loader

Deniyoruz: Maybelline Super Stay Kapatıcı

Favoriye Ekle

En kalıcı kapatıcıların başında gelen Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı’yı deniyoruz!

Birçoğumuz için kapatıcı, makyajın olmazsa olmaz adımlarından biri. Göz altı morluklarını, ciltteki izleri ve lekeleri gizlemek için, fondöten kullanmasak bile dışarı çıkarken kapatıcı uygulamayı atlamıyoruz. Bu yazımızda, denediğimiz en kalıcı kapatıcılardan biri olan Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı’yı denedik ve yorumlarımızı paylaşmaya geldik!

Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı

Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı

Eğer göz altında morluklar, cildinde lekeler ve izler varsa, kapatıcı adımı senin için önemli olmalı. Yüksek kapatıcılığa sahip, uzun süre etkisini kaybetmede kalan ve ağırlık yaratmayan bir kapatıcı bulmak her zaman kolay olmuyor.

Kapatıcılığı yüksek olan kapatıcılar genellikle kalın bir katman yaratabiliyor, çizgilere dolabiliyor, gün içinde de göz altı bölgesinde kuru görünüme neden olabiliyor. Ama biz öyle bir kapatıcı denedik ki, tüm beklentilerimizi karşıladı. Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı kullananlar olarak yorumlarımızı paylaşmaya geldik!

Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı’nın Özellikleri

Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı’nın Özellikleri

Sadece biz değil, çevremizde de Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı’yı deneyip daha ilk kullanışta aşık olmayan yok! Bizim için en iyi kapatıcılardan biri olan Maybelline Super Stay Kapatıcı'nın özelliklerine daha yakından bakalım:

  • 30 saate kadar* kalıcı bir formüle sahip.
  • Tek seferde yüksek bir kapatıcılık veriyor.
  • Suya, tere ve bulaşmaya dayanıklı. Transfer olup uçup gitmiyor.
  • Ciltte ağırlık yaratmıyor, nefes almasını sağlıyor.
  • Mat bir bitişi var ama asla kuruluk yaratmıyor.
  • Hassas ciltlerin kullanımına uygun.
  • Vegan formüle sahip.

Esnek aplikatörü sayesinde en dar noktalara bile kolaylıkla uygulanabiliyor.

Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı’yı kullandığımız bir gün boyunca, etkisini hiç kaybetmediğini fark ettik. Gün içerisinde çizgilere dolma, göz çevresini kuru gösterme ve renginin solması gibi durumlarla hiç karşılaşmadık. Sabah nasıl uyguladıysak, akşam makyajımızı temizlerken aynı şekilde yoğun kapatıcılığını koruyordu.

Uygulayıp dağıttıktan sonra sabitlendiği için göz kapağı üzerinde kullanması da elverişli. Göz kapağının katlanma bölgesinde birikme yapmadı. Bizce bu bir kapatıcı için en iyi özelliklerden biri!

Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı’nın Renkleri

Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı’nın Renkleri

Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı’nın tam 4 rengi bulunuyor. 10 Light rengi açık tenliler için, 20 Sand ve 25 Medium renkleri buğday tenliler, 30 Honey rengi ise esmerler için son derece uygun. Renklerin hepsi nötr alt tonlu, ne sarı ne de pembe bir alt ton barındırmıyor. Bu da cilt tonuna kolay uyum göstermesini sağlıyor.

Eğer tüm gün bozulmayan, ne yaparsan yap etkisini kaybetmeyen, yüksek kapatıcılıkta ama ağırlık ve kuruluk yaratmayan iyi bir kapatıcı arıyorsan, Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı’yı bir an önce denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler