loader

Deniyoruz: Maybelline New York Snapscara Maskaralar

Favoriye Ekle

Yeni nesil bir maskaraya hazır mısın? Maybelline New York’un Snapscara maskarası, hem hacimli ve uzun kirpikler veriyor hem de tek adımda kolayca temizleniyor.

Bir maskaradan ne bekleriz? Uzunluk ve hacim ilk sıralarda yer alırken, uygularken topaklanmaması ve kolayca çıkması da en büyük bonuslardan. Peki tüm bu özellikleri hangisinde bir arada buluruz diye merak ediyorsan, sana harika bir maskara önerimiz var: Maybelline New York'un Snapscara maskarası! Maybelline rimeller arasında en yeni ve eğlencelisi olan Snapscara’yı şimdi tüm detaylarıyla inceliyoruz!

Maybelline New York Snapscara Maskaralarının Özellikleri

Maybelline New York Snapscara Maskaralarının Özellikleri

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Kirpikleri anında uzatan, hacim veren ve en önemlisi de uygularken topaklanmayan Maybelline Snapscara maskaranın en güzel taraflarından biri de çok kolay bir şekilde çıkıyor olması.

Editörün notu: Maybelline Snapscara yorumun nedir diye sorarsan, makyaj.com editörleri olarak bizden tam puan aldı diyebiliriz.

Maybelline Snapscara Maskaralarının Yapısı

Maybelline Snapscara Maskaralarının Yapısı

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Snapscara, inceden kalına doğru genişleyen kıvrımlı fırçasıyla kirpik çizgisine kusursuz bir şekilde oturan kıl fırçası, her bir kirpiği tek tek kavrayarak hacimlendiriyor ve uzatıyor. Yenilikçi kıl fırçası ve özel formülü ile asla topaklanmıyor ve kuruduktan sonra da kirpikler yumuşacık kalıyor.

Kirpiklerinde yumuşacık bir dokunuş bırakan fakat maskanın dolgun ve hacimli etkisini de hissedebileceğin bir maskara arıyorsan Maybelline Snapscara tam sana göre bir tercih olacak!

Maybelline New York Snapscara Maskaranın Renkleri

Maybelline New York Snapscara Maskara before after

Hem hacim, hem uzunluk veren bu Snapscara’nın en eğlenceli kısmı da renkleri! Siyah dışında koyu mürdüm ve mavi olmak üzere iki rengi daha var. Bakışlarına enerjik bir etki katmak için tercih tamamen sana kalmış: İster klasik siyaha ara verip koyu mürdüm renkli Black Cherry ile buğulu bir etki elde et, istersen de “Ben buradayım!” diyen mavi renkli Deja Blue ile daha da eğlenceli bir görünüm elde et.

Maybelline New York Snapscara Maskara Black Cherry

Maybelline New York Snapscara Maskaranın Renkleri

Maybelline Snapscara kullananlar arasında en çok beğenilen renklerden biri mürdüm tonlarındaki Black Cherry oluyor. Snapscara Maybelline, koyu mürdüm renk seçeneği ile bizim güzellik markette gördüğümüz ilk mürdüm rengi maskara oldu. Siyah maskara dışında farklı bir renk uygulamak istediğimizde artık elimiz ilk olarak Black Cherry rengine gidiyor. Biz bu rengi en çok günlük makyajda mürdüm tonlarındaki göz makyajına yakıştırıyoruz. 

Maybelline Snapscara Maskara Pitch Black

Maybelline Snapscara Maskara Pitch Black

Tabii ben siyahtan vazgeçmem diyorsan, Pitch Black’in yoğun siyah etkisinin tadını çıkarabilirsin.

Hangi rengi seçersen seç, Snapscara’nın özel formülü, kirpikler üzerinde resmen kayıp gidiyor. Sonuç ise uzun, hacimli ve yumuşacık kirpikler, e kim buna hayır diyebilir ki? :)

Maybelline Snapscara Maskara Deja Blue

Maybelline Snapscara Maskara Deja Blue

Bizim gibi farklı makyaj malzemelerini denemeyi sevenler eminiz daha önce mavi maskarayla tanıştılar. Fakat Maybelline Snapscara Maskara kadar yumuşak ve topaklanma yapmayan mavi maskara denediğini hiç sanmıyoruz. 

Kirpiklerini dolgunlaştırırken aynı zamanda kirpiklerinde yoğun bir mavilik elde etmek istiyorsan Snapscara Maskara'yı en kısa sürede denemelisin.

Maybelline New York Snapscara Maskara Nasıl Kullanılır?

Maybelline New York Snapscara Maskara Nasıl Kullanılır?

Maybelline Mascara Snapscara'nın en keyifli kısmı uygulaması! Topaklanma yapmayan bu maskara sayesinde istediğimiz kadar kat uygulamak serbest!

Daha önce iki kat sürmemize rağmen kirpiklerimizi birbirine yapışan maskaraları artık rafa kaldırdık. Maybelline Snapscara ile 3 kat maskara sürsek de kirpiklerimiz birbirine yapışmıyor ve ağırlık olmuyor. Özel günlerde veya günlük makyajmızda Snapscara maskara sayesinde yanımızda yedek maskara taşımamıza gerek kalmadan gün boyu kusursuz görünebiliyoruz. 

Maybelline New York Snapscara Maskara Nasıl Temizlenir?

Maybelline New York Snapscara Maskara Nasıl Temizlenir?

Gelelim Maybelline New York Snapscara maskaranın nasıl temizlendiğine: Sadece ıslak bir pamuk yeterli desek, ne dersin? Çift fazlı makyaj temizleyicilere ihtiyaç duymadan, bir çırpıda temizleyeceğin pratik bir maskara arıyorsan, Snapscara yeni göz bebeğin. Makyaj pamuğunu ılık suyla ıslattıktan sonra, uzun uzun ovalamaya gerek kalmadan kolayca çıktığını göreceksin. Snapscara maskaranın bu kadar kolay bir şekilde çıkıyor olması, özellikle hassas gözler için bulunmaz bir nimet! 

Snapscara Maskarayı Kullananlar ve Yorumları

Snapscara Maskarayı Kullananlar ve Yorumları

Maybelline Snapscara Mascara kullanan okuyucularımız genellikle bize maskaranın ne kadar pratik ve etkili olduğundan bahsediyor. Kolay çıkabilen ve gün boyu kirpikleri hacimli gösteren bu maskaradan herkes çok memnun!

Eğer sen de Snapscara maskara yorumunu bizlerle paylaşmak istiyorsan Instagram'dan @makyajcom adresinden bizlere görüşlerini gönderirsen çok seviniriz! Maskara uygulamalarıyla hacimli ve upuzun bir kirpiğe sahip olmak artık Snapscara ile bizim için çok kolay. Sen de etkileyici kirpiklere geçiş yapmak için en kısa sürede Snapscara maskarayı denemelisin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/