loader

Deniyoruz: Maybelline Rocket Maskara

Favoriye Ekle

Roket hızında hacimlenen kirpikler için Maybelline Volum’ Express Rocket Maskara yorumlarımızla karşındayız!

Simsiyah ve yoğun hacimli kirpikler her zaman hedefimiz, bu hedefe giden yolda da onlarca maskara denedik. Uygular uygulamaz kirpiklere anında hacim veren, en seyrek kirpikleri bile olduklarından kat be kat yoğun gösteren maskaralar ise her zaman favorimiz. Bu yazımızda, kirpiklere roket hızında hacim veren Maybelline Rocket Maskara’yı denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Maybelline Rocket Maskara

Maybelline Rocket Maskara

Eğer seyrek ve cılız kirpiklerin varsa, yoğun hacim veren maskaralar senin için en iyi seçenekler. Bakışlarını belirginleştirmek, yoğun ve hacimli kirpiklere sahip olmak için, kirpiklere hacim veren maskaraları kullanmalısın. Kullanacağın maskara kirpiklerine hacim verirken, kirpiklerini birbirine yapıştırmamalı ve topaklanmamalı.

Maybelline Volum’ Express Rocket Maskara, kirpiklere anında 8 kata kadar hacim veren, resmen roket etkili bir maskara. Daha ilk uygulamada bile gözle görülür fark yaratan, en sevilen Maybelline maskaralardan biri olan Rocket Maskara özelliklerine daha yakından bakalım…

Maybelline Rocket Maskara’nın Özellikleri

Maybelline Rocket Maskara’nın Özellikleri

Roket hızında, ateşleyici bakışlar elde etmek için, Rocket Maskara’dan daha iyisini düşünemiyoruz! Bu maskarayı bir kere denedikten sonra ne demek istediğimizi anlayacaksın.

  • Özel teknolojili silikon fırçaya sahip.
  • Kirpikleri kökten uca kavrayarak anında hacimlendiriyor.
  • Kirpiklere 8 kata kadar hacim veriyor.
  • Bulaşmayan ve topaklanmayan, jel formüle sahip.
  • Kirpiklere simsiyah bir etki veriyor.
  • Kolay uygulanıyor, kirpiklerin yumuşak hissedilmesini sağlıyor.

Maybelline Rocket Maskara’nın Etkisi

Maybelline Rocket Maskara’nın Etkisi

Eğer hacim etkili maskaranın etkisini, öyle kat kat uygulamadan, tek seferde görmek istiyorsan, Maybelline Rocket Maskara’nın anında hacim veren etkisi çok hoşuna gidecek. Tabii bu etki sana kalmış, sadece bir katla sınırlı kalmak zorunda değilsin. Maybelline Rocket Maskara, topaklanmayan bir formüle sahip olduğu için istediğin hacim etkisini elde edene kadar birkaç kat da uygulayabilirsin.

Tek yapman gereken, Rocket Maskara’nın silikon fırçasını kirpik diplerine oturtup zik zak hareketlerle yukarı doğru uygulamak. Eğer iki kat uygulamak istersen, ilk kattan sonra biraz kurumasını bekleyebilirsin. Sonrasında kirpiklerinin 8 kata kadar hacim etkisi kazandığını ve buna rağmen yumuşacık olduklarını göreceksin.

Maybelline Rocket Maskara gün içerisinde kirpiklere verdiği hacim etkisini kaybetmiyor, göz altına dökülme yapmıyor ve çift fazlı göz makyajı temizleyicisiyle kolayca temizleniyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler