loader

Deniyoruz: Maybelline Slay with Super Stay Koleksiyonu

Favoriye Ekle

Kalıcı makyaj konusunda Maybelline Super Stay ürünlerinin ne kadar başarılı olduğunu bilirsin. Şimdi ise Maybelline New York Slay with Super Stay koleksiyonu ile en kalıcı makyajın sırlarını keşfediyoruz.Maybelline Super Stay Fondöten ve Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar, bugüne kadar kullandığımız en kalıcı makyaj malzemelerinden. Yüksek kapatıcılığı ve gün boyu kalıcılıklarıyla çok severek kullandığımız Superstay Fondötenler, süper mat bitişleri ve süper kalıcılıklarıyla ruj tazeleme devrini kapatan Super Stay Matte Ink Rujlardan sonra en çok beklediğimiz şey oldu ve Maybelline Super Stay koleksiyonu genişledi. Maybelline Super Stay Stick Fondöten'i, Super Stay Kapatıcı’yı ve Super Stay Ink Crayon Kalem Ruj’ları denedik ve tüm detaylarıyla anlatıyoruz!

Maybelline Super Stay Çok Amaçlı Stick Fondöten

Maybelline Super Stay Çok Amaçlı Stick Fondöten

Yüksek kapatıcılık, kusursuz bir ten makyajı ve tüm gün boyu kalıcılık dendiğinde akla ilk gelen fondöten: Maybelline Superstay Fondöten. Şimdi ise bu koleksiyonla beraber Super Stay Stik Fondöten ile tanıştık. Çok amaçlı kullanılabilen bu stick fondöten, tıpkı likit versiyonu gibi son derece kalıcı ve yüksek kapatıcılığa sahip.

Maybelline Super Stay Çok Amaçlı Stick Fondöten renkleri

Maybelline Super Stay Stik Fondöten’in en güzel tarafı ise arkasında en zor alanlara bile ulaşabilen eğimli sünger ucunun bulunması. Bu stick fondötenin yapısı o kadar güzel ki, saniyeler içinde yüze uygulayıp, süngeri ile dağıtmak inanılmaz pratik. Kendi cildinin tonunu seçerek kusursuz bir cilt makyajı elde edebilir, koyu rengi ile kontür yaparak yüzünü boyutlandırabilir, çantana atarak da gün içinde kolay bir şekilde makyajını tazeleyebilirsin. Kremsi pudra formülü ile ciltte çok kolay dağılıyor ve kusursuz bir bitiş veriyor. 5 cilt tonu ile uyumlu renk bir de koyu kontür rengi bulunuyor.

Maybelline Super Stay Kapatıcı

Maybelline Super Stay Kapatıcı

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

En kapatıcı ve en kalıcı fondötenlerden biri olan Maybelline Super Stay’in bir kapatıcısının olması resmen rüya gibi bir şey! Göz altındaki en koyu halkaları, en inatçı sivilce izleri ve lekeleri tek seferde gizleyebilen, kolay dağılan ve 24 saat kalıcı olan bir kapatıcıya hangimiz “Hayır” diyebiliriz ki? Maybelline Super Stay Kapatıcı ise bu özellikleri ile daha ilk deneyişimizde en iyi kapatıcılar listemize girdi bile.

Maybelline Super Stay Kapatıcı 2

Kolay uygulama sağlayan sünger ucu, çok yüksek kapatıcılığa sahip olması, suya ve transfere dayanıklı oluşu ile gerçekten de mükemmel. En açık tenlilerden esmerlere kadar, her cilt tonuna hitap eden 7 renk seçeneği de bulunuyor. Bize sorarsan vakit kaybetmeden Super Stay Kapatıcı’yı bir an önce denemelisin!

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar

Kalem rujlar uygulama kolaylığı açısından en sevdiklerimizden. Bu pratik özelliklerinin yanı sıra, yoğun mat bitişleri ve 8 saatle kadar kalıcı oluşlarıyla Maybelline Super Stay Ink Crayon Rujlar, makyaj çantalarımızın vazgeçilmezleri olacak gibi görünüyorlar.

Bu kalem rujların en güzel tarafı ise uçlarının sivri bir kalem gibi olmaları ve dudak kalemine ihtiyaç bırakmadan tek seferde kusursuz bir uygulama sağlamaları. Kalem rujun arkasındaki minik kalemtıraşlar sayesinde de ruju kullandıkça ucunu sivrileştirmek de çok kolay.

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar 2

Dudakta ağırlık yapmadan mat bir bitiş sağlayan, son zamanların en trend 10 ruj rengini barındıran bu kalem ruj serisi gerçekten bir harika. Sonbahara çok yakışacak bordo ve mor tonlarına tek kelimeyle bayıldık!

Maybelline Super Stay Kalıcılık Artırıcı Makyaj Bazı

Maybelline Super Stay Kalıcılık Artırıcı Makyaj Bazı

Photo Credit: syafiqahhashimxoxo

Kalıcılık dendi mi makyaj bazı olmadan olmaz! Super Stay'in kalıcılığını en yüksek seviyeye çıkarmak için bu koleksiyondaki Maybelline Slay With Super Stay koleksiyonundaki Kalıcılık Artırıcı Makyaj Bazı'nı denemelisin. Eğer fondöteninin kalıcılığını artırmak, gün içinde makyajının ilk yaptığın andaki gibi kalmasını sağlamak, matlaşmasına ve renginin solmasını engellemek istiyorsan, Super Stay Makyaj Bazı bu konuda çok başarılı.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler