loader

Deniyoruz: Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Rujlar

Favoriye Ekle

Kalıcı, mat ve pratik: Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Ruj’ları deniyoruz!

Ruj dendiğinde bizim için akan sular durur! Likit mat rujlardan dudak parlatıcılarına, her çeşit rujun farklı renklerine sahip olsak da, her yeni çıkan ruju denemek için de sabırsızlandığımız bir gerçek. Son zamanlarda deneyip çok sevdiğimiz, hem kalıcı hem de mat bitişiyle bizi tavlayan, uygulaması son derece pratik olan bir ruj serisiyle karşındayız! Maybelline New York’un Slay with Super Stay koleksiyonundaki Ink Crayon Kalem Mat Rujlar'ın özelliklerini ve renklerini bu yazımızda bulabilirsin!

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar

Maybelline rujlar, makyaj koleksiyonumuzda en çok yer kaplayan makyaj malzemelerimizden. Color Sensational rujlarla başladığımız koleksiyonumuz, Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlarla genişledi ve şimdi de yeni favorilerimiz Super Stay Ink Crayon Kalem Rujlarla iyice çeşitlendi. 8 saat kalıcılık, yoğun mat bitiş ve sivri ucu sayesinde kolay uygulanan bu kalem rujları elimizden düşüremedik. Bu kalem rujlar madem ki bu kadar güzeller, bir an önce seninle de paylaşmalıydık!

Kalem rujlar, uygulama kolaylığı sayesinde en severek kullandığımız ruj çeşitlerinden. Sivri uçları sayesinde mükemmel uygulama sağlayan Maybelline Super Stay Ink Crayon rujlar, tam çantaya atıp çıkmalık. 10 farklı rengi ile her makyaj stiline uyacak bir seçenek bulabilir, arkasındaki kalemtıraş ile rujun ucunu kolayca sivriltip her zaman kusursuz bir uygulama elde edebilirsin.

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujların Yapısı

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujların Yapısı

8 saate kadar kalıcı ve yoğun mat bitişli Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar, dudakta hiç ağırlık yaratmıyorlar ve yokmuş gibi hissettiriyorlar. Sivri uçları sayesinde dudak kalemine ihtiyaç duymadan en koyu renkleri bile tek seferde uygulamak son derece kolay.

Bu kalem rujların en güzel tarafı ise her birinin arkasında minik bir kalemtıraş yer alıyor olması. Bu sayede nerede olursan ol kalem rujunun ucunu dilediğin gibi sivriltebilir ve kolayca uygulayabilirsin. Gel şimdi birlikte, Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar’ın denediğimiz 6 rengine birlikte bakalım.

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar – 05 Live on the Edge

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar – 05 Live on the Edge

Eğer gül kurusu rujları seviyorsan, Super Stay Ink Crayon rujlardan 05 Live on the Edge tam sana göre. Hem gündüz hem de gece makyajında kullanabileceğin bu koyu gül kusursu tonu, sonbaharın favorilerinden olacak!

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar – 25 Stay Exceptional

Deniyoruz: Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Rujlar_1

Pembe nude rujlar her durumun kurtarıcısı. Özellikle dumanlı göz makyajları ile çok kullanışlı olan pembe nude tonları makyaj çantandan eksik etmemelisin. Ink Crayon rujlardan 25 Stay Exceptional ise her cilt tonuna yakışacak bir nude ruj.

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar – 30 Seek Adventure

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar – 30 Seek Adventure

Pembe rujlar hem yaz hem de kış mevsiminde vazgeçemediklerimizden. Eğer her makyajına yakışacak bir pembe ruj arıyorsan, Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar’dan 30 Seek Adventure rengini mutlaka denemelisin.

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar – 45 Hustle in Heels

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar – 45 Hustle in Heels

Sıcak tonlu kırmızı rujlar, herkesin sahip olması gereken tonlardan. Sade bir göz makyajı ile çok güzel duran bu tonu bir an önce denemelisin. Sıcak tonu ile seni çok enerjik gösterecek Ink Crayon 45 Hustle in Heels’e makyaj çantanda bir yer aç!

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar – 60 Accept a Dare

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar – 60 Accept a Dare

Sıcak tonlu morlar, makyaj trendlerinde her zaman yükselişte. Super Stay Ink Crayon Kalem Rujlar’dan 60 Accept a Dare ise herkese yakışacak cinsten bir mor tonu. Eğer günlük makyajında biraz daha canlı ve dikkat çekici bir renk kullanmak istersen, bu renk her zaman joker!

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar – 65 Settle For More

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar – 65 Settle For More

Bordo ruj olmadan sonbahar olmaz! Bu sonbahar, en sevilen bordo rujlardan biri olmaya aday olan Ink Crayon 65 Sette For More rengi ise serideki en iddialı renklerden. Eğer hem günlük hem de gece makyajında rahatça kullanabileceğin bir bordo ruj arıyorsan, bu renk tam sana göre.


Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujların Yeni Renkleri

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlarrın yeni renkleri

Her güzel şeyde olduğu gibi, Super Stay Ink Crayon kalem rujlara da yeni renkler eklendi! Pembe tonlarındaki bu yeni 4 renk, anında makyaj koleksiyonlarımızdaki yerini aldı.

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar - 75 Speak Your Mind

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar 75 speak your mind

Koyu pembe-nude tonlu Ink Crayon 75 Speak Your Mind, son derece iddialı bir renk. Gündüz makyajlarında rahatlıkla kullanabileceğin gibi, dumanlı gece göz makyajına da son derece yakışacak bir renk.

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar - 80 Run The World

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar 80 run the world

Makyajında pembe tonlarını kullanmayı seviyorsan, Ink Crayon 80 Run The World rengini tercih edebilirsin. Tam bir pembe tonu olan bu mat ruj, tüm cilt renklerine yakışacak bir renge sahip.

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar - 85 Change Is Good

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar 85 change is good

Pembenin baharatlı tonlarını seviyorsan, Ink Crayon 85 Change Is Good tam sana göre demektir. Turuncu alt tonlu bu pembe ruj, kiretmit renkli rujları sevenlerin kalbini fethedecek. Her tondaki makyajla da son derece uyumlu.

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar - 90 Keep It Fun

Maybelline Super Stay Ink Crayon Kalem Mat Rujlar 90 keep it funPembe nude rujlar, hepimizin makyaj çantalarının vazgeçilmezi. Ink Crayon 90 Keep It Fun ise her türlü makyaja uyabilecek, gece veya gündüz fark etmeden kullanılabilecek bir pembe-nude tonuna sahip.

Yorumlar

1 Yorum

Makyaj.com Üyesi 14 Ara 2019 - 17:31

Merhaba maybellinne in bu serisi sadece gratise özeldi diye biliyorum. Ve şuan marka gratisten çekildi. Online sitesinde indirimsiz hali mevcut ürünlerin, bu ürünü başka nerelerden satın alabiliriz? Teşekkürler.

3 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
3 Kişi faydalı buldu
14 Ara 2019 - 17:31

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/