loader

Deniyoruz: Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition

Favoriye Ekle

Sıcak ve etkileyici kırmızı tonlarına sahip Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition Likit Mat Rujları birlikte deniyoruz!

Maybelline Matte Ink rujlar, çıktıkları ilk günden beri ruj koleksiyonumuzun en sevilen üyelerinden. 16 saate kadar kalıcı, süper mat bitişli bu likit rujların geniş renk seçenekleri ise tam anlamıyla koleksiyonluk! Bugüne kadar çıkan tüm renklerin yanında, şimdi Maybelline Super Stay Matte Ink rujlara eklenen Spiced Edition rujları denedik ve tüm yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz.

Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition Likit Mat Rujlar

Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition Likit Mat Rujlar

Likit mat rujlar, bizim için artık bir bağımlılık seviyesinde. Bir kere uyguladıktan sonra asla bozulmayan, tazeleme gerektirmeyen, gün boyunca bir şeyler yiyip içsek bile silinmeyen Maybelline Matte Ink rujlar da, bu bağımlılığımızın esas sorumluları!

Eğer daha önce Matte Ink rujları denediysen çok iyi bilirsin, aynada “Rujum çıkmış mı?” diye sürekli kontrol etmeye ihtiyaç bırakmayan, maskeye bulaşmayan bu likit mat rujlar, geniş renk seçenekleriyle de kalbimizi fethettiler. Nude tonlar, canlı renkler, hiçbir yerde bulunamayacak lacivert tonları, morlar, kiremit tonları ve pembeler derken, şimdi Maybelline Super Stay Matte Ink likit mat ruj renklerine baharatlı tonlar da eklendi. Spiced Edition serisinde, kırmızının en sıcak, canlı ve baharatlı tonları bulunuyor. Görür görmez aklımızı başımızdan alan bu renkleri denedik ve hemen seninle paylaşmaya geldik! İşte karşında Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition Likit Mat Ruj renkleri…

Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition Likit Mat Ruj RenkleriMaybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition – 320 Individualist

Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition – 320 Individualist

Parlak turuncu-kırmızı tonlarındaki Matte Ink 320 Individualist, canlı renkte kırmızı rujları sevenler için harika bir seçenek. Özellikle bahar ve yaz aylarında, makyajına bir canlılık katmak istersen, bu rengi mutlaka denemelisin.

Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition – 330 Innovator

Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition – 330 Innovator

Canlı kiremit tondaki bir kırmızı renge sahip Matte Ink 330 Innovator rengi, klasik kırmızı rujlardan biraz uzaklaşıp, farklı tonlara kaymak isteyenlerin çok seveceği bir renk. Turuncu-kiremit alt tonuyla hem yaz hem kış rahatlıkla kullanılabilecek bu renk, makyajına anında çekici ve baharatlı bir etki verecek.

Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition – 335 Hustler

Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition – 335 Hustler

Hafif kahverengiye çalan koyu bir kırmızı ruj arıyorsan, senin rengin Matte Ink 335 Hustler demektir. Özellikle buğday tenlilere çok yakışacak bu kırmızı tonunu, toprak tonlarında ve bronz göz makyajlarıyla kombinleyebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/