loader

Deniyoruz: Maybelline Nudes of New York Far Paleti

Favoriye Ekle

Her durumun kurtarıcısı nude tonlu far paletleri makyaj çantalarımızın olmazsa olmazlarından. Maybelline Nudes of New York far paleti’ni denedik, birlikte inceliyoruz!

Ne kadar çok far paletimiz olursa olsun, bize hiçbir zaman yeterli gelmiyor. Son zamanların yükselen trendlerinden nude-doğal tonlu far paletleri ise elimizden düşüremediklerimizden. Hem gündüz, hem gece, hem de dumanlı göz makyajları için çok kullanışlı olan Maybelline Nudes of New York far paletini denedik ve tüm yorumlarımızla karşındayız!

Maybelline Nudes of New York far paletinin özellikleri

https://scontent-frx5-1.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/e35/s1080x1080/84352716_222894052202422_1306081825960344725_n.jpg?_nc_ht=scontent-frx5-1.cdninstagram.com&_nc_cat=110&_nc_ohc=_RQi3SHYIVMAX-37xCm&oh=61ea846676883bafc40bc6d7b5d5d02f&oe=5E85BA96

Doğal tonlu göz makyajları, son zamanların yükselen makyaj trendlerinden. Her zaman ve her durumda çok kullanışlı olan bu nude farlar tonları, doğal ve sade bir göz makyajı elde etmek için herkesin sahip olması gereken tonlar. Gündüz için hafif ve sade bir göz makyajı, gece için gölgeli ve koyu bir göz makyajı, bir parti için altın tonlarında ışıltılı bir göz makyajı veya kusursuz bir smokey makyaj. Tek bir far paletiyle tüm bu makyaj modellerini çıkarabilmek tam bir lüks.

Maybelline Nudes of New York far paleti, 16 nude tondan oluşuyor. Cilde mükemmel bir uyum sağlayan bu nude ve nötr tonlu farlar, her türlü göz makyajı modeli için son derece kullanışlı. Pembe, bordo, altın, kahve ve boz tonlarda farların hepsi birbiriyle çok uyumlu. Tek tonda makyaj yapabileceğin gibi, altın ve kahveleri, pembe ve bordoları birlikte kullanarak daha çarpıcı göz makyajları elde etmek de mümkün. Far paletindeki 16 rengin her biri birbiriyle uyumlu ve birlikte kullanılabilir tonlar. Bu sayede “Hangi rengi kullanmalıyım?” gibi bir kararsızlık anı da ortadan kalkmış oluyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Nudes of New York far paletinin yapısı

Maybelline Nudes of New York far paletinin yapısı

Maybelline Nudes of New York far paletindeki farların yapısı son derece yumuşak ve pudramsı. Yüksek pigmentasyona sahip bu farlar, tek seferde yoğun bir renk veriyorlar ve çok kolay dağılıyorlar. Beyaz ton olmadan yoğun renk verdikleri için de göz makyajının daha kolay ve hızlı yapılmasını sağlıyorlar.

Maybelline Nudes of New York far paleti, günlük makyajda çok kullanışlı olduğu gibi, özellikle seyahatlarde de büyük bir kurtarıcı. Eğer yanına tek bir far paleti alma şansın varsa, Maybelline Nudes of New York far paleti, zengin renk çeşitleriyle ihtiyacın olan tüm göz makyajı modellerini kolayca yapabilmen için yeterli.

Maybelline Nudes of New York far paleti nasıl kullanılır?

Maybelline Nudes of New York far paleti nasıl kullanılır?

Maybelline Nudes of New York far paletinin en güzel taraflarından biri, katlanma bölgesi için kullanılabilecek far tonları barındırması. Dumanlı pembe, açık kahve ve sıcak turuncu gibi gözün katlanma bölgesine uygulanabilecek geçiş renkleri ile göz makyajına başlayabilirsin.

Gözüne derinlik vermek için koyu renkleri dış köşelere uygulayabilir, göz kapağına da boyut eklemek için metalik altın ve bakır tonlarını uygulayabilirsin. Işıltılı açık tonları da göz pınarlarına ve göz kapağının tam ortasına uygulayabilirsin.

Editörün Notu: Nude tonlar kullanarak yaptığın göz makyajını, kirpik liftingi etkisiyle tamamlamak istersen, Maybelline Falsies Lash Lift maskarayı denemeni öneririz. Profesyonel kirpik liftingi uygulamasından ilham alarak tasarlanmış bu maskara, kirpikleri dipten kaldırarak kıvırıyor ve kirpik liftingi etkisi veriyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/