loader

Deniyoruz: Maybelline New York Total Temptation Kahverengi Maskara

Favoriye Ekle

Doğal, yokmuş gibi makyajların yeni silahı: Kahverengi maskaralar! Maybelline New York’un yeni kahverengi maskarası Total Temptation Cocoa Maskara merceğimiz altında!

No makeup makeup” yani yokmuş gibi görünen makyajlar popülerliğini her gün daha da artırıyor. Porselen gibi görünen kusursuz ten makyajlarını çok sevsek de, zaman zaman hepimiz daha doğal görünümlerin peşine düşebiliyoruz. Kahverengi maskaralar da bu yolda yeni yardımcılarımız. Çok severek kullandığımız Maybelline rimellere yeni eklenen bir üye ile bugün karşındayız: Kahverengi Total Temptation Cocoa Maskara'yı tüm yönleriyle inceliyoruz!

Kahverengi Maskara

Kahverengi Maskara

Bugüne kadar hiç kahverengi maskara kullandın mı? Tıpkı siyah maskaralar gibi kirpiklere hacim, dolgunluk ve uzunluk veren kahverengi maskaralar, bir yandan da çok yumuşak, doğal ve taze bir görünüm veriyorlar. Hiçbir şey sürmemiş gibi görünen bir makyaj yapmak istediğinde, elinin altında bir kahverengi rimel arayacağın kesin!

Maybelline New York Total Temptation Cocoa Kahverengi Maskara

Maybelline New York Total Temptation Cocoa Kahverengi Maskara

Maybelline Total Temtation maskarayı kullananlar bilir, kirpiklerin tüy gibi hafif kalmasını ama aynı zamanda da hacim veren bu maskara, en sevdiklerimizden biri. İşin güzel tarafı ise şimdi kahverengi tonu ile makyaj çantamızdaki yerini de hemen aldı!

Kahverengi maskara ne işe yarar?” dersen, çok daha doğal ve enerjik görünmesini sağlayacak. Hem kirpiklerine yoğun bir hacim vermiş olacaksın, hem de kirpiklerin doğal görünecek. Maybelline kahverengi Total Temptation Maskara, yeni bağımlılığın olacak, buna emin olabilirsin.

Maybelline New York Total Temptation Cocoa Kahverengi Maskara’nın Yapısı

Maybelline New York Total Temptation Cocoa Kahverengi Maskara’nın Yapısı

Total Temptation Maskara'nın dayanılmaz Hindistan cevizi kokusunu hatırladın mı? İşte Kahverengi Total Temptation Cocoa ise iştah açan bir şekilde sıcak kakao kokusuna sahip. Üstelik tıpkı siyah versiyonu gibi Hindistan cevizi özü de içeriyor.

Kremsi yapısı sayesinde asla kirpiklerde ağırlık yaratmayan kahverengi Total Temptation Maskara, kirpiklere hacim verirken aynı zamanda tüy kadar da hafif kalmalarını sağlıyor. Gün içinde kirpiklerine dokunduğunda yumuşacık olduklarını ama bir o kadar da yoğun ve hacimli göründüklerini bilmek bağımlılık yaratacak kadar güzel bir his.

Maybelline New York Total Temptation Cocoa Kahverengi Maskara Nasıl Kullanılır?

Maybelline New York Total Temptation Cocoa Kahverengi Maskara Nasıl Kullanılır?

Bir maskaradan maksimum etkiyi almak için öncelikle kirpik diplerine oturtmayı ve zigzag hareketlerle yukarı doğru çekmeyi unutma. Kahverengi Total Temptation Maskara'nın kıl fırçasının yapısı, ürünü tüm kirpiklere eşit bir şekilde dağıtmak için çok kullanışlı. Birkaç adımda tüm kirpiklerine eşit bir şekilde hacim verebilirsin.

Eğer tek kattaki hacim ve yoğunluk etkisini artırmak istersen, Maybelline Total Temptation Cocoa’nın kremsi formülü sayesinde üst üste kolayca uygulayabilirsin. Bu kahverengi maskara ile kirpiklerinin ne kadar yoğun ve hacimli görünecekleri tamamen senin zevkine kalmış!

Yorumlar

1 Yorum

Meltem 15 May 2020 - 19:00

Denemek için almıştım bu ürünü iyi ki almışım kokusu olsun kirpikte çok güzel duruyor hacimli duruyor çok beğeniyorum elimde olan maskaralar bitsin tekrar alacağım

1 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
1 Kişi faydalı buldu
15 May 2020 - 19:00

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/