loader

Deniyoruz: Maybelline New York The Colossal Big Shot Maskara

Favoriye Ekle

Son zamanların favori maskarasını denedik ve seninle paylaşıyoruz: Maybelline New York The Colossal Big Shot maskara!

Bizi eğer sık sık takip ediyorsan, maskara aşkımızı da iyi biliyorsun demektir. Ne türlü makyaj yaparsak yapalım, belirgin ve hacimli kirpikler her zaman favorimiz. Bugüne kadar denediğimiz maskaraların sayısını bile unuttuk ama aklımıza kazınan, elimizden düşüremediğimiz, makyaj çantalarımızın demirbaşı haline gelen Big Shot’ı tüm yönleriyle şimdi inceliyoruz!

Maybelline New York The Colossal Big Shot Maskara

Deniyoruz: Maybelline New York The Colossal Big Shot Maskara_1

Pek çoğumuzun makyajda en önem verdiği adımlardan biri de kirpikler. Seyrek, kısa, düz, uzun, çeşit çeşit kirpik yapısına göre binlerce maskara çeşidi arasından doğru olanı seçmek epey zor bir iş. Durum böyleyken de, nadir de olsa karşımıza çıkan iyi maskaralar resmen altın değerinde.

İşte bugün bu yazımızda “altın değerinde” bir maskaradan bahsedeceğiz sana. Kirpiklerin seyrek de olsa, düz de olsa, kısa da olsa uzun da olsa memnun kalacağın bir maskara. İmkansız geldi değil mi kulağa? Değil, deneyince ne demek istediğimizi anlayacaksın.

Bu mucizevi maskara nedir? diye soruyorsan hemen açıklıyoruz: Maybelline New York The Colossal Big Shot!

Dolgun kirpikler

Deniyoruz: Maybelline New York The Colossal Big Shot Maskara_2

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Dolgun kirpiklere kavuşmak için pek çok maskara denedik, Big Shot ise bugüne kadar denediklerimiz arasında en iyilerinden. Kıl yapılı fırçası kirpikleri harika bir şekilde kavrıyor ve tek seferde kökten uca o aradığımız hacmi veriyor.

İçeriğindeki kolajen formülü kirpiklere hacim verirken, bunu tek katta yapıyor oluşu hayranlık uyandırıcı. Öyle defalarca, kat kat maskara uygulamaya gerek yok ama ikinci katı sürüdüğünüzde şaşırtıcı bir hacim elde ediyorsunuz. Tek yapmanız gereken iki kat arasında kurumasına izin vermeden acele etmek.

Dramatik bakışın anahtarı

MAKYAJCOM (@makyajcom)`in paylaştığı bir gönderi (12 Haz 2017, 01:50 PDT)

Bu maskarayı neden bu kadar sevdiğimize gelirsek eğer, hacim veren maskaralarla ilgili deneyimimiz çok, ama bunu tek seferde yapan maskarayı bulduk mu ayrılamaz olduk. Big Shot’ı ne zaman sürsek çevremizden “Maskaran ne?” sorusunu duyar olduk.

Gün içinde kirpiklerin düşmesinden, maskaranın dökülmesinden veya akmasından endişe etmeden, tüm gün boyunca kıvrık ve hacimli kirpiklerimizin keyfini sürmek son derece keyifli, denediğinde neden bahsettiğimizi anlayacaksın!

"Bu maskara nasıl çıkar?” Diye soracak olursan eğer, Big Shot’ın diğer sevdiğimiz kısmı ise çok kolay çıkıyor oluşu. Öyle uzun uzun gözleri ovuşturmaya gerek kalmadan kolayca çıkıveriyor.

Kısacası Maybelline New York The Colossal Big Shot maskara bize göre bittikçe yenileyeceğimiz maskaralardan. Özellikle dramatik bakışlar elde etmek istediğimizde favorimiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler