0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Deniyoruz: Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı

Favoriye Ekle

Kaş şekillendirmek için birbiri ardına çıkan kaş makyajı ürünleri her zaman radarımızda! Bugünkü keşfimiz ise Maybelline’in kaş dövmesi etkili yeni ürünü Tatoo Brow Kaş Pomadı!

Kaş farları, kaş maskaraları, kaş kalemleri ve şimdi de kaş pomadları, kaşlarımızı şekillendirmek için kullandığımız en pratik ürünlerden. Seyrek kaşları şekillendirmek, kaşlar arasındaki boşlukları doldurmak, kaşları belirginleştirmek ve daha doğal bir şekilde görünmelerini sağlamak için yepyeni bir ürünle tanıştık! Maybelline’in kaş dövmesi etkili ürünlerine yeni eklenen kaş pomadı Tattoo Brow, bugün merceğimiz altında!

Kaş Şekillendirme ve Kaş Yapma Teknikleri

Kaş Şekillendirme ve Kaş Yapma Teknikleri

Kaşların çok seyrek de olsa, sadece arasında ufak boşluklar da olsa, hatta kaşların gür ve kusursuz bile görünse, makyajını tamamlarken mutlaka kaşlarına da bir çekidüzen vermek istersin. Kaşlarının şekli ve tipi nasıl olursa olsun, belirgin ve doğal bir sonuç elde etmek için kullanabileceğin birçok kaş ürünü mevcut. Senin tercihine göre, kaş farları, kaş maskaraları, kaş jelleri ve kaş pomadlarını seçebilirsin.

Tek yapman gereken, kaşlarına mümkün olduğunca doğal bir görünüm vermek. Bunun için ilk adımda, kullanacağın kaş ürününün rengini doğru seçmelisin. Bunu yaparken, birebir saçlarınla aynı tonu seçmek yerine, kendi kaşlarının tonunda bir seçim yapmalısın. Doğru kaş ürünü rengini nasıl seçeceğini öğrenmek için bu makalemize göz atabilirsin.

Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı

Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı

Öncelikle “Kaş pomadı nedir?” sorusunu yanıtlayalım. Kaş pomadları, kremsi yapıda ve genellikle kaş fırçaları kullanarak uygulanan kalıcı ve etkili kaş ürünleridir. Kaşa tek seferde yoğun bir renk veren kaş pomadları, kremsi bir yapıya sahip oldukları için kolay uygulanır ve sabitlendikten sonra da tüm gün boyu kalıcı olurlar.

Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı ise, dövme etkili bir kaş ürünü. Yeni teknoloji ile kremsi bir yapıya sahip ve çok ufak bir miktarı bile etkili bir sonuç veriyor. En önemli kısmı ise dövme etkili ve suya dayanıklı oluşu, yani sabitlendikten sonra gün boyu bir yere kıpırdamıyor. Kaş şekillendirirken dövme etkili bir ürün arıyorsan, tam sana göre. Üstelik bir de kutusundan çift taraflı bir kaş fırçası da çıkıyor!

Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı’nın Yapısı

Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı’nın Yapısı

Kremsi yapısıyla, belki de bugüne kadar en kolay uygulanan kaş ürünlerinden biri olan Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı, belirgin ve doğal kaşlar elde etmek için ideal. Kutusundan çıkan fırçası sayesinde, kaş makyajı konusunda acemi bile olsan, kaşlarını bir-iki adımda doğal ve belirgin bir hale getirebilirsin.

Maybelline Tattoo Brow kaş pomadı son derece pigmentli, bu sayede de tek seferde aradığın etkili sonucu alabilirsin. Buna rağmen dilersen, artırarak da uygulayabilir, doğal bir sonuç elde edebilirsin.

Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı’nın Renkleri

Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı’nın Renkleri

Doğru kaş ürünü rengini seçmek bazen zor olabiliyor. Sıcak ve soğuk alt tonlu ürünler arasından cilt alt tonuna ve kendi kaş rengine göre doğru bir tercih yapabilirsin. Maybelline kaş pomadının ise 4 farklı rengi bulunuyor. Esmerlerden sarışınlara, bu 4 renk arasından sana en çok uyacak olanı kolayca seçebilirsin.

Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı’nın 01 Taupe rengi, özellikle sarışınlar için en doğru tercih. Küllü açık kahverengi tonundaki 01 Taupe, ten rengin açıksa sana tam uyacaktır. Eğer kumralsan da 03 Medium Brown rengini tercih edebilirsin.

Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı Nasıl Kullanılır?

Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı Nasıl Kullanılır?

Maybelline kaş pomadının en sevdiğimiz diğer bir tarafı ise kutusundan kendi kaş fırçasının çıkıyor olması. Bir tarafı kesik uçlu bir kaş fırçası, diğer tarafında da kaş tarama fırçası bulunun bu aplikatör ile kaşları doğal bir şekilde şekillendirmek inanılmaz kolay.

İlk adımda kaşlarını aşağı tarayarak kaşlarının dış çerçevesini kesik uçlu tarafla çizdikten sonra, boş kısımları doldur. Son adımda da kaş tarama fırçası ile kaşlarını tara. Böylece uyguladığın ürün hafifçe dağılmış olacak ve doğal bir görünüm elde etmiş olacaksın.

Maybelline New York Tattoo Brow Kaş Pomadı, hızlı bir şekilde sabitlendiği için üzerinden kaş maskarası ile geçmene de gerek yok. Belirgin kaşların, bozulma derdi olmadan 24 saate kadar kalıcı olacak!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/