loader

Deniyoruz: Maybelline New York Volum’ Express Classic Ekstra Siyah Maskara ile Hacimli Kirpikler

Favoriye Ekle

Bir zamanlar çok severek kullandığımız Maybelline New York Volum’ Express Classic Ekstra Siyah Maskara şimdi yenilenen formülü ile tekrar karşımızda!

Maskara denemek en sevdiğimiz şeylerden biri, hele ki bu maskara uzun zaman önce çok severek kullandığımız, şimdiyse geliştirilen ve yenilenen formülü ile tekrar karşımıza çıkan bir maskaraysa! Maybelline New York’un çok sevdiğimiz Volum’ Express maskarası, yenilenen yapısıyla bu yazımızda tüm detaylarıyla seni bekliyor!

Maybelline New York Volum’ Express Classic Ekstra Siyah maskara

Maybelline New York Volum’ Express Classic Ekstra siyah maskara

Kirpiklere hem yoğun siyah bir etki hem de fark edilir bir hacim veren maskaralar her zaman favorimiz. Bir maskarayı da sevdik mi ondan vazgeçmemiz çok zor bizim için. Neyse ki zamanında çok sevdiğimiz, özellikle günlük makyajlara da çok uygun doğal ve hacimli bir etkisi olan Maybelline New York Volum’ Express Classic Ekstra Siyah maskara yenilenerek tekrar hayatımıza girdi.

Eğer sen de özellikle günlük makyajında klasik hacimli ve siyah kirpik görünümünü seviyorsan bu maskaranın geri dönüşü seni de en az bizim kadar çok sevindirecek.

Maybelline New York Volum’ Express Classic Ekstra Siyah maskarayı neden çok seviyoruz?

Maybelline New York Volum’ Express Classic Ekstra Siyah maskara
Tam kirpiklerine göre bir maskara bulmak, sen de çok iyi bilirsin ki öyle kolay olmuyor. Aradığın tüm özellikleri bir arada barındıran bir maskara gerçekten de bir nimet gibi. Yoğun hacim veren, topaklanmayan, ekstra siyah bir etki veren, hem günlük hem de özel makyajlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğin bir maskara arıyorsan, Maybelline New York Volum’ Express Classic Ekstra Siyah maskara tam sana göre.

Maybelline New York Volum’ Express Classic Ekstra Siyah maskarayı çok sevmemizin sebebi ise kirpiklere harika bir hacim verirken, uzman fırçası sayesinde asla ama asla topaklanma olmaması.

Tek katta verdiği hacim, tek tek ayrılmış ve simsiyah görüntü bize göre günlük makyaj için yeterliyken, gece makyajı veya ekstra yoğun bir etki istediğimiz zamanlarda birkaç kat üst üste uygulanabiliyor olması da en iyi özelliklerinden.

Maybelline New York Volum’ Express Classic Ekstra Siyah maskara

Güçlü formülü sayesinde gün boyu kalıcı olan Maybelline New York Volum’ Express Classic Ekstra Siyah maskarayı 3. Kata kadar topaklanmadan uygulayabiliyoruz ve kirpiklerimizde ne kadar hacim istersek topaklanmadan, bulaşmadan ve bozulmadan elde edebiliyoruz. İşte bu yüzden bu maskaranın eskisinden güçlü bir şekilde dönüşüne çok sevindik!

Eğer sen de hem günlük hem gece makyajlarında artırılabilir hacim etkili, topaklanmayan, kirpikleri tek tek ayıran, simsiyah bitişli bir maskara arıyorsan, Maybelline New York Volum’ Express Classic Ekstra Siyah maskarayı mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/