loader

Deniyoruz: Maybelline New York Stay Matte City Edition Likit Mat Rujlar

Favoriye Ekle

İnanılmaz kalıcı, süper mat etkili, ne yaparsan yap dağılmayan, bulaşmayan, bağımlısı olduğumuz Maybelline New York’un Super Stay Matte Ink likit mat rujların yeni City Edition serisiyle tanıştık ve soluğu burada aldık!

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujları ne kadar sevdiğimizi bilirisin. Bir rujun 16 saate kadar bozulmadan, yerinden kıpırdamadan kalması öyle sık karşılaştığımız bir durum değil. Hem süper mat bitiş, hem dudakları kurutmayan formül, hem de bu kadar uzun süre kalıcı etkiyi bir arada bulunca da, o likit mat rujun her rengini almadan edemiyoruz. Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujların, aklımızı alan yeni serisi “City Edition” da yeni 10 rengiyle bu yazımızın konukları!

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujlar

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujlar

Çıktıkları ilk günden beri makyaj çantalarımızın değişmez üyeleri, en uzun günlerin ve en eğlenceli partilerin koruyucu meleği, asla bozulmayan, dağılmayan, saatler boyu etkisinden bir şey kaybetmeyen, en sevilen likit mat rujlardan biri olan Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujların yepyeni renkleriyle karşı karşıyayız.

Editörün Önerisi: Maybelline New York Super Stay Matte Ink rujların Unnudes serisini incelemek için makalemize göz atmayı unutma!

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujların yeni koleksiyonunun adı “City Edition”. New York şehrinden ilham alan bu koleksiyonda, hem en güzel günlük tonları hem de en cesur ve iddialı renkleri bir arada bulmak mümkün.

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujların renkleri

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujların renkleri

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujların City Edition koleksiyonunda tam 10 renk var. Günlük makyajla çok yakışacak pembe ve kiremit tonları ile gece makyajına ve festival makyajlarına uyacak mor ve lacivert tonları bulunuyor.

Renklerden kısaca bahsetmek gerekirse, mat ve opak, tek seferde rengini veren bir lacivert olan 105 Explorer, morun en koyu tonu olan 110 Originator ve herkese yakışacak bir vişne çürüğü ruj olan 112 Composer, özellikle iddialı ve cesur makyajları sevenlerin bayılacağı tonlar.

Gül kurusu ve mürdüm karışımı harika bir renk olan 115 Founder, tam bir kiremit tonu olan 117 Ground-Breaker ve turuncu alt tonlu bir kırmızı olan 118 Dancer, ve canlı fuşa tonlu 120 Artist, imza makyajları için en iyi seçeneklerden. Böyle parlak ve dikkat çekici renkler özellikle bahar aylarına çok yakışıyor, bizden söylemesi.

Gelelim City Edition serisinin herkese yakışacak, nude tonlarında: Pastel pembe tonlu 125 Inspirer, sıcak tonlu bir nude olan 130 Self-Starter ve kiremit-nude tonlu 135 Globe-Trotter, günlük makyajlara en çok yakışan renklerden.

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujların yapısı

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujların yapısı

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujların en sevdiğimiz özellikleri, 16 saate varan kalıcılıkları. “Rujum bozulmuş mu?” stresini ortadan kaldırdığı, sürekli tazelemeye ihtiyaç bırakmadığı ve sürdüğümüz andaki gibi kusursuz, bozulmadan kaldıklarının bildiğimiz için bu likit mat rujları çantamızdan eksik etmiyoruz.

Sivri uçlu aplikatörleri ile uygularken dudak kalemine ihtiyaç kalmıyor, oluklu yapısı sayesinde tek seferde tüm dudağa yetecek kadar ürün aldığı için defalarca uygulamaya da gerek kalmıyor. E bir de dudakları kurutmayan, çizgi çizgi göstermeyen formülü, Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujları en sevilen likit mat rujlar listesinin en üst sıralarına yerleştiriyor.

Eğer günlük hem iddialı hem de cesur ruj tonları seviyorsan, Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujların City Edition serisine mutlaka göz atmalısın.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler