loader

Deniyoruz: Maybelline New York Super Stay Matte Ink Unnudes

Favoriye Ekle

Gelmiş geçmiş en mat, en kalıcı likit mat rujların en yeni renklerini denedik! Maybelline New York Super Stay Matte Ink Unnudes serisinin tüm detayları bu yazımızda.

Likit mat rujları ne kadar sevdiğimizi biliyorsun, özellikle de Maybelline New York’un Super Stay Matte Ink likit mat rujları, bize göre gelmiş geçmiş en mat, en kalıcı rujlardan ve onlara olan aşkımız çok büyük! Bugün de, harika bir haberle buradayız; Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujlara, yeni Unnudes serisi ile 9 yeni nude tonu eklendi ve ne yalan söyleyelim, hepsine tek tek vurulduk!

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujlar Unnudes serisi

Maybelline New York (@maybelline)`in paylaştığı bir gönderi (25 Şub, 2018, 2:04öö PST)

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujlar bugüne kadar kullandığımız en mat bitişli ve en kalıcı rujlardan. Yemek yemek, duşa girmek, denize girmek fark etmeden, saatler boyu dudaktan çıkmadan ilk sürdüğümüz an gibi kalıyorlar.

Geçtiğimiz yaz hayatımıza giren bu süper mat ve süper kalıcı rujları hala elimizden düşüremezken, olabilecek en güzel şey oldu ve yepyeni 9 nude ton daha eklendi. Maybelline New York Super Stay Matte Ink’lerin renkleri zaten çok güzel ve kullanışlıydı, fakat bizi bilirsin, nude tonlara asla hayır diyemeyiz, hele ki 9 farklı nude tonu için akan tüm sular durdu!

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Unnudes serisinin renkleri

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujlar Unnudes serisi
Nude rujlar herkesin makyaj koleksiyonunda olması gereken renkler. Maybelline New York Super Stay Matte Ink Unnudes serisinde de 9 yeni nude ton bulunuyor. Serinin en açık tonu 55 Driver. Nötr tonlu bir nude arıyorsan, Driver tam sana göre. İçerisinde biraz daha pembelik barındıran açık bir nude tonu içinse sana önerimiz 60 Poet. Her makyaja, özellikle de ışıltılı yaz makyajlarına çok yakışacak bir ton. Biraz daha koyu tonlu bir nude renk ise 65 Seductress. Her cilt tonunda mükemmel görünecek bu ton, ilk alınacaklar arasında yer alıyor bize göre.

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujlar Unnudes serisi

Gelelim sezonun moda tonlarından turunculara. Maybelline New York Super Stay Matte Ink Unnudes içerisindeki bu turuncu-kiremit tonları gerçekten can alıcı güzellikte.  Günlük makyajlara uyacak ve her cilt tonuna yakışacak 70 Amazonian en güzel turuncu tonlarından. Eğer biraz daha koyu ve sıcak bir kiremit tonu dersen de sana önerimiz 75 Fighter. Yine görür görmez vurulduğumuz bir diğer renk olan 80 Ruler ise mükemmel bir gül kurusu rengi. Bu renk de bu yaz mutlaka makyaj çantanda yer almalı.

Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujlar Unnudes serisi

Nude, mor ve gri tonlarının bir araya gelişi bizi hep heyecanlandırıyor. Maybelline New York Super Stay Matte Ink Unnudes serisinde de 3 farklı gri-mor tonu kalbimizi fethetti. Griye en yakın nude mor tonu olan 90 Huntress, özellikle gece makyajları için en iddialı renkler arasında. Sıcak tonlarla ile yapılan göz makyajlarıyla mükemmel bir uyum yakalıyor. Günün her anı, her durumda kolaylıkla kullanabileceğin bir nude mor tonu denemek istersen de tercihin 95 Visionary olmalı. Gerçek bir mor arıyor ve biraz da iddialı bir görünüm peşindeysen de 100 Philosopher tam sana göre! Özellikle bu yazın festival ve parti makyajının en iddialı rengi olacak, şimdiden bir kenara not et.

16 saate varan kalıcılıkları, mat bitişleri ve renkleri ile gönlümüzü fetheden Maybelline New York Super Stay Matte Ink Unnudes likit mat rujlar bizim için yeni bir tutku oldu. Seriye eklenen her yeni tonun yarattığı heyecanla, bu renklerden hangilerini seçeceğimiz konusunda epey zorluk yaşadık ve hepsinden birer tane edindik, sana da aynısını öneriyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler