Deniyoruz: Maybelline New York Superstay 24H Full Coverage Fondöten!

Favoriye Ekle
Deniyoruz: Maybelline New York Superstay 24H Full Coverage Fondöten!

Yüksek kapatıcılık, gün boyu kalıcılık ve kusursuz görünüm sunan Maybelline Superstay Fondöten’i denedik ve tüm detaylarını seninle paylaşıyoruz!

Yüksek kapatıcılığa sahip, ciltteki tüm kusurları gizleyen ama aynı zamanda da ağırlık yaratmayan bir fondöten her zaman başımızın tacı. Eğer sen de ten makyajında kusursuz bir bitiş arıyorsan, Maybelline Super Stay Fondöten tam sana göre. Bu yazımızda Super Stay Fondöten’i deniyoruz ve tüm detaylarıyla seninle birlikte inceliyoruz.

Maybelline Superstay 24H Fondöten’in Yapısı ve Kalıcılığı

Maybelline Superstay 24H Fondöten’in Yapısı ve Kalıcılığı

Maybelline Super Stay Fondöten, hem bitişiyle hem de yüksek kapatıcılığı ile en sevdiğimiz fondötenler arasında. Her bittiğinde yerine yenisini aldığımız, günlük makyajımızda da, gece makyajımızda da bizi yarı yolda bırakmayan bir fondöten.

Makyajın süper gücü dendiğinde aklına ilk ne geliyor? Pürüzsüz bir bitiş, tüm kusurları gizlenmiş porselen gibi bir cilt. İşte Maybelline Superstay Fondöten tam olarak bu işe yarıyor. Cilde uygulanır uygulanmaz kusursuz bir görüntü verirken, hafif yapısı sayesinde hiç ağırlık yaratmıyor ve kalıcılığı da inanılmaz yüksek. Yüksek kapatıcılığa sahip bir fondötenden bu kadar doğal bir etki elde etmek gerçekten de şaşırtıcı. İşin en güzel tarafı ise, Maybelline Superstay Fondöten’in cilde verdiği bu kusursuz etki, saatler içinde azalmıyor, bozulmuyor. 24 saate varan kalıcılığı ile bu pürüzsüz, porselen cilt etkisi gün boyu renk değiştirmeden, etkisi azalmadan kalıyor.

Editörün Önerisi: Eğer makyajında tamamen yüksek kalıcılık peşindeysen, yine Superstay serisinden Maybelline New York Superstay Matte Ink Rujlar’dan istediğin biri ile tamamlayabilirsin. 16 saate varan kalıcılıkları ile tazelemene gerek kalmayan bu likit mat rujların tüm renklerini keşfetmek istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

Maybelline Superstay 24H Fondöten’in Kapatıcı Etkisi

Maybelline Superstay 24H Fondöten’in Kapatıcı Etkisi

Eğer cildinde kusurlar, sivilce izleri, lekeler ve renk eşitsizlikleri varsa, yüksek kapatıcı fondöten kullanmak isteyebilirsin. Yüksek kapatıcılık demek ödün vermen gerektiği anlamına da gelmiyor. Cildindeki tüm kusurları gizleyebilir, aynı zamanda maske etkisi olmadan pürüzsüz bir görünüm de elde edebilirsin.

Maybelline Superstay 24H Fondöten Tonları

Maybelline Superstay 24H Fondöten Tonları

Maybelline Superstay Fondöten’in renkleri de tüm cilt tonlarına uyacak tonlarda. Açık tenliler Maybelline Superstay Fondöten 03 True Ivory ve 10 Ivory renklerini, buğday tenliler 21 Nude Beige ve 28 Soft Beige renklerini, esmerler ise Maybelline Superstay Fondöten 30 Sand ve 40 Fawn renklerini tercih edebilirler.

Maybelline Superstay 24H Fondöten Nasıl Kullanılır?

Maybelline Superstay 24H Fondöten Nasıl Kullanılır?

Maybelline Superstay Fondöten’in hafif formülü sayesinde uygulaması son derece kolay. Ciltte kayıp gidiyor ve çok kısa bir süre içerisinde dağılıyor. Yüksek kapatıcılığa sahip bir fondötenin bu kadar kolay ve eşit bir şekilde ciltte dağılıyor olması, fondötenin en iyi özelliklerinden biri.

Peki gelelim Super Stay Fondöten’i nasıl kullanabileceğine: İster parmaklarınla, ister fondöten fırçasıyla, istersen de nemli makyaj süngeri ile kolayca uygulayabilirsin. Dağıtmaya yüzünün orta kısmından başlayıp, dışa doğru devam edebilirsin. Eğer kapatıcılık etkisini artırmak istersen, gerekli yerlere ikinci bir katı da geçebilirsin.

Editörün Önerisi: Eğer makyaj öncesi cildinin ekstra neme ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan Maybelline Face Studio Makyaj Bazları'ndan Nemlendirici olanı kullanabilirsin. Senin cilt tipine göre hangi makyaj bazını kullanman gerektiğini öğrenmek için bu testimizi çözebilirsin.

Maybelline Superstay 24H Fondöten Kullananların Yorumları

Maybelline Superstay 24H Fondöten Kullananların Yorumları

Maybelline Superstay Fondöten’i favorilerimize ekleme konusunda yalnız değiliz. Bu fondöteni bir kere deneyen, resmen vazgeçemiyor! Gel birlikte Maybelline Superstay Fondöten kullananların yorumlarına göz atalım:

Seda:

“Günlük makyajımda bile sivilce lekelerim yüzünden yüksek kapatıcılığa ihtiyaç duyuyorum. Genelde kapatıcı fondötenler yüzde maske gibi dururken, Maybelline Superstay Fondöten hiç ağırlık yapmıyor. Yapısı da hiç kalın değil, dağıtırken hiç zorlanmıyorum.”

Buse:

“Eğer özel bir planım varsa ve cildimin porselen gibi görünmesini istiyorsam, hiç düşünmeden Super Stay Fondöteni kullanıyorum. Özellikle makyajımı yapıp tüm gün dışarıda olacaksam, kalıcılığı tüm ihtiyacımı karşılıyor. Gün içinde tazelemeye ihtiyaç duymuyorum.”

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön