loader

Deniyoruz: Maybelline New York Superstay Matte Ink Rujlar

Favoriye Ekle

Şimdi sana son dönemdeki favorilerimiz olan Maybelline New York Superstay Matte Ink likit mat rujlardan bahsedeceğiz ve dürüst olalım, bunu yaparken heyecanımızı bastırmakta zorlanıyoruz!

Likit mat rujlar hayatımıza girdi gireli, artık dudak makyajı konusunda sınır tanımamaya başladık. O bayıldığımız mat görüntü, resmen her makyajımızda vazgeçemediğimiz bir takıntı oldu ve likit mat rujları makyaj koleksiyonumuzun daimi üyeleri ilan ettik.

Peki Maybelline New York Superstay Matte Ink’lerin diğer likit mat rujlardan farkı ne? Neden bu kadar sevdik ve vazgeçemiyoruz? Hazırsan, anlatmaya başlayalım!

Maybelline New York Superstay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Maybelline New York Superstay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Çok değil, belki bir-iki sene önce, makyaj trendleri arasına likit mat rujlar bir bomba gibi düştü ve hızla popülerleşti. Makyaj.com editörleri olarak bugüne kadar denediğimiz likit mat rujun haddi hesabı yok, bu konuda iddialıyız! :)

Son dönemdeki yeni keşfimiz ve takıntımız da Maybelline Superstay Matte Ink’ler oldu. Peki neden bu kadar sevdik? Matte Ink’lerin yoğun rengi ve 16 saate kadar süren kalıcılığı, bizi kendine aşık eden özelliklerinden oldu.

Maybelline New York Superstay Matte Ink Likit Mat Rujlar 2

16 saat kalıcılık derken abartmıyoruz: Matte Ink’leri ilk denediğimiz gün yemek yedik ve kontrol ettik, çıkmadı! Aramızda dudağında Matte Ink ile duşa ve denize giren de var. Sonrasında aynaya baktığımızda yüzümüzdeki şaşkınlığı görmeliydin! Bu kadar kalıcılığa da dudakları kurutmadığını eklemezsek olmaz.

Renklerinin yoğunluğuna gelirsek eğer, tek seferde opak bir görünüm verdiği ve birikme yapmadığı için 5 yıldızı hak ediyor Matte Ink’ler. Tam yaza uygun 8 renk arasından seçim yapmak da oldukça zor, bize sorarsan tüm renkler muhteşem!

Maybelline New York Superstay Matte Ink Renkleri

Maybelline New York Superstay Matte Ink Renkleri

Toplam 8 renkten en çok hangisini sevdiğimizi sorarsan, bir birinci seçmek konusunda epey zorlanabiliriz. İlk üç renk, 05 Loyalist, 10 Dreamer ve 15 Lover, nude-pembe tonlarda ve bu yazın yok gibi makyaj trendine çok uyuyor.

Gelelim iki harika yaz rengine: 20 Pioneer ve 25 Herione. Her cilt tonuna yakışacak bir kırmızı ve turuncu ton, bizce bu yazın favori renkleri arasında. Özellikle yaz akşamlarında bronz tenler, bu iki renkle parlayacaklar!

Son olarak, sen de bizim gibi bordo-mor tonlarına bayılıyorsan, 40 Believer, 45 Escapist ve 50 Voyager tam sana göre! Bu koyu tonlar, gece makyajı için ideal seçenekler!

Maybelline New York Superstay Matte Ink Nasıl Sürülür?

Maybelline New York Superstay Matte Ink Nasıl Sürülür?

Maybelline New York Superstay Matte Ink sürerken dikkat etmen gereken noktalar mı? Yok ki! Bir kere ok şeklindeki aplikatörü sürmeyi inanılmaz kolaylaştırıyor. Sivri ucu sayesinde ne kadar kolay ve kusursuz uygulandığını görmelisin. Ortasındaki oluk sayesinde, fırçayı defalarca ruja sokup çıkartmaya gerek kalmıyor, tek seferde net bir renk verişi de bizce sihirli aplikatöründen geliyor. Matte Ink’i tek kat ve ince bir tabaka olarak uygulayıp kurumasını bekledikten sonra tüm gün dudağında kalacağından emin olabilirsin.

Editörün önerisi: Likit mat ruj sürerken, her zaman dikkat etmen gereken tek bir konu var, o da uygulamaya önce dudaklarının ortasından başlaman. İlk önce ruju dudaklarının orta kısmına sür, sonrasında da çerçevele. Böyle çok daha kolay sürüldüğünü göreceksin!

"Maybelline New York Superstay Matte Ink rujları nasıl çıkarırım?" diye sorduğunu duyar gibiyiz, çift fazlı makyaj temizleyicilerle son derece kolay çıkıyorlar, aklında bulunsun!

Eğer sen de süper kalıcı likit mat rujları seviyorsan, Maybelline New York Superstay Matte Ink’leri mutlaka ama mutlaka denemelisin! Ne kadar kalıcı olduklarını ve renklerinin güzelliğini gördüğünde, bizim gibi bağımlısı olacağına eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler