loader

Deniyoruz: Maybelline New York Total Temptation Maskara ile 1 Gün!

Favoriye Ekle

Son zamanların en çok konuşulan maskaralarından Maybelline New York Total Temptation maskarayı 1 gün boyunca denedik!

Son zamanların adından en çok söz ettiren maskarası Maybelline New York Total Temptation maskara, kirpikleri ağırlaştırmadan hacim verme özelliği, yumuşacık ve tüy gibi etkisiyle dikkatimizi çekiyor. Özellikle hindistan cevizi kokusuna sahip bir maskara kullanmak kulağa ayrı bir cazip geliyor. Maybelline New York’un Total Temptation maskarasını 1 gün boyunca deneyerek fotoğrafladık ve tüm fikirlerimizi paylaşıyoruz!

Maybelline New York Total Temptation Maskara

Deniyoruz: Maybelline New York Total Temptation Maskara ile 1 Gün!_1

Hem kirpiklere yoğun bir etki veren hem de bunu yaparken kirpiklerin tüy gibi hafif olmasını sağlayan Maybelline New York Total Temptation maskara her türlü makyaja yakışacak bir maskara. Günlük makyajda son derece rahat bir kullanım sağladığı gibi, verdiği yoğun etki sayesinde gece makyajlarında gözleri daha da ön plana çıkarabiliyor.

Günlük makyajdaki kullanımını test etmek için, yoğun bir iş gününün sabahında Maybelline New York Total Temptation maskarayı uyguladık ve gün boyu fotoğrafladık. Şimdi bu maskaranın gün boyu etkisini birlikte inceleyelim.

Ofis makyajı

Deniyoruz: Maybelline New York Total Temptation Maskara ile 1 Gün!_2
Ofise gitmeden önce yapılan hızlı ve gün boyu kalıcı makyajların artık neredeyse uzmanıyız! Makyaj.com ofisinde günler çoğunlukla yoğun geçiyor ve sabah makyaj yaparken kullandığımız makyaj malzemelerinin hem etkili hem de kalıcı olması bizim için en önemli özelliklerden.

Maybelline New York Total Temptation maskara ise bu arayışımıza tam bir çözüm sunuyor: Hem yoğun bir etki veriyor kirpiklere hem de yumuşacık bir etki vererek gün boyu rahat olmamızı sağlıyor. Ağırlaşmış kirpik hissinin ne kadar can sıkıcı olduğunu bilirsin, bu maskarada öyle bir şeye asla yer yok!

Deniyoruz: Maybelline New York Total Temptation Maskara ile 1 Gün!_3

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Öğle ve akşamüstü maskaramızı gözden geçirdiğimizde ise kirpiklerimizin görüntüsü sabahkiyle aynı görünüyor. Hacim etkisi kaybolmamış dökülme veya bulaşma olmamış. En güzel kısmı ise kirpiklerimize dokunduğumuzda verdiği yumuşak etki.

Akşam olup da yorucu iş günü sona erdiğinde ise Maybelline New York Total Temptation maskarada tek bir bozulma bile yok, hala sabah nasılsa aynı! Yorgun argın eve döndükten sonra makyajımızı çıkarırken de bizi hiç yormuyor. Bazen kolaya kaçtığımızı da itiraf edelim, makyaj temizleme mendili ile kolayca çıkıyor ve gözleri defalarca ovuşturmaya hiç gerek kalmıyor!

Deniyoruz: Maybelline New York Total Temptation Maskara ile 1 Gün!_4

Maybelline New York Total Temptation maskaranın kirpiklere verdiği hacim, arttırılabilir yoğunluk etkisi, yumuşacık ve tüy gibi hafif kirpik hissine kelimenin tam anlamıyla bayıldık! Gün boyu hacim etkisinden hiçbir şey kaybetmemesi, dökülme ve bulaşma yapmaması ve kolayca temizlenmesi sayesinde bizden tam not aldı. Bir de üstüne hindistan cevizi kokusuna sahip olması ekstra bir bonus! Eğer sen de kirpiklerin baştan çıkarıcı görünsün istiyorsan, Maybelline New York Total Temptation maskarayı bir an önce denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler