loader

Deniyoruz: Maybelline New York Super Stay Active Wear 30H Fondöten

Favoriye Ekle

Yüksek kapatıcılık, gün boyu kalıcılık ve kusursuz görünüm sunan Maybelline Superstay Fondöten’i denedik ve tüm detaylarını seninle paylaşıyoruz!

Yüksek kapatıcılığa sahip, ciltteki tüm kusurları gizleyen ama aynı zamanda da ağırlık yaratmayan bir fondöten her zaman başımızın tacı. Eğer sen de ten makyajında kusursuz bir bitiş arıyorsan, Maybelline Super Stay Fondöten tam sana göre. Bu yazımızda Super Stay Fondöten’i, yani yeni adı Maybelline New York Super Stay Active Wear 30H Fondöten'i ve yenilenen formülüyle deniyoruz ve tüm yorumlarımızı seninle birlikte inceliyoruz.

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten


Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten

Makyajın süper gücü dendiğinde aklına ilk ne geliyor? Pürüzsüz bir bitiş, tüm kusurları gizlenmiş porselen gibi bir cilt. İşte Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten tam olarak bu işe yarıyor. Cilde uygulanır uygulanmaz kusursuz bir görüntü veren bu fondöten, hafif yapısı sayesinde hiç ağırlık yaratmıyor ve kalıcılığı da inanılmaz yüksek.

Yüksek kapatıcılığa sahip bir fondötenden bu kadar doğal bir etki elde etmek gerçekten de şaşırtıcı. İşin en güzel tarafı ise, Maybelline Superstay Fondöten’in cilde verdiği bu kusursuz etki, saatler içinde azalmıyor, bozulmuyor. 30 saate varan kalıcılığı ile bu pürüzsüz, porselen cilt etkisi gün boyu renk değiştirmeden, etkisi azalmadan kalıyor.

Editörün Önerisi: Eğer makyajında tamamen yüksek kalıcılık peşindeysen, yine Superstay serisinden Maybelline New York Superstay Matte Ink Rujlar’dan istediğin biri ile tamamlayabilirsin. 16 saate varan kalıcılıkları ile tazelemene gerek kalmayan bu likit mat rujların tüm renklerini keşfetmek istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten’in Özellikleri

Maybelline Superstay 24H Fondöten’in Kapatıcı Etkisi

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten'in yenilenen formülüyle özellikleri ise şöyle:

 • Hafif dokusu ve formülü ile ciltte asla ağırlık yaratmıyor.
 • Yüksek kapatıcılık veriyor ve ciltteki tüm kusurları tek katta gizlemeye yetiyor.
 • Mat bir bitişe sahip.
 • Suya, tere, bulaşmaya ve transfere dayanıklı.
 • Cildin nefes almasını sağlıyor.
 • Kolay dağılıyor ve ciltte eşit görünüyor.
 • 30 saate kadar ciltte bozulmadan kalıyor.
 • Rahat ve konforlu bir kullanım sağlıyor.


Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten Renkleri

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten Renkleri

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten’in renkleri de tüm cilt tonlarına uyacak tonlarda. Açık tenliler Maybelline Superstay Fondöten 03 True Ivory ve 10 Ivory renklerini, buğday tenliler 21 Nude Beige ve 28 Soft Beige renklerini, esmerler ise Maybelline Superstay Fondöten 30 Sand ve 40 Fawn renklerini tercih edebilirler.

Maybelline Super Stay Active Wear fondötenin renkleri ise şu şekilde:

 • 02 Naked Ivory
 • 03 True Ivory
 • 07 Classic Nude
 • 10 Ivory
 • 21 Nude Beige
 • 28 Soft Beige
 • 30 Sand
 • 40 Fawn

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten Nasıl Kullanılır?

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten Nasıl Kullanılır?

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten’in hafif formülü sayesinde uygulaması son derece kolay. Ciltte kayıp gidiyor ve çok kısa bir süre içerisinde dağılıyor. Yüksek kapatıcılığa sahip bir fondötenin bu kadar kolay ve eşit bir şekilde ciltte dağılıyor olması, fondötenin en iyi özelliklerinden biri.

Peki gelelim Super Stay Fondöten’i nasıl kullanabileceğine: İster parmaklarınla, ister fondöten fırçasıyla, istersen de nemli makyaj süngeri ile kolayca uygulayabilirsin. Dağıtmaya yüzünün orta kısmından başlayıp, dışa doğru devam edebilirsin. Eğer kapatıcılık etkisini artırmak istersen, gerekli yerlere ikinci bir katı da geçebilirsin.

Editörün Önerisi: Eğer makyaj öncesi cildinin ekstra neme ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan Maybelline Face Studio Makyaj Bazları'ndan Nemlendirici olanı kullanabilirsin. Senin cilt tipine göre hangi makyaj bazını kullanman gerektiğini öğrenmek için bu testimizi çözebilirsin.

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten Kullananların Yorumları

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten Kullananlar

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten’i favorilerimize ekleme konusunda yalnız değiliz. Bu fondöteni bir kere deneyen, resmen vazgeçemiyor! Gel birlikte Maybelline Super Stay Fondöten kullananların yorumlarına göz atalım:


Super Stay Active Wear kullananlar;

“Kullandığı fondöteni Super Stay fondöten ile değiştirebileceğini”,

“Şimdiye kadar denediği en dayanıklı fondöten” olduğunu,

“Şimdiye kadar denediği en hafif yapılı fondöten” olduğunu,

“ Ürünün günlük koşturmaya karşı dayandığını” söylemişler.


*Tüketici testi, 101 kişi

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler