz: Maybelline New York Master Camo Renk Eşitleyici Kalemler_2

Tüm renk eşitletleyici kapatıcılar gibi Master Camo Pen’ler de ciltteki renk eşitsizliklerini gidermeye yarıyor ama yapıları gereği çok daha kolay uygulanıyorlar ve mükemmel sonuç veriyorlar. Bu sihirli kalemlerle cilt rengini eşitleyerek, cilt kusurlarından bir çırpıda kurtulmak mümkün.

Hangi Renkler Ne İçin Kullanılır?

Deniyoruz: Maybelline New York Master Camo Renk Eşitleyici Kalemler_3

Maybelline New York Master Camo renk eşitleyici kalemlerin 3 rengi bulunuyor: Şeftali renkli olan göz altı morluklarını nötrlemek için ideal. Yeşil olan kırmızılıklar ve sivilceler için birebir, mavi olan ise solgunlukları gidermekle görevli. Yani kısacası, en sık karşılaştığımız ve canımızı sıkan renk eşitsizliklerine Master Camo kalemler ile veda ediyoruz.

Bu renk eşitleyici kalemleri bir üst kademeye taşıyan diğer özellikleri ise içeriğindeki likit saf pigmentler ile, cilt tonuyla ilgili problemlerin önüne geçmesi. Problemli bölgelere uygulayıp iyice dağıttıktan sonra, üzerine fondöten uyguladığımızda sonuç gerçekten şaşırtıcı oluyor.

Deniyoruz: Maybelline New York Master Camo Renk Eşitleyici Kalemler_4

Ergonomik kıvrımlı sünger aplikatörü inanılmaz kolay ve yumuşak bir uygulama sağlıyor ve istenilen noktalara yeterli ürünü uygulama konusunda son derece başarılı bir sonuç veriyor.

Eğer sen de bizim gibi makyajda renk eşitleyicilerin öneminin farkındaysan, Maybeline Master Camo renk eşitleyici kalemleri denemeni şiddetle öneriyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler