loader

Deniyoruz: Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition Likit Mat Rujlar

Favoriye Ekle

Maybelline Super Stay Matte Ink likit mat rujlar, en popüler mat rujlar arasında liste başı! Bugünkü yazımızın konukları ise 5 pembe ton içeren Super Stay Matte Ink Pink Edition likit mat rujlar!

Maybelline Super Stay Matte Ink likit mat rujları ne kadar sevdiğimizi biliyor olmalısın. Mat bitişli, çok çok çok kalıcı, yemeye, içmeye, günün her şartına dayanıklı ve geniş renk seçeneğine sahip Matte Ink rujlar “mat ruj” dendiğinde aklımıza ilk gelenlerden. Bu yazımızda da Matte Ink ruj ailesine eklenen pembe tonlu Pink Edition serisini tek tek inceledik.

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition Likit Mat Rujlar

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition Likit Mat Rujlar

Maybelline Super Stay Matte Ink rujların kalıcılık ve matlık dışında diğer bir sevdiğimiz özellikleri ise çok farklı renk seçeneklerinin olması. Bugüne kadar 27 farklı rengi olan bu likit mat ruj ailesine şimdi bir de 5 farklı pembe tonu eklendi. En iyi nude, kırmızı, bordo, hatta lavivert, mor gibi renkleri barındıran Maybelline Super Stay Matte Ink rujlara eklenen Pink Edition serisi ile tüm makyaj stillerine yakışacak 5 pembe tonu da eklendi.

Pembe ruj dendiğinde bizde akan sular durduğu için, tabii ki Matte Ink Pink Edition rujların her rengini denedik. Bakalım sen de inceledikten sonra en çok hangilerini seveceksin? (Spoiler Alert: Hepsi!)

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition Rujların Renkleri

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition – 155 Savant

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition – 155 Savant

Canlı bir pembe tonuna sahip olan Matte Ink 155 Savant rengi, günlük makyajında yüzüne canlılık katmak için kullanabileceğin bir renk. Tüm cilt tonlarına yakışacak bu pembe tonu, aynı zamanda enerjik görünmek için de çok etkili.

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition – 160 Mover

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition – 160 Mover

Koyu, hatta bordoya yakın bir pembe tonu olan Matte Ink 160 Mover rengi, gündüz makyajında dikkatleri dudaklarında toplamak için kullanabileceğin bir ton. Gece makyajlarına da çok uygun olan bu renk, metalik bej tonlu göz makyajları ile güzel bir uyum sağlıyor.

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition – 170 Initiatior

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition – 170 InitiatiorSoğuk alt tonlu pembe rujları seviyorsan, Matte Ink 170 Initiator rengini deneyebilirsin. Özellikle buğulu göz makyajları ile yakışan bu pembe tonu, günlük makyajda çok kullanışlı.

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition – 175 Ringleader

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition – 175 Ringleader

Canlı bir gülkurusu tonuna sahip Matte Ink 175 Ringleader, Pink Edition serisinde nude’a en yakın tonlardan biri. Biraz daha sıcak ve cilt tonuna yakın bir pembe tonu ruj kullanmak istersen, bu ruj tonunu çok seveceğine eminiz.

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition – 180 Revolutionary

Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition – 180 RevolutionaryPink Edition serisindeki bir diğer nude tona sahip pembe renk ise Matte Ink 180 Revolutionary rengi. Pastel pembe tondaki bu likit mat ruj, özellikle hafif ve doğal günlük makyajların starı olacak cinsten.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/