loader

Deniyoruz: Maybelline Sky High Maskara

Favoriye Ekle

Son zamanların en popüler Maybelline yeni maskarasını birlikte deniyoruz: Maybelline Sky High Maskara yorumlarımızla karşındayız!

Çıktığı ilk günden beri Amerika’da 4 kere stokları tükenen, Tiktok’ta viral olan bir maskara ile karşındayız: Maybelline Sky High Maskara! Peki bu maskarayı bu kadar popüler eden ne diye soracak olursan, en ama en kısa kirpiklere bile limitsiz bir uzunluk vermesi. Seni daha fazla meraklandırmadan, Lash Sensational ailesine yeni katılan Maybelline Lash Sensational Sky High Maskara yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Maybelline Lash Sensational Sky High Maskara

Maybelline Sky High Maskara

Kirpiklerimiz şöyle gökyüzüne kadar uzansa, başka ne isterdik? Asla azla yetinemeyiz, bir de göz alıcı bir hacime sahip olmalarını isterdik. Peki, çok şey mi istiyoruz? Aslında evet… Çünkü eskiden maskaralar genellikle tek bir amaca yönelik olurlardı: Ya hacim, ya uzunluk, ya da tek tek ayırma. Bunların hepsinin bir arada olmasını istemek biraz imkansızı istemek gibiydi. Ama tabii ki artık o günler geride kaldı!

Maybelline Sky High Maskara’yı ilk önce Tiktok’ta gördük. Bir anda Tiktok’ta viral olan bu maskara, uygulayan herkesin kirpiklerine inanılmaz bir uzunluk veriyordu ve anında stokları tükendi. Toplamda 4 kere, Amerika genelinde stokları tükenmiş bir maskaradan bahsediyoruz! Durum böyle olunca, biz de geri sayıma başladık, Sky High Maskara’yı bekledik ve sonunda o gün geldi! Kirpiklere limitsiz uzunluk ve hacim veren bu maskarayı denedik ve önceden söyleyelim: Bu kadar popüler olmayı sonuna kadar hak ediyor!

Maybelline Sky High Maskara’nın Özellikleri

Maybelline Sky High Maskara’nın Özellikleri

Gelelim Sky High Maskara’nın özelliklerine:

  • Tüm kirpiklere, kökten uca limitsiz uzunluk ve hacim veriyor.
  • Gün boyu etkisini sürdürüyor, kalıcı bir formüle sahip.
  • Kirpikleri uzatırken birbirine yapıştırmıyor, topaklanmıyor.
  • Esnek silikon fırçası sayesinde en kısa kirpiklere bile ulaşabiliyor.
  • Bambu özü ve fiberler içeren formülüyle kirpiklerin gökyüzüne kadar uzanmasını sağlıyor.
  • Kolayca temizleniyor ve kalıntı bırakmıyor.
  • Etkisini artırmak için üst üste 2 kat uygulanabiliyor.
  • İnce fırçası sayesinde alt kirpiklere de kolayca uygulanabiliyor.
  • Gün içerisinde göz altına akma ve dökülme yapmıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Sky High Maskara Nasıl Uygulanır?

Maybelline Sky High Maskara Nasıl Uygulanır?

Sky High Maskara’nın en sevdiğimiz kısmı, esnek ve yumuşacık bir fırçaya sahip olması. Bu sayede en kısa kirpikleri bile çok rahat bir şekilde kavrayarak uzatabiliyor. Uygularken göz kapağında iz bırakmaması ve tek katta bile uzunluk etkisini vermesi, çok sevdiğimiz bir özelliği oldu. Bu maskarayı uyguladıktan sonra kirpiklerin resmen kaşlarına kadar değecek!

Maybelline Sky High Maskara Nasıl Uygulanır 2

Tek yapman gereken, Maybelline Sky High Maskara’yı kirpik diplerine oturttuktan sonra yukarı doğru uygulamak. Birkaç fırça darbesi sonunda kirpiklerinin ne kadar uzadıklarını kendi gözlerinle görebilirsin. Eğer hacim etkisini biraz daha artırmak istersen, hafifçe kurumasını bekledikten sonra 2. katı da uygulayabilirsin. Sky High maskarayı temizlemesi de son derece kolay. Her zaman kullandığımız micellar sularla bile kolayca çıkıyor ve geride kalıntı bırakmıyor.

Maybelline Sky High Waterproof Maskara

Maybelline Sky High Waterproof Maskara

Kirpiklerindeki limitsiz uzunluk ve hacim etkisinin bir de suya dayanıklı formül ile en zor durumlarda bile seni yarı yolda bırakmasını istemiyorsan, Maybelline Sky High Waterproof Maskara tam sana göre.

Yağmurlu günler, nemli havalar, spor ve duygusal anlar artık maskaranın önünde bir engel değil. Ne yaparsan yap akmayacağına emin olduğun, kirpiklerini gökyüzüne kadar uzatıp hacim veren bu maskara son zamanlarda favorimiz. Üstelik gün içinde hiç akmayıp, çift fazlı makyaj temizleyicilerle de çok kolay temizleniyor.

Maybelline Sky High Cosmic Black Maskara

Maybelline Sky High Cosmic Black Maskara

Tüm kirpiklerde limitsiz uzunluk ile birlikte bir de sonsuz siyahlık etkisini istersen, o zaman Maybelline Sky High Cosmic Black Maskara tam sana göre demektir. Ekstra siyah formüllü bu Sky High Maskara, kirpiklerinde çok daha yoğun bir siyah etki isteyenler için en iyi maskara seçeneklerinden biri.

Maybelline Sky High Cosmic Black Maskara

Bakışlarına daha derinlik katmak istiyorsan, aynı zamanda da kirpiklerin upuzun görünsün istiyorsan, Maybelline Sky High Cosmic Black'i mutlaka denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler